Loredana17• 15 января 2023

Як дальше жити?

Раніше вже пристосувалася до війни, до ракет. Чую тривогу, слідкую, що пишуть. Якщо летять, ховаємось, ні- дома в коридорі. Від тривоги до тривоги жили повноцінно. Навіть в кафе, на площадки, в парки з дітьми ходити. А зараз в ступорі. Зі вчорашніми новими ракетами, без тривоги. Як жити? Які думки у вас?
Люблю море• 15 января 2023
Так як і жили

healer09648293• 15 января 2023
Це капець якийсь ..хочеться вже втікти кудись(
Like-995b• 15 января 2023
У вас два варіанти- виїхати чи пристосовуватись
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Так як і жили
Не вийде. Страх.
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляLike-995b
От саме пристосуватись як?
Чашечка чая• 15 января 2023
В действительности чего-то абсолютно нового за 11 месяцев вчера не случилось....

Нужно понимать, что в любой момент в твой дом может что-то прилететь и принять решение уехать куда-то или сидеть на месте
Like-995b• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
От саме пристосуватись як?
Я не знаю особливостей вашої психіки. Вирішуйте це питання самостійно , до психолога зверніться

Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Не вийде. Страх.
Удалено администрацией...
Анастасия К.• 15 января 2023
Тоже осознала вчера, что жизни спокойной не будет даже после «отбоя». Варианты вижу такие:
1. Привыкнем снова к этому ужасу
2. Уезжать снова(
Или может случиться чудо и мы как-то сможем их видеть(
А после Днепра вообще чувство безысходности…
Жули-ули• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая

Абсолютно верно
И это чувство ощущается до тошноты
LudaSHS• 15 января 2023
Как и жили
Вы не просчитаете, где машина выскочит на вас, или где упадет кусок бурульки
Но ’ новым ракетам’

И удары с с-300 с півночі’ !ясно ! Что ничего неясно! Ни по дальности, ни по модификации, ( это не те ракеты что Харьков и Херсон стреляют)

Много тайн.
Зачем себя накручивать?
Можно утопиться в ложке воды...
Жули-ули• 15 января 2023
Ответ дляАнастасия К.
1. Привыкнем снова к этому ужасу
2. Уезжать снова(
Стресс пройдёт
Начнете жить как можете
Вчера всю ночь плакал и все думала - загнанные мыши это наш страдальный народ
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Анастасия К.• 15 января 2023
Ответ дляЖули-ули
Стресс пройдёт
Начнете жить как можете
Жить как сможете… это даже звучит ужасно, снова рыдаю. Двое детей, так не хочется этого всего
Jsolo• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
От саме пристосуватись як?
Так ви ж написали, що раніше вже якось пристосувались. Що неочікуваного відбулось зараз? Це я без глузування питаю. Бо я за 11 міс. зрозуміла, що ті покидьки готові на все. І боюсь думати скільки нас ще чекає
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляJsolo
Удалено администрацией...
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Треба вірити!
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляАнастасия К.
У всех дети. И куда с ними ехать?
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
В чому бреше?
Обстріляли з С 400 (С 300). Їх на радарах не видно. І летять вони 1-2 хвилини.
Ними Миколаїв і Харків ще з літа обстрілювали, і так само було - приліт, потім тривога.
А деяким лиш би про зраду волати...

Jsolo• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Я ,,сподівалась,, влітку. Тепер розумію. Що дай боже хоч наприкинці 2023
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В чому бреше?
А деяким лиш би про зраду волати...
В тому, що інформація поступила аж після 10. А так спіть собі спокійно. Нічого, що вибухи.
Анастасия К.• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
У всех дети. И куда с ними ехать?
Даже если б и было куда, только одна мысль - это до такого отторжения
sunholder• 15 января 2023
Раніше після кожного масованого обстрілу поверталось відчуття, що можна на тиждень-два розслабитись. Після вчорашнього ранку вночі не могла заснути, боялась, що знов доведеться прокидатись від незрозумілих вибухів.
А Дніпро повністю вбило в мені віру в те, що якось можна жити.
Не знаю.
Повна безпорадність у мене.
Like-995b• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Удалено администрацией...
Це ви звідки взяли? Безпорадність в чому? Навіть купол Ізраїля не захищає 100% . Якщо ви не довіряєте владі і нашим військовим нащо тут жити?
Fashion_besties• 15 января 2023
Ответ дляЖули-ули
Стресс пройдёт
Начнете жить как можете
Удалено администрацией...
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В чому бреше?
А деяким лиш би про зраду волати...
Ні, не зрада. І влада не бреше. Все написали, як є. От тільки як допомогти нам вони не знають. Поки що, надіюсь.
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Питання часу. Чому зразу не написати, що ракети?
sunholder• 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В чому бреше?
А деяким лиш би про зраду волати...
Не все так просто. Чому тоді тільки зараз це зробили? Могли ж і раніше, а ні.
irina2005• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая

Ні, сталося. Раніше відправляла дитину в школу і знала, що її в сховище відведуть. Тепер розумію, що можу уже і не побачити.
Анастасия К.• 15 января 2023
Ответ дляsunholder
Не знаю.
Повна безпорадність у мене.
Да, аналогично(