Victoria-457• 17 января 2023

Арестович наконец уволен?

Добалаболился?
Апель-синка• 17 января 2023
Ответ дляnat_awka
Як кадровик скажу, що заява написана неправильно. За такою заявою звільнити не можна!
По-перше зверху справа не вказано від кого ця заява (ФІО повністю та посада).
По-друге у заяві немає дати звільнення (, наприклад, прошу звільнити мене 20 січня 2023 року).
Тобто це просто писулька.
Та никто и не сомневался, что это показушная хрень.
JannyMoney• 17 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Як думаєте, що завтра скаже цей піндос?
как всегда будет одна вода ни о чем.
сколько уже было таких речей.
J3sws• 17 января 2023
)))
ЛерусикП• 17 января 2023
Ответ дляJannyMoney
У вас истерика или откуда такая кровожадность и перегибы?
На мой взгляд он уже получил соответствующие последствия. Уволили. Про четвертовать и каторгу только от вас слышу.

Ничего себе ’оговорился’.
Вы не понимаете что случилось? У людей появились сомнения. А что было бы, если бы пво не сработало?
А может жилой дом и не был целью и россияне совсем не такие людоеды... И это в головах у людей, кто послушал этого балаболку. А Зеленскому каково? Он везде просит уже оружие, танки, пво, говорит: ’смотрите, по жилым домам бьют!’ а Арестович ’да это не они, это мы неудачно сбили’ ну блин.
Почитайте вище, що ’люди’ пишуть, що з ним треба зробити, і побачите де перегиби і у кого істерика )
У розумних, освідчених людей, які вірять в Україну і в її перемогу НІЧОГО не могло зʼявитися лишнього. Вони навіть не відреагували. До речі, всі ж тут пишуть, що не дивляться Арестовича, чого ж одразу ’ті хто послухав’, так хто ж його слухає?...тоді виходить усі
Ось, за Зеленського менш, за все переймаюся в данному питанні. Європа і Америка взагалі на це не відреагувала. Новин, аж ні одної, прикиньте) Європа взагалі зараз переймається скандалом і новою піснею Шакіри.
П.С. Ви дивились цей ефір? впевнена, що ні. Тому, що якби дивились, (бо я дивилась). Ви б цю фразу навіть не помітили б. А от зате кремлеботи, та порохоботи вже всіх розіпяли
І до речі, де хоч одне слово про тих хто дійсно це зробив? де хоч одна ненависть? ...ви хоч знаєте хто пуск робив ракети? Ні, не знаєте...але арестович, і тут накакав в панаму.
Авокада• 17 января 2023
Ответ дляфлена
соловей за своего в защиту пошел. Интересно кто стоит у нас за Арестовичем.
так его заява на имя Ермака, с папкой евойным в фсб.
Апель-синка• 17 января 2023
Ответ дляБойовий горобець
а до цього типу не бачили і не чуди що ніс цей придурок
і як він з народу насміхався
невже людям тріснуло рожеве скло
таких клоунів ще багато на нашому тб показують
г+г включіть
наоборот, выключите, те кто его еще до сих пор смотрит!
Апель-синка• 17 января 2023
Ответ дляyulia906090
Я думаю страна ничего не потеряет с его уходом)
Интересно, а где делся коля-митбол...
Наверное туда же, куда и Винник.
Воюет на невидимых фронтах... где-то за границей... на пляже, с бокалом мартини возле шезлонга сражается.
JannyMoney• 17 января 2023
Ответ дляЛерусикП
Не смотрела. Честно скажу. А если не было ’ничего такого’ то за что он оправдывался?
Вчера в теме про города было много слов именно в адрес русни.
Но вы не понимаете как это работает. Арестович ляпнул. Рашн пропаганда подхватила и разнесла по всему миру. Потом какой то средне тупой российский зритель где-то в Швейцарии на форумах и сайтах пишет на немецком французском англ ’не все так однозначно’, это начинает распространяться уже в иностранном пространстве среди иностранцев. Рашн пропаганда уже цитирует ин. источники с этими местными рашиками. А потом доходит уже и до правительства через народ. Мол они не умеют пользоваться пво, а росс. ракеты не летят на дома. И зачем им еще что-то давать, от себя отрывать?
Вот примерно так. Ущерб от Арестовича действительно есть.
Ты ж не будешь доказывать потом миллионам, что всё было не так и лоханулся Арестович? А правительства других стран в принципе могут отказать в оружии без объяснения причин...
Bell-k@• 17 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Ублюдок.
От шваль.
ЛерусикП• 17 января 2023
Ответ дляJannyMoney
Що було після попадання російської ракети по Польщі?
Памʼятаєте?...якщо ні, я Вам нагадаю, нас звинуватили в цьому, і наше ппо. ...Щось змінилось? НІ!
Бо, в провласних кабінетах сидять, не чиїсь боти. І слова якогось неофіційного помічника, чогось там, уж точно не змінить курс і підтримку війни. Це, аж смішно читати)))
ПС. Я Вам вказала, про що говорить преса Європи ...про Шакіру. У них звичне життя, не таке як у нас. Війна і зрада тільки у нас.
Alice_Sherman• 17 января 2023
Ответ дляЖули-ули
судя по его посту - да
сам ушел
Надеюсь пойдет на фронт.
JannyMoney• 17 января 2023
Ответ дляЛерусикП
Да, но в Польше и правда было пво и обломки упали практически в поле.
А тут не было пво и попало в многоэтажный жилой дом. Столько смертей. Вы правда не видите разницу?
Зачем лишний раз то своих ’чипать’? Лучше бы промолчал, ей Богу.
sky-labs• 17 января 2023
Ответ дляСтрекозявка
Как вы все пришли к этому выводу? Вот каааак????
Тот же вопрос... Но никто с функцией внезапно включившегося откуда ни возьмись ’критического мышления’ не может дать вразумительный ответ
nezhinka• 17 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Ублюдок.
Може, треба було все ж написати ’в прошлый’, ще й безграмотний.
sky-labs• 17 января 2023
Ответ дляnikoletta008
Посмотрите его вчерашний эфир .
Многое станет понятно .
Я его не выгораживаю, но смотреть надо глубже .
Это война , и информационная война её часть.
Но то , что он дал не проверенную информацию , да согласна он лохонулся .
Посмотрим , как будет дальше
Удалено администрацией...
ЛерусикП• 17 января 2023
Ответ дляJannyMoney
А от з чого Ви взяли,що то було дійсно ПВО українське? От тоді, як раз Зеленський, як стіна білий ходив, і як лев захищав нас, бо був впевнений,що то не наше ПВО збило. А нато все заминало, бо не хоче вступати в цю війну. І як розумна людина я це розумію. Але, як громадянин країни, яка знаходиться у війні-НЕ розумію, і сердце країться.
Я от бачила обломки РАКЕТИ, саме рашистської ракети! яка вбила громадянина, члена НАТО! І це була ракета пі.... кацапських! А от пво, як раз і не бачила!
Його спитали, він 1000 разів сказав,що інфа НЕ перевірена, ще 1000 разів, щось сказав, що треба перевірити і видав. Я дивилась цей ефір, там в цілому ніхто уваги не звернув на це. Ця ситуація взагалі не варта нічого, але зколихнуло громаду дай Боже... всі втомлені, треба цапа відбувайла...до ботоксного не дістатися, тому наші готові бути кровожерливими до того до кого можна дістатися. Такі вже люди.
Sanechko• 17 января 2023
Ответ дляМдаа
Сколько можно об Арестовиче говорить?
Ляпнул, виноват, извинился, написал заявление..
Ви- зараз серйозно?))
nezhinka• 17 января 2023
Ответ дляvikaS
Хорошо адвокат написал :
’А що, гугл-ютуб-інтернет тільки тепер з´явились у громадян, що вони тільки зараз зрозуміли що то за лайно Арестович?

