Фифачка• 14 января 2023
Раз пошла такая пьянка, что можете сказать об этой прекрасной девушке
Возраст
Дети
Хобби
Работа
На каком этаже живёт
Муж/детки
и любимое возраст, что в себе изменить
может на процедурки пора
Дети
Хобби
Работа
На каком этаже живёт
Муж/детки
и любимое возраст, что в себе изменить
может на процедурки пора
Фифачка
• 14 января 2023
Ответ дляТочная копия плова
Діти є, але маленькі, до більших може б хоч ліфон одягла, і на баконі впісяне щось ізжамкане сохне чи провітрюється, типу одіяла чи я хз
если я одна дома была тоже низззя
вы и спите y ліфоне?
Точная копия плова• 14 января 2023
Ответ дляФифачка
если я одна дома была тоже низззя
вы и спите y ліфоне?
А я писала, що не можна, чи фукала?
Фифачка
• 14 января 2023
Ответ дляТочная копия плова
А я писала, що не можна, чи фукала?
У вас после двух детей грудь точно ведь лучше 🤣
Кили и Манджаро• 14 января 2023
Ответ дляФифачка
Я и не Оля.
Оля-не Оля, не знаю, но точно не та Оля, о которой писали выше))
Кима_кепка• 14 января 2023
Симпатичная женщина, все при ней. Есть склонность к эксгибиционизму.
Ноунэйм• 14 января 2023
Красива дівчина, гарна фігура і груди.
Вже обгадили, змії.
Якщо Вам ще й більше тридцяти, то молодець, взагалі.
А то сидять клуші, лише дзеркала свої труть, та цілодобово щось прибирають.
Вже обгадили, змії.
Точная копия плова• 14 января 2023
Ответ дляФифачка
Я з вами виміряють красою грудей??? Ви хоч прочитали, що я писала, чи складні речення не сприймаєте? І у мене немає дітей, я ще замолода для них, і так, груди кращі, але я не переймаюся тим. А ви, мабуть, ходите мимо немитого дзеркала і горда така своїми сіськами, наче то якесь досягнення.
Фифачка
• 14 января 2023
Ответ дляТочная копия плова
Именно так. Спасибо богу и генетике. Естественно у вас лучше, кто бы спорил, а я не буду
Точная копия плова• 14 января 2023
Ответ дляФифачка
Я вам про дітей писала, яких при такому вигляді не може бути вдома, але ви зачепилися за цицьки, це ваш фетіш чи що. І тему створили, щоб про них поговорити. Все решта, кар´єра, діти, хобі - то пусте, ось вона, ваша прима в оркестрі.
Фифачка
• 14 января 2023
Ответ дляТочная копия плова
Я работаю, образование высшее. Уверенна, что образование и работа у меня лучше, чем у вас. Вы сначала родите двоих. Хотя бы забеременейте и выносите. Потом будете паучат поучать.
Ms. Android• 15 января 2023
Ответ дляФифачка
’Уверена’ с одной ’н’