Мадам БрЮшкина• 13 января 2023

Чим ви надихаєтесь? Як розслабляєтесь?

Посудомойка• 13 января 2023
Подорожі , особливо гори, це повне перезавантаження
автор Мадам БрЮшкина • 13 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Я щось більш доступне?) Що можна робити тут і зараз?)
Распутница• 13 января 2023
Брютиком
Любящая болтать• 13 января 2023
Писульками-переписульками сьогодні, такий настрій
Посудомойка• 13 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
Гори завжди доступні
Первоклашка Я• 13 января 2023
Шампанское, уход за волосами и лицом
Пропеллер на 6 персон• 13 января 2023
Ответ дляЛюбящая болтать
Тоже такое люблю
Зубачистка• 13 января 2023
секс с Любовником
Пропеллер на 6 персон• 13 января 2023
Рисование, писульки и ещё фильм в тишине после уборки. Это для меня святое раньше было , ну теперь ребенок не даёт расслабиться.
PORKA• 13 января 2023
Банально - раскраски-антистресс и чтение.
Вам телефонограмма• 13 января 2023
Дратую інших.
В рот не ложи• 13 января 2023
Что такое писульки?
Дверной_Проем• 13 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Гори завжди доступні
Якщо жити в горах, то так))
Чудо-Рыба-кит• 13 января 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Что такое писульки?
И я не знаю
В рот не ложи• 13 января 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
И я не знаю
Это, наверное, из оперы ’не вывожу’.
Чудо-Рыба-кит• 13 января 2023
Ответ дляЛюбящая болтать
Скажите, что такое писульки?
Кривая спроса• 13 января 2023
Дивлюсь фільми, гуляю пішки, готую смаколики, йога, каву в кафешкі полюбляю посидіти попити, фотографую, але зараз не тягне, немає натхнення і холодно
Мені дуже не вистачає подружок, ті що були - роз´їхались, нових не знайшла.
Анютины ласки• 14 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
Я в центре Европы, но путешествия не интересны. Обожаю изучать составы косметики и подбирать рабочие формы. Читаю постоянно литературу из этой отрасли. В этот момент отдыхаю морально и получаю от процесса большое удовольствие
Посудомойка• 14 января 2023
Ответ дляДверной_Проем
Якщо жити в горах, то так))
Ні,просто ходити в походи
Творческий типаж• 14 января 2023
Играю в Sims😌
Лунтик-паунтик• 14 января 2023
Полы мою. Стабильно улучшает настроение, сама удивляюсь.
Дверной_Проем• 14 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Ні,просто ходити в походи
Так автор же пише, що тут і зараз. Якщо вона, як і я, в Сумській обл, то який похід в гори сьогодні?))

Гори і походи особисто мені дуже в кайф і це саме те, що дає енергію, але це вимагає часу і певних витрат на поїздку і проживання.
В жовтні за нинішніх умов, щоб доїхати до Прикарпаття, мені знадобилося 1,5 доби
Посудомойка• 14 января 2023
Ответ дляДверной_Проем

Я не знаю, де автор
автор Мадам БрЮшкина • 14 января 2023
Ответ дляДверной_Проем

Так, я це і маю на увазі. От я в Києві. Після роботи в гори не потраплю)) можу там помалювати, прогулятись, це до прикладу.
Дверной_Проем• 14 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
До речі про малювання) рік тому саме взимку мені зайшла картина по номерах фарбами. Але я хотіла саме з тим сюжетом, хоч малювати, хоч вишивати.
А ще - нейрографіка. Рік до малювання не торкалась, а зараз саме нейрографіка дуже допомагає врівноважитись