Аноним Завхоз• 14 января 2023

Moroccanoil як вам косметика для волосся? Ваші реальні відгуки або аналоги?

Моє волосся блонд який пушиться потребує зволоження
Федорино Горе• 14 января 2023
Я только их расческу массажку купила, жестяк) а стоит гривен 700 вроде. Теперь задумалась, надо ли их средства пробовать
автор Аноним Завхоз • 14 января 2023
Ответ дляФедорино Горе
От з ізраїльською косметикою для лиця так само розкручена, але що Holy land що Renew давала не один шанс не зайшло(
Бесконечность-не предел• 14 января 2023
Був в мене їхній бальзам чи кондеціонер. Аромат просто бомба, але ефект так собі, тих грошей не вартує
Стрекоза любви• 14 января 2023
Постійно користуюся шампунем для об’єму. Він такий густий, що його можна розводити з водою. Волосся теж подобається після нього. Запах бомба. Користуюся ще маслом. Але більше щоб пригладити антенки або кінчики. Розхід мінімальний.
Кукарачка• 14 января 2023
А для меня их расческа то любовь! Волосы с ней стали лучше! Но шампуни дорого мне, но я бы попробовала если бы могла себе их позволить)
Стрекоза любви• 14 января 2023
Автор, спробуйте замовити на олх або шафі їхній бестселер масло для волосся. Маленькі баночки в 10 мл, вам на декілька місяців вистачить. Там ціна 200-250 гривень. Подивитесь, чи підійде вам.
Мочалкин блюз• 14 января 2023
Користуюсь маскою , стайлінг кремом, лосьеном на кінчіки волося. Крем пшикаю на волося та гребвнцем від тангл тізер тобре розгладжую і висушую феном. Волося дуже мягке стає. Кожен раз так не роблю, бо набридає таке м‘ягке)
Бавовна• 14 января 2023
Масло для волос отличное, самое любимое из многих - аналоги ему можно найти, но отдушка - one love
Увл.шампунь и маска хорошие, но без восторгов.
Из-за отдушки купила на пробу их крем для тела и оказался очень даже хорош, на лето будет идеален.
Забагаловка• 14 января 2023
Був бальзам для волосся, дуже жирний, а ефекту 0. Масло для волосся було, приємний запах, а от про ефект нічого вау не можу сказати, масло та й масло
из_под_тишка• 14 января 2023
У меня был набор мне понравилось но дорого
руки_Крюги• 14 января 2023
Мне не подошло. Сильно жирнит волосы.