Добалаболился?
JannyMoney• 18 января 2023
Ответ дляЛерусикП
А от з чого Ви взяли,що то було дійсно ПВО українське? От тоді, як раз Зеленський, як стіна білий ходив, і як лев захищав нас, бо був впевнений,що то не наше ПВО збило. А нато все заминало, бо не хоче вступати в цю війну. І як розумна людина я це розумію. Але, як громадянин країни, яка знаходиться у війні-НЕ розумію, і сердце країться.
Я от бачила обломки РАКЕТИ, саме рашистської ракети! яка вбила громадянина, члена НАТО! І це була ракета пі.... кацапських! А от пво, як раз і не бачила!
Його спитали, він 1000 разів сказав,що інфа НЕ перевірена, ще 1000 разів, щось сказав, що треба перевірити і видав. Я дивилась цей ефір, там в цілому ніхто уваги не звернув на це. Ця ситуація взагалі не варта нічого, але зколихнуло громаду дай Боже... всі втомлені, треба цапа відбувайла...до ботоксного не дістатися, тому наші готові бути кровожерливими до того до кого можна дістатися. Такі вже люди.
На мой личный взгляд даже если бы это было пво и даже если бы он точно знал что это пво не стоило этого говорить. даже как версию. Зачем давать врагам дополнительный повод распустить языки?
В его увольнении виноват он сам. Но я Зеленского полностью поддерживаю в решении. Нах такой советчик который не советует, а целыми днями стримы в ютюбе ведет? Вот реально более полезным он быть не мог для страны на такой должности? Только использовал чтобы подписчиков набрать.
ведьменятко__• 18 января 2023
Ответ дляVictoria-457
Капец, и ведь найдутся придурки, которые проголосуют за
Конечно найдутся, и немало . За одного вон уже проголосовали....