Утренняя зорька• 15 января 2023
Які мають бути докази що чоловік утримує трьох і більше дітей
від різних шлюбів. Є закона дружина, і є коханка в якої дитина від чоловіка, і в свідоцтві він вказаний батьком. Прикордонна служба пише на своїй сторінці, головне докази , що він утримує всіх цих дітей. Хтось стикався з таким?
Утренняя зорька
• 15 января 2023
Ответ дляНеугомонная
Свидетельство многодетных. Доказательства алиментов.
Якщо він офіційно не платить, а так кожен місяць дає гроші? Свідоцтва багатодітного немає( його оформлюють якщо від різних шлюбів /не шлюбів діти?
Девальвация• 15 января 2023
3 свідоцтва про народження,сусід іздить,де вказано що він батько.Про інше не знаю
Да, подруга.
На польской завернули , не надав докази, а на молдавской без проблем выехал просто со свидетельствами о рождении.
Выезжал с женой и двумя детьми от нее. На первого у него были выписки счетов, что ежемесячно переводил сумму с назначением ’алименты’, их это не устроило.
Думали обжаловать отказ, но решили попробовать через Молдову.
Неугомонная• 15 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Нет бумажных доказательств - фантазер. Точка.
Акуна_Матата• 15 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Виїздити зі всіма, непогано влаштувався, сам їхати, а дітей хай інші захищають.
Утренняя зорька
• 15 января 2023
Ответ дляJul-Ap
Да, подруга.
Дякую за відповідь.
Утренняя зорька
• 15 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Ок. Якщо брати всіх жінок і дітей з собою випустять?
Леди_в_ночи• 15 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Никак. Пусть сидит дома..
СпайдерВумен• 15 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
А ви коханка чи дружина?)
Кондуктор трамвая• 15 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Тоді вища ймовірність. Реально знаю приклад, коли тато їхав з усіма дітьми. Але там та дитина з татом і за кордоном
Прикуси Язык• 15 января 2023
Автор почитайте законодательство на эту тему и инструкцию для таможни. А то советчицы нафантазируют тут,а вы поверите
Прикуси Язык• 15 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Дякую за відповідь.
Автор нотариально заверенную копию свидетельства о рождении или оригиналы всех детей. С детьми не обязательно уезжать. Вообще есть список документов,вам бы законы почитать
Акуна_Матата• 15 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Спочатку всиновити, а то кордон перетне і бувайте.
Утренняя зорька
• 15 января 2023
Ответ дляsnejs
Автор, достаточно заверенных копий свидетельств о рождении или в цнапе взять вытяг вместо свидетельства о рождении и пропустят. Даже без детей.
Так ми можемо взяти оригінал свідоцтва, і будуть всі свідоцтва оригінали, але прикордонна пише докази потрібно що чоловік є саме утримувачем всіх дітей
Утренняя зорька
• 15 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Кого всиновити? Він є батьком вже. В свідоцтвах це вказано
Ответ дляУтренняя зорька
Так свидетельства это и есть доказ. Отец по умолчанию должен платить алименты, если в разводе. Можно ещё взять справку от отсутствии задолженности по алиментам, но когда муж мой выезжал, ему сказали она не нужна, достаточно свидетельств.
Утренняя зорька
• 15 января 2023
Ответ дляsnejs
А те що різні мами в свідоцтві? Одна дитина позашлюбна(
Кондуктор трамвая• 15 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Тобто ви заберете оригінали документів дітей, а дітям не треба доки в Україні? Батько року
Утренняя зорька
• 16 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А хто каже що заберу назавжди? Повернемо як виїде.
Кондуктор трамвая• 16 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Яким чином, як швидко, Ви певні, що в цей період не станеться щось, коли ці документи будуть потрібні? Бо таки ситуація в Україні наразі непередбачувана.