Калёва Замалёва• 14 января 2023
Хто продавав свій телефон на Радіобазарі. Цікавить за скільки скупщики
їх купляють? Наприклад у мене є 6S. Дивлюся їх продають ті ж магазини десь по 2500-3000, то це виходить вони їх купляють за пів ціни?
Калёва Замалёва
• 14 января 2023
Ответ дляГуру троллинга
Продайте на олх, я свій продала за один день.
Так, я вже там дивилася. Але там їх просто тьма
Калёва Замалёва
• 14 января 2023
Ответ дляГуру троллинга
У вас видно був дуже хороший
Гуру троллинга• 14 января 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
У вас видно був дуже хороший
Ксіомі мі А2 лайт, я користувалася три роки, продала за дві тисячі.
english book• 14 января 2023
Якщо КарДачі, то вже йдіть на сам базар, бо біля зупинки,на підході, сама найнижча ціна.