тогдалия• 16 января 2023
Як подолати той страх?
Я взагалі чутка боягузка, істеричка (коли страшно).
Постійно на заспокійливих.
Після трагедії у Кременчузі перестала ходити в ТЦ.
Після жахливого влучання в Дніпрі боюся бути вдома.
Боюся лягати спати. Лягаю вдягнута, з думками якщо раптом що, і вдасться вижити під завалами, то щоб бути не у футболці і не змерзнути. Чим себе трохи заспокоїти? Ще і зверху шабушні сусіди, постійно в них щось падає, гримить. А мене аж колотить.
Постійно на заспокійливих.
Дама_из_рекламы• 16 января 2023
Пропейте курс успокоительных+ режим дня. Если не поможет, то клиника.
тогдалия
• 16 января 2023
Ответ дляЯ такое
Виїхати і жити спокійно , не можна до такого себе доводити
Я не буду виїджати. В мене син воює.
Я такое• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
Я не буду виїджати. В мене син воює.
Думайте як його витягнути
, не знаю, що ще можна порадити. Якщо постійно жити в стресі, то проблем лише додається.
тогдалия
• 16 января 2023
Ответ дляДую ветер
Навіщо так жити, якщо всього боятися?
То вмерти пропонуєте? Я ж не то що захотіла і сижу боюся. Це неконтральовані емоції.
тогдалия
• 16 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Отвлекаться, переключаться, по-меньше новости смотреть и читать
Та вже майже не читаю, не дивлюсь. Але ж такі маштабні трагедії обговорюються повсюди.
Посудомойка• 16 января 2023
Я в начале войны открыла для себя раскраску-антистресс. Садилась, наушники в уши и рисовала, по вечерам особенно. Когда ложилась, наушники в уши и включала фильм какой-нибудь, комедию старенькую, так и засыпала. Реально помогало. Но я не истеричка по жизни. Сейчас уже ничего из этого не делаю. Просто живу
тогдалия
• 16 января 2023
Ответ дляЯ такое
Думайте як його витягнути
Він військовий. Не мобілізований цивільний.
Це його свідомий вибір був.
Запасная спина• 16 января 2023
Ответ дляДую ветер
Навіщо так жити, якщо всього боятися?
Вы предлагаете пойти самоубиться?
Я такое• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
Це його свідомий вибір був.
Ну тоді прийміть його вибір, чим ваша присутність в Україні і страх йому допомагають? Знаю військових , яким самим спокійніше, що їхня родина в безпеці.
тогдалия
• 16 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Антистрес розмальовку теж інколи використовую. Навушники боюся, раптом вибух не почую. Фільми вдома вмикаю щоб ледве чути, щоб не пропустити якісь вибухи.
тогдалия
• 16 января 2023
Ответ дляЗапасная спина
Вы предлагаете пойти самоубиться?
Я теж так зрозуміла те повідомлення)
Дую ветер• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
У мене теж є свої страхи, але я намагаюся їх не розвивати, переключаю думки на щось інше.
Короче не хочу думати про погане, для себе зробила висновок, що якщо тривога то краще йти в укриття, але ніколи не вгадаєш де тебе горе спіткне.
Всі ми хто живе в Україні під загрозою, робіть, що можете щоб себе захистити і вберегти, а там як уже скла до еться доля.
тогдалия
• 16 января 2023
Ответ дляЯ такое
Не можу. Я про виїзд. Я хочу чекати його вдома. Він ще жодного разу не був вдома з лютого.
Посудомойка• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
Перестаньте зацикливаться на тех вибухах. В этом и ваша проблема. Не прислушивайтесь, переключайтесь. Иначе крыша поедет.
тогдалия
• 16 января 2023
Ответ дляДую ветер
Ну ось люди в Дніпрі просто були собі вдома, щось робили. В звичайному домашньому одягу.
І хто вижив, то обмороження всього тіла за такий час під завалами.
Примарочка• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
Я не буду виїджати. В мене син воює.
Так сыновья матерей просят уехать. Им проще воевать, если родные в безопасности
Тётушка Лошадь• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
Я не буду виїджати. В мене син воює.
Где вы живёте ?
БЦАшка• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
До лікаря вам треба, щоб назначив препарати. До психіатра. І я зараз серйозно.
Тётушка Лошадь• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
В Києві
Вариант переехать на ЗУ не рассматриваете ?
Примарочка• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
Вам сначала к психиатру, а потом в другую страну.
Матери у сына не будет такими темпами.
Я сама тревожная, знаю чем аукаются такие стрессы
Матери у сына не будет такими темпами.
ВсеПроВсехЗнаю• 16 января 2023
Після того як 4 місяці назад бомбили в нас в городі, теж сплю і ходжу по домі вдягнута так, щоб якщо що могла вибігти на вулицю, а до того завжди була вдома тільки в футболці і трусах (вибачте)
Також живемо біля траси, часто їздять грузовики (і бахкає так, що наче боблять) зараз вже такого нема, але пів року після початку війни кожен день серце завмирало і кидало в страх і піт від того як проїжав грузовик або машина, а ще як машина дуже швидко летіла то таке відчуття наче ракета
Де ви живете?
тогдалия
• 16 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Я була там в лютому та березні. Є житло там вільне (куми). Але не можу. Хочу бути вдома.
Галина-aca3• 16 января 2023
Ответ длятогдалия
Напишіть мені, будь ласка, в особисті. Може допоможемо одна одній.