Малявка ще та• сегодня в 06:15
Дитина їде навчатися в Польщу. Переживаю
Дівчата хто там зараз знаходиться, ну невже там тааааке погане відношення до нас?
Дитина два роки цілеспрямовано вчилась, вчила мову. Дуже хотіла поїхати на навчання в іншу країну. Сама обрала Польщу бо дуже близько. І ось поступила в маленьке містечко в технікум після 9 класу і в кінці місяця поїдемо в технікум. А в мене декілька місяців панічка. Читаю в інтернеті розповіді що там такий капець робиться по відношенню до українців. І готова вже не пустити її туди. Всі хто не проживає на території Польщі і не володіє інформацією прошу не писати образи бо і так тошно. Дякую
Грушки-яблочки• 2 часа назад
Мій навчається, все добре, один іноземець на курсі, відношення нормальне, не ображають. Але він йде і сам на контакт, бо українців немає, спілкуватись з кимось треба. По мові каже, що все ще важко, рік навчався, при чому вчиться гарно, але як для вільного спілкування,ще каже недостатньо, тому іноді каже що і хотів би щось сказати, пошуткувати, а швидко не скажеш.
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляСвета С Приветом
Так никто же не спорит, что самое качественное образование в мире получили вы и ваши дети
Смійтеся , що ще залишається
Света С Приветом• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
Смійтеся , що ще залишається
Ну да, больше ничего 😂
Доль Чекомбана• 2 часа назад
Читаю відповіді деяких і розумію, що з такими земляками у нас не сусіди проблемні, а свої люди - підлота
скільки яду, скільки жовчі, скільки насмішок
батьки дітей вивозять з війни, аби ті мали можливість спокійно спати в ліжках, а не в підвалах, аби мали шанс на соціум, розвиток та навчання. та пофіг де, в Оксфорді, Ягелонці чи задрипаному приватному вузі - чи за ваші гроші???
а кодло набігло, шипить-кипить, надіється, що свої ж загнуться, обламаються, що в дітей нічого не вийде, радіє в очікуванні поганого, для своїх же.
та вже дійсно краще одному на чужині ніж з такими здичавілими як ви поруч жити і дітей ростити
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Десь ви розумієте що вузи бувають різні , але потрібно було окремо ще раз переконувати когось шо ви все правильно зробили і аргументи стають все довші і експресивніші
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Ми здичавілі якраз в Польщі
Доль Чекомбана• 1 час назад
Ответ дляОйЙой
та ну здалися ви і ваша братія аби я вас в чомусь переконувала, все-одно будете до всирачки доказувати свою правоту і захлинатися жовчу від заздрощів
ОйЙой• 1 час назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Доль Чекомбана• 1 час назад
Ответ дляОйЙой
Ми здичавілі якраз в Польщі
я ж кажу, не так страшні чужі блохи як свої гниди
ОйЙой• 1 час назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Буває - ніби сина і випхала в ЄС , а свої таракани на інших перекладає
Доль Чекомбана• 1 час назад
Ответ дляОйЙой
прекрасний рейтинг, прекрасні вузи, і що?
з ягелонкою на вільну касу не беруть? бо дітьми з приватних вузів зайнято?
що ви хочете доказати? приватних немає, ок, і що?
ваше оточення хоч задоволене, міряючись рейтингами? бо в мого оточення зовсім інші пріоритети
ОйЙой• 1 час назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Ягелонка гарантує знання і ліквідність на ринку праці
А кому важливий факт диплому в кишені і вільна каса і приватний Перемишля підійде
Папобус• 1 час назад
Ответ дляМалявка ще та
Будущий химик-криминалист
Це в технікумі під Жешувом на таке навчаються?
ОйЙой• 1 час назад
Ответ дляПапобус
За ваші гроші вас « навчать «
Чого і де хочеш
Тільки в державних структурах без польского громадянства не беруть на роботу - але то таке - поїде в Україну і там не візьмуть
Чого і де хочеш
Малявка ще та
• 1 час назад
Ответ дляКукусик
Дитина спокійно може приїздити додому, ви поїдете з нею. Незалежно від того, 15 чи 17 ви будете хвилюватися однаково. Ви ж розумієте, шо безвихіднихї ситуацій не буває, ну якщо вже зовсім не зайде - завжди можна повернутися. Налаштовуйтеся, що все буде добре, тим більше дитина вмотивована, сама хотіла. У мене старший вчиться два роки в Кракові, ніяких інцедентів
, меншу не дуже хочу відпускати, але плануємо цей рік вчити мову, бо можливо виходу не буде і прийдеться теж після 9-го виїздити, а мені вже простіше, щоб вони десь поруч були. Ви самі вступали в технікум чи серез агенціїї ?
Дякую)
Через агенцію)
Малявка ще та
• 1 час назад
Ответ дляДоль Чекомбана
100%
Малявка ще та
• 1 час назад
Ну я заспокоїлась. Судя по всьому зробили правильний вибір, дивлячись на деяких змій які тут шиплять і плюють ядом. Там хоч без ракет і війни буде,а тут мало того що війна так і ще свої гниди перші ножа в спину вставлять і прокрутять.
Всі адекватним дякую за відповіді, Ви дуже допомогли.
Летюча помилка• 46 минут назад
Ответ дляМалявка ще та
А хто вам сказав, що там буде без війни?
Кукусик• 22 минуты назад
Ответ дляЛетюча помилка
Звісно гарантувати такого ніхто не може, але не зрозуміла ваша ’радість’ з цього приводу. Наразі там п´ятий рік люди живуть своє спокійне життя, на відміну від нас.
Червона калина• 19 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
то тетки в засаленных халатах с мужиками алкашами шипят, что в жизни ничего не видели
человек который достиг чего-то наоборот порадуется за возможность для молодежи и совет дельный даст
ЖивунаБагамах• 7 минут назад
Ответ дляОйЙой
Тут же ні дня без теми про Польщу
І жодного інтересу до інших сусідніх країн
Зате вже здалеку заходять, креативничати починають)))
ЖивунаБагамах• 5 минут назад
Ответ дляМяо мой мяо
Наприкінці весни моя дитина 12 років їхала в автобусі, зайшли старшокласники почали ображати нецензурною лексикою та димити в обличчя з електронки. В автобусі були дорослі, ніхто не відреагував. Добре, що на цьому все закінчилося. Теж думала, що пропоганда і нагрівання, поки з нами це не відбулося. Це Варшава. Зараз повернулися додому.
А у вашого на лобі було написано, що зайшли і саме до нього?
ЖивунаБагамах• 3 минуты назад
Ответ дляОйЙой
Підлітки агресивні будь де
Не всі, але є таке. Наш сусід-поляк аж в поліцію звертався через булінг його сина