Раніше вже пристосувалася до війни, до ракет. Чую тривогу, слідкую, що пишуть. Якщо летять, ховаємось, ні- дома в коридорі. Від тривоги до тривоги жили повноцінно. Навіть в кафе, на площадки, в парки з дітьми ходити. А зараз в ступорі. Зі вчорашніми новими ракетами, без тривоги. Як жити? Які думки у вас?
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляYegonyashka
послушала интервью Марии Берлинской, без прогнозов от Буданова, и руки опустились совсем(( Война только начинается…
Как можно этих припаренных слушать?
Елена-ленуся• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Звідки мені знати? Мій при мені і дітях
Яка ви неприємна людина 🤢🤮
Mira29-c3c3• 15 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
І чим там гордитися?
P s.Тепер я розумію хто учасників АТО з маршруток виганяє ,хто кричить ’ми вас туди не відправляли’.
Ответ дляK_Katya
Впевнена, що Києву! Бо таке враження, що вся наша країна - то тільки Київ! Вибачте дівчатка з Київа, але накипіло! Бо коли в Запоріжжі від ракет впало вже 4 житлових будинки, скільки це жертв, то тільки тоді нам з Київа передали якесь ППО, хоч одне! І то тільки після того, як до Києва прийшло новіше ППО!!!
А ви думаєте в Києві конкретно мене чи інших людей захищають? Київ це столиця і цим все сказано.
Yegonyashka• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Как можно этих припаренных слушать?
а почему она припаренная? Она на войне с самого начала и многое знает
harchushyn• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
З початку війни до травня я виїзджала. Далі не бачу сенсу спорити
Ну після цього повідомлення взагалі немає сенсу.
Ответ дляLLuthien
Жданов сказал,что на 200 км летят переделанные с300.От таракана до Киева из разных участков 150-200 км.Но мне кажется,что это что-то другое.Если бы они так долетали,то почему только сейчас начали их применять здесь?Зачем тратить более дорогостоящие ракеты,если этих с300 у них дофига?
Жданов, этот тот, который говорил, что Раша не нападет, потом, что Белораша летом нападет….И кто-то этого мамкиного эксперта слушает..Мой свекр летчик на сушке в отставке. И ему я больше доверяю, чем этой бубочке с телека…И он вчера после отчета Залужного в шоке
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляksusha1155
Мене Бахмут хвилює найбільше, москалі пишуть, що після Соледару візьмуть його за пару днів, точніше наших хлопців у котел.. тварі радіють.. вже спати не можу від новин..
Я писала не про місця активних бойових дій,а про мирні міста не на ’0’.
Хоча... так, за всіх страшно і болить.
Oksana_Odezhda• 15 января 2023
Як же хочеться миру, спати і не боятися, жити і не озиратися, сміятися а не плакати, жити без страху!!!!
Ответ дляjulil
А что свекр сказал?Это с300,Искандер или Иран?
harchushyn• 15 января 2023
Ответ дляМариш_ка
тут все в одному зійшлося))) зате тепер зрозуміло, який персонаж всюди поливає помиями тих, хто виїхав, чи тих, у кого чоловіки пішли на фронт
Так вона виїжджала. Залишила чоловіка. Получається, ’у неї не сім´я’. Покинула.
Як можна тоді таке писати до інших з претензіями????
Людина взагалі не схильна до логічних взаємозв´язків.
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляVA 11
Вам мало???? 200 людей.
В понимание войны это относительно небольшое число жертв. И все-таки столица всегда будет самым безопасным местом ( в любой стране)
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляХарьковчанка2014
С-300 -это ракеты для уничтожения воздушных целей.Рашисты приспособились их переделывать для стрельбы по наземным объектам,только дальность максимум км 70.По-этому ,С-300 и обстреливали прифронтовые города(Харьков,Николаев,Херсон и т.д.)Время подлета зависит от расстояния.С Белгорода до Харькова,как раз-1мин20с-1мин40с.Каким образом этими ракетами смогли обстрелять Киев-непонятно.Расстояние намного больше...
Можливо, С 400 перепрограмували на більшу дальність.
Єдине, що ми можемо зараз - чекати офіційних висновків, не піддаватись паніці, не шукати ’зраду’ і не працювати на свинособаче іпсо.
А саме це тут в темі і відбувається.
ksusha1155• 15 января 2023
Ответ дляLady luck21
Ещё и нашумевшое интервью с Илларионовым на свою голову посмотрела...
А там що?
ksusha1155• 15 января 2023
Ответ дляPole
Отже, який сенс хвилюватися, все одно немає де укритися...з тривогою чи без неї.
Реально.. дітям зі школи до укриття йти 5-7 хвилин, це ще треба куртки натягнути.. писець.
Ответ дляКлаваЧерепиця
А саме це тут в темі і відбувається.
та ні, я б не орієнтувалась на нульовиків-розгонячів форумних. В реалі бачу тільки протилежне: ще більшу злість і ненависть до окупантів. У нас 2 машини допомоги планували виїзд до наших земляків на ’нуль’ у вівторок, а всю ніч догружали і виїхали сьогодні зранку
Евгения911• 15 января 2023
В мене просто немає слів. Плачу.
За що таке українцям. Жили мирно на своїй землі.... А тепер все розробили, люди, діти... Боже, коли це припиниться. Немає ні кінця, ні краю... а як жити тим, хто втратив своїх рідних...
Екатерина27• 15 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
⚡️Найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання ворогом фейкових новин, – ГУР
Це робитиметься, щоб підірвати довіру до України з боку західних партнерів.
Ви не думаете, что ГУР таким заявлением хочет прикрыть истинное положение вещей относительно пусть даже этого вчерашнего инцидента с ракетами в 6 утра? Все списать на вбросы