Джу-f9d5• Изменено 15 января 2023

Токсоплазмоз під час вагітності

Дівчата, підскажіть у когось був виявленний токсоплазмоз під час вагітності? Поділіться історією та чим закінчилося. Може хтось може по рекомендувати хорошого інфекціоніста в Україні, бажано в Києві до якого звертався з цією проблемою? Стикнулася з тим що виявили токсоплазмоз, але вже коли перехворіла (хворіла в 1 місяць вагітн. , а виявили на 3 місяць вагітності). Імунолог до якого звернулася назначив лікування антибіотиками на 14 днів, а далі можливо подовжить. Також читала, що необхідно після народження дитини перевірити на токсоплазмоз та в усякому випадку дитину лікують антибіотиками.. (( Інформації дуже мало на цю тему, як лікарів..
Микрозелень• 15 января 2023
А які симптоми у вас були? Коли хворіли токсоплазмозом. І які виявили антитіла М чи G?
juli344• 15 января 2023
У меня обнаружили на 7м месяце, назначили антибиотики. Пропила. Все Ребенка не проверяли и не лечили.
автор Джу-f9d5 • 15 января 2023
Ответ дляjuli344
Довго пили антибіотики? Дитинка народилася здоровою?
juli344• 15 января 2023
Ответ дляДжу-f9d5
2 недели
Ребенок здоров
автор Джу-f9d5 • 15 января 2023
Ответ дляМикрозелень
На рахунок симптомів можливо як раз були запалені ліфовузли. М 0,51, а G 52
A B C Demon• 15 января 2023
а как заразились ? животные дома ?
автор Джу-f9d5 • 15 января 2023
Ответ дляA B C Demon
а как заразились ? животные дома ?
Сама не зрозуміла ( домашніх тварин немає
illaria-k• 15 января 2023
Ответ дляДжу-f9d5
Заражение в 75% процентах случаях происходит не от животных, а от рыбы и мяса.
Кстати кошки могут заразиться токсоплазмозом, если их кормят сырым мясом.
У тех, у кого есть дома животные - не факт, что у них есть токсоплазмоз. Мы пристраивали котят и 2 хозяина хотели анализы на токсоплазмоз, мы сделали в вет клинике - токсоплазмоза не было.
Те, у кого есть животные , у которых есть токсоплазммоз - им не так просто заразиться.
illaria-k• 15 января 2023
Выздоравливайте!
автор Джу-f9d5 • 20 января 2023
Ответ дляjuli344
А підскажіть будь ласка лікаря до якого Ви зверталися.
juli344• 20 января 2023
Ответ дляДжу-f9d5
Харьков, 2011 год будет актуален?
автор Джу-f9d5 • 21 января 2023
Ответ дляjuli344
Харьков, 2011 год будет актуален?
Так, напишіть. Спробу знайти лікаря.
juli344• 21 января 2023
Ответ дляДжу-f9d5
Так, напишіть. Спробу знайти лікаря.
В областной на Тринклера в отделении патологии Светлана Александровна, фамилию не помню. Немолодая такая тетенька.
автор Джу-f9d5 • 22 января 2023
Ответ дляjuli344
Дякую