Я з Києва, потрібно звільнятися, максимум є пару міс ще. Робота дуже погіршила стан здоров’я. Зп нормальна. Дуже переживаю чи варто рипатися чи ні? Є досвід роботи 5 років керівником середньої ланки. Можна сказати що це перша робота після університету. Як взагалі зараз з роботою?
Teacher Dary• 16 января 2023
Зараз з роботою в Харкові наприклад взагалі ніяк. Через це я і повернутися не можу
КаваЗМолоком• 16 января 2023
Купа вакансій є, але чи беруть чи лише для видимості роботи і голову поморочити
Підписана на линкедіні на компанії що мене цікавлять.
Ответ дляКаваЗМолоком
Та я також бачу що купа вакансій, чоловік ходив толку нуль, ну він і сам може заробляти без роботи, а я ні( а на двох не зовсім вистачить його доходів з такими цінами
Распутница• 16 января 2023
Спробуйте щось знайти не звільняючись.
Але з роботою біда зараз, ще й свята тільки завершились...
ВикторияSt• 16 января 2023
Я с Одессы. С работой сейчас очень сложно, ищу. Больше полугода без работы.
Ответ дляРаспутница
Спробуйте щось знайти не звільняючись.
В мене по договору за 1 міс потрібно повідомляти, хочеться звільнитися по хорошому.
Распутница• 16 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
2 тижні роботодавці можуть почекати, це нормальна практика. А якщо відпустка, то й довше. Якраз місяць і буде.
Ответ дляРаспутница
От мені б впевненості більше, просто втрачати роботу першу яка непросто далася, не знаю, але здоров’я важливіше. Дякую за пораду
Распутница• 16 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Та ви ж молода ще. А що казати тим кому 40+
Ответ дляРаспутница
Знаю(
Распутница• 16 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Знаю(
Молодих не хочуть брати бо в декрет піде, а потім не хочуть брати бо діти малі, і коли вже ці дві штуки неактуальні, то скажуть що стара))
Ответ дляРаспутница
Ой мені 27 і точно будуть питати за декрет, ще й заміжня
Ответ дляНе буду
Чому робота погіршила стан здоров’я? Ви фізично працюєте?
Я заступник керуючого в супермаркеті, скоротили персонал. Ящики важкі, магазин маленький грузчиків немає такої ввкансії, брали хлопців продавців працюють гірше жінок(
Не буду• 16 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
В супермаркеті немає грузчиків?? Жесть((( А хто машини з товаром розгружає, жінки...?
Распутница• 16 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ідеальний вік, голова працює добре, можете максимум профіту принести новому роботодавцю. А те що в декрет, то.. ми всі тут не впевнені чи доживемо до завтра, тому декрет зараз не найбільша загроза))
Ответ дляРаспутница
Дякую за підтримку)
Ответ дляНе буду
Так, він приїзджає в спец ролл кейджах, який на колесах. Але магазин як 3 к квартира