Я хочу, что бы они молили нас и весь мир о помощи , но от них все отвернулись
Love_Love_Love_• 16 января 2023
Вчора здавала на права в США, якась парашка почала мене питати що сказав екзаменатор, коли вона дізнається про результат, я просто дивилась на неї і мовчала, не могла звук видавити з себе. Я до того що нічого не хочу бажати і чути про них і знати. Фу
terraarret• 16 января 2023
Сначала увидеть смерть своих детей и прожить это чувство до конца. А потом самим , как наши бойцы в полях, мирные под завалами умереть такой же мученической смертью. Пусть Бог меня простит за злобу
Ответ дляLove_Love_Love_
Вождение сдавали?
NatalieShostja• 16 января 2023
Щоб ракова пухлина на планеті Земля під назвою Росія і росіяни зникли
@ альонка@• 16 января 2023
Прийти до свідомості і до кінця життя мучитися щодня від усвідомлення, кожному хто радів,бажав ,говорив ,робив щось в користь цієї війни.Щодня бачити очі наших дітей,пролити сльози,які виплакали наші очі,відчути біль кожного хто загинув...і з цим відчуттям довго жити помираючи щовечора і зранку знову...
Я желаю ВСЕМ россиянам, чтобы они выли и кричали от боли душевной и физической, как люди из дома в Днепре, куда попала российская ракета. Чтоб россияне хоронили своих детей, своих беременых женщин. И чтоб весь мир от них отвернулся. Чтоб они остались со своим горем одни. И я еще желаю, чтобы девочки россиянки остались один на один с военными их доблестной российской армии. Чтоб российские девочки познали на себе всю доблесть своих военных.
Пусть Бог простит меня за эти слова!
Світлячок з ліхтариком• 16 января 2023
они ненавидят все нации подряд не только украинцев, поэтому никакой пощады и прощения им не будет , как бы не ползали и не молили . Еще хочу им пожелать в сто раз хуже чтоб им вернулось , то что они делают на этой планете со всеми маленькими странами соседями. И жалости к ним будет ровно ноль. Собаке собячья участь как говорится
Бриллиантик• 16 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Теорію
Цікаво, а ви в якому штаті? Я в Північній Вірджиніі
Love_Love_Love_• 16 января 2023
Ответ дляБриллиантик
Вашінгтон
Проклятущі кацапські суки, пропагандони, путін зі своїми соратниками та вилупками, здохніть усі до одного в страшних муках. Горіть у пеклі вічно!
Щоб усі ваші бомби, дрони та ракети вибухали в ваших руках або падали тільки вам на голови! Щоб вам усім, вашим воякам, морякам та пілотам очі повилазили, пальці покрутило!
Виблядки кацапські, щоб вам повернулося сторицею усе те, що ви робите в Україні!!! Нехай кожна українська сльоза стане вам океаном!!! Нехай швидше настане той час, коли ви самі себе втопите в морі крові!!! Ви не маєте права називатися ЛЮДЬМИ!!! Ви виродки та потвори!!! Нехай пекло здасться вам раєм!!!