Марафетчица• 16 января 2023
Що це таке?
Жінки рятуйте. Думала що це молочниця, мастила Клатрімазолом. Дотримуюсь дієти(нічого солодкого і т.п.) Сьогодні знов почався дуже сильний свербіж і вискочили каралики(самі знаєте де) Що то таке насправді? Клатрімазол не допомогає,в кого щось схоже було?
Бритоножка• 16 января 2023
Ответ дляДама с собачкой
Можно фото ещё,я врач
жалко що не застала.., а взагалі, навіть війна забулася на деякий час..
Рожки-да-ножки• 16 января 2023
Да еще и автора по ходу забанили((
Ну зачем???
Не за что ее банить!
Ну зачем???
Не за что ее банить!