Раніше вже пристосувалася до війни, до ракет. Чую тривогу, слідкую, що пишуть. Якщо летять, ховаємось, ні- дома в коридорі. Від тривоги до тривоги жили повноцінно. Навіть в кафе, на площадки, в парки з дітьми ходити. А зараз в ступорі. Зі вчорашніми новими ракетами, без тривоги. Як жити? Які думки у вас?
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Или ждут новых вбросов
Так они и будут их дальше делать, а наши хомячки будут в это верить
klaraneill• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
В действительности чего-то абсолютно нового за 11 месяцев вчера не случилось....
Нужно понимать, что в любой момент в твой дом может что-то прилететь и принять решение уехать куда-то или сидеть на месте
Ваш комментарий такой нейтральный) прямо ни к чему не призываете))
Ответ дляPole
Дехто вважає, якщо не було такого в Києві, значить- не було взагалі.
Ви дуже дивна. Раніше в Україні були міста де хоч трохи безпечніше було без с-300, ваші зауваження свідчать лише про - бомбас бомбілі 8 лет, то хай і вам дістанеться.
Вам легше, що люди з Херсона в Києві тепер себе почувають так само як в Херсоні?
Марика-bf42• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Без тривоги? Не помітила
Це було в березні в Києві і не раз. І нічого дивного тут немає. Вчора нас обстріляли зі сторони Білорусі системами С300 і С400. Дуже близько і дуже швидко вони летять, на жаль. Весною було те саме тільки з Градів. Коли кацапська падаль стояла біля Бучі.
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляklaraneill
А какие еще есть варианты: уезжать или оставаться. Каждый решение принимает сам
Ответ дляКлаваЧерепиця
Якби ви трохи цікавились кимось, крім свого міста, то знали б, що ракети без попередження - давно не дивина, з літа, як мінімум.
До чого цей вїдливий комментар. Людина живе у своєму міста, і ситуація змінилась у її місті і це природній щоденний страх за життя. Якщо людина не в Базмуті, то звісно вона не переживає шо її вб’є якщо будуть обстрілювати бахмут
Я в шоці від вас
Марика-bf42• 15 января 2023
Ответ дляТатьяна 0285
В новий рік було точно. І теж внятної інфи не надали. Мене оці обстріли турбують бо не говорять нормально. С300, С400 але ж кажуть, пишуть що не долетить до Києва, тоді шо то було?
Має ж значення звідки стріляти. Зі сходу не долетить, а з Білорусі ще й як((
Екатерина27• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Маєте рацію, на жаль.
А знаете когда у меня пазл сошелся? Когда Арестович свой бред про работу ПВО в Днепре сказал. Все это не просто так, он своим громким заявлением отвлек от этого. Но и тут как бы два варианты. Или это наши партизаны ( ведь особо вреда не было нанесено, никто не погиб), перед рамштайном отработали- это положительный вариант. Или таки рашистская диверсия. Вот это совсем хреново
Natali81-aa18• 15 января 2023
Мене дуже обурило вчора, коли почались вибухи о 6 ранку, тривогу так і не включили, в інтернеті інформації нуль, більш того, писали, що все нормально, якесь загорання.. а нічого, що вибухи були в різних місцях.. підвечер вже з´явилась інформація, що це були прильоти.. взагалі, маячня якась(
Татьяна 0285• 15 января 2023
Ответ дляМарика-bf42
Тоді чому не кажуть що з білоусі летіло? Теж питання....
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляNatali81-aa18
До кацапів своє обурення спрямовуйте !
Сьогодні по всім новинам дали пояснення , чому сирени не було вчора в Києві
Ответ дляЕкатерина27
Можете подробно пояснить свою версию? Рашисты как-то незаметно пересекли границу и поставили поближе под Киев ЗРК с котрого вчера бахнули, или что?
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
А , взагалі , московити зараз терор здійсняють з усіх боків , інформаційний просто зашкалює !
Тема автора тому доказ , многоходовочка
Марика-bf42• 15 января 2023
Ответ дляТатьяна 0285
Вчора виступав речник Юрій Ігнат(якось так) і сказав, що з півночі. Тоді зробив паузу і повторив щось накшталт ’ну ви знаєте, хто у нас на півночі’. Не дослівно)
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Внятно можете изложить свою конспирологию? Кстати, что там по беларусам в июне?
Natali81-aa18• 15 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
До кацапів своє обурення спрямовуйте !
Що вони дали пояснення сьогодні, мене вже зовсім не цікавить, це доречно коли прокидаєшся від вибухів і не розумієш, що відбувається. А ви краще свою ненависть і гнів на кацапів спрямовуйте, огидно.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляkris_lynx
Пояснень не буде , цей аккаунт завжди лайно кидає на вентилятор
Прямо позавидовать хочется таким блаженным, у которых через год полномасштабной войны возникает вопрос, как же им жить.
Мы уже в феврале в Мариуполе на этот вопрос ответ знали, когда все сирены и тревоги только начались, и тут же кончились, и уже херачили везде и почем зря без перестанку и без тревог, предупреждений, хвылювалочек, общений, интернетов, светов, газов, воды-отоплений и пр. Как получится - так и жить. Как бог даст.
Это ж насколько должно не коснуться, что только сейчас этот вопрос возник вообще.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
і коли вона чи він поїде вже , далі пазли складати
Татьяна 0285• 15 января 2023
Ответ дляМарика-bf42
Я не бачила. Натякнув на білорусь?
Ответ дляNatali81-aa18
Чому ви досі не виїхали із країни, де війна? Чи включення сирени вам щось гарантує?
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляNatali81-aa18
Якщо вас не цікавить , чому на владу обурюєтесь ?
Марика-bf42• 15 января 2023
Ответ дляТатьяна 0285
Я не бачила. Натякнув на білорусь?
Пізно ввечері був виступ.