Відчуваю, що накручує. На цьому ж місці пару місяців тому вже був, обійшлось розрізом. Може є якісь способы, щоб не допустити?
Указка• 13 января 2023
Ответ дляДуняша
Полоскать содовым раствором, теплая вода и сода.
краще сіль+вода
Летчица• 13 января 2023
Тільки полоскати. А якщо вже надуло, то голкою від шприця проколоти і випустити гній і потім знов активно полоскати. Так робила дитині кілька разів. Головне, щоб гній не пішов в десну вглиб.
Морская свинка• 13 января 2023
Ответ дляEvga32
Там мост
Панорамку сделать,и смотреть что с мостом не так
Грушки-яблочки• 13 января 2023
Ответ дляEvga32
Там мост
Значить знімати міст.
У вас же кістка там гниє під мостом тим фактично, якщо флюс є і вже не вперше
Грушки-яблочки• 13 января 2023
Ответ дляМорская свинка
То не з мостом не так. А з зубами під мостом, а фактично з тим, що від тих зубів залишилося.
Кіста там скоріш всього і валика, якщо не вперше вже флюс
Неместная Я• 14 января 2023
Ответ дляEvga32
Там мост
Ой, я вам співчуваю. Робили рентген? У мене теж така історія, сказали знімать міст і видалять той зуб. Я полощу і не можу поки наважиться
, а треба вже йти і зайнятися ним
парИла я парИла• 14 января 2023
последний раз был уже флюс, надо дотерпеть до врача, а на десне уже надуло.
Я положила мед, и вдруг за ночь все сдулось, видимо прорвало.
Я подождала неделю с медом и тогда поехала.
Пролечили и все. Все другие зубы, когда раньше были флюсы удаляли.
У меня очень тонкие каналы, даже с расширением каналов ничего не помогало, удаляли.
Пробуйте вдруг поможет.
Зачем мед поставила? вспомнилось, что он хорошо от нарывов. Терять мне было нечего.
Пробуйте вдруг поможет.
парИла я парИла• 17 января 2023
Ответ дляEvga32
Один раз був. Міст стоїт 7 років і оце літом вперше флюс біля нього був
Наверное все же накручиваете.
Тем более, что Вам удалось его вылечить.
Это много.
Надеемся на лучшее!)
Это много.
Надеемся на лучшее!)
Грушки-яблочки• 17 января 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Наверное все же накручиваете.
Это много.
Надеемся на лучшее!)
Это много.
Надеемся на лучшее!)
Що автору вилікувати вдалося?
Флюс виникає, якщо є інфекція в кістці.
Навіть при тому, що флюс зажив, інфекція там все одно є
Міст треба знімати і переліковувати все
Інакше вирвати прийдеться зуб і міст не буде на що ставити
Флюс виникає, якщо є інфекція в кістці.
Міст треба знімати і переліковувати все