Доль Чекомбана• 15 января 2023

Ви зробили запаси води?

У кого скільки запасів води технічної та питної? Скільки у вас стоять бутлі, що додати туди, щоб вода не псувалася? У мене вже дві години як воду відключили, тільки одна пляшка є, що стоїть майже місяць.
На морозе• 15 января 2023
Питьевой 4 бутля по 10 литров, постоянно пользуемся, обновляем. Технической бутылок 50 2х литровых стоит, пока никакого осадка или зелени там нет.

Заикальница• 15 января 2023
Не робила би ніяких запасів. Чоловік навесні набрав пляшок питної води, 5літрових, то ще жодну не відкривали. Гроші на вітер
МамОмужа• 15 января 2023
Кремний нужно добавлять и хранить в темноте,вода будет стоять годами и не портиться(можно кипятить и пить)
Сарафанное радио• 15 января 2023
2 ведра технической и 5 бутылей питьевой. При обстрелах, набираю в ванну.
Татьяна-bfd8• 15 января 2023
В бутылках и бочка 75 литров. Питьевая в баклажках отдельно
Татьяна-bfd8• 15 января 2023
Ненька наша• 15 января 2023
Є завжди і дома і на роботі плюс криниця в дворі.

Я такая наивная• 15 января 2023
технической больше 200л, питьевой литров 150 но она периодически расходуется
So_so• 15 января 2023
Да. У меня техническая в 6л бут, наверное шт 6-7 и 1 бут 19л с помпой, ей пользуюсь постоянно. Питьевая литров 50 есть.
Полиэтиленовый привет• 15 января 2023
Технічна стоїть на балконі вже й не знаю скільки. Питну не робила запаси. Якщо буде настільки дупа, що і купити не зможу, то мабуть мене вже і в Києві не буде
Полуничка• 15 января 2023
Літрів 40 технічної та 2 18л бутті питної. Запас підтримую постійно, бо сидимо без води стільки ж скільки й без світла :(
Куколка-мяуколка• 15 января 2023
На балкон вынесли 4 *5 литров, и под раковиной в 1.5 литровых, бутылках стоит.

Та, что на балконе, замёрзла и дно округлилось. Попадало всё, так и валяется там. Надеюсь не испортится, растанет и будет талая вода.
Дадосвидания• 15 января 2023
технічної літрів 100 і питної літрів 60. Вода зникає разом з електроенергією, в грудні були відключення по півтори доби
Снегопадка• 15 января 2023
Технічна: бочка 60 л, 2 бутлі по 19 л, 4 відра.
Питтєва: 6 бутлів по 5л і 2 кастрюлі по 5л.
Ми на 25 поверсі підготовка ще з жовтня 🥴
Щас ухожу• 15 января 2023
50 л бочка, ведро, 8 л кастрюля питьевая.
Бабка_в_кедах• 15 января 2023
Автор, а почему воду отключили? Может это не надолго?
А по теме набираю ежедневно ванну воды.
Jordanna• 15 января 2023
І мене купу технічної. Якась раніше набиралась, якась пізніше. Декілька почало зеленіти. Хотіла вилити, викинути та в нові набрати але
Але немає змісту, бо туалет можна і зеленою змивати.
Питної, зазвичай 7-10 л.
Технічної десь 60 л
Слабый пол• 15 января 2023
Ответ дляНа морозе
Це півкімнати бутилок?
Як часто змінюєте воду?
Сестрица Алёнушка• 15 января 2023
60 л бочка для господарських потреб і штук 10 3-х літрових банок

ШобВам_КакНам• 15 января 2023
Запаси води є завжди, тому що з відключенням світла моментально зникає і вода. Питна не встигає залежуватись, постійно поповнюєм, а технічна є бутлі, які стоять з жовтня, все нормально з ними, нічого не гниє/цвіте.
Малинка• 15 января 2023
Оце життя настало, рік назад загризли б тут за таку тему… а зараз запаси порівнюємо… дай Бог, щоб ще через рік просто посміялись з цієї теми…а по темі маю 5-6 5 літрових запечатаних питної води.
Жена брата Админа• 15 января 2023
В мене завжди стоїть відро води і 2 6-л пляшки технічної води, вже не один раз виручали, вчора, наприклад. Питну завжди привозимо з джерела
Ростки жимолости• 15 января 2023
больше 100 л
Покращена• 15 января 2023
Технической литров 80, питьевой 20.
Надувная пыль• 15 января 2023
Ответ дляЗаикальница
а пьете что? из крана?
Зажуженная Жужжа• 15 января 2023
Киев. Запаслись водой с крана на всякий случай литров 50 приблизительно.
автор Доль Чекомбана • 15 января 2023
Ответ дляМамОмужа
О, спасибо!
Покращена• 15 января 2023
Автор, а в каком Вы городе что воду отключили?
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляМалинка
Когда перед войной писали что может быть война, то проклинали, банили и все что угодно
Леди на мопеде• 15 января 2023
Технической литров 80, питьевой около 100. Питьевую обновляем, пользуемся, потом ездим набираем