А що, пам´ять скасовано, чи в минулому лютому ніхто не пам´ятав гастролей лайна Арестовича з лайном Корчинським та лайном Дугіним?

А що, пересічні й досі не зрозуміли, що лайно Арестович не виключення, а правило в ’команді зеленського’? Все ще не очевидно, що це їх справжнє обличчя?

Доки українцям комфортно бути бездумними рибками-гупі... А блін... Що я знов завів свою пісеньку... Телевізор каже - Зеленський Герой-Патріот... Куди там думати 😢

Дайте-ка вгадаю: Зеленський та Єрмак не знали що воно таке той Арестович - тільки тепер зрозуміли; Арестович їх обманув, гадюка - вони думали що він патріот України. Саме так там зараз у пересічних телеглядачів?

І що далі? Ну звільнилась ця потвора з позаштатної посади радника Єрмака. І що? Що це змінило? А нічогісінько не змінило. Начхати на того Арестовича.

А от на закидон іншого ’слуги народу’, голови ВРУ Стефанчука, про те, що вони зібрались ’реформувати Конституцію’, вже підхвачений провладними блогерами і юристами, мені не начхати. Але ж рибки-гупі цього навіть не помітили. Як не помітили всього вже чинного, що наприймала ’монобільшість’ за місяці війни. От вони здивуються колись... коли якщо помітять’.
Рибки-гупі - це всі, крім цього вельминешановного пана? Нічим не кращий Люсі.
Sanechko• 17 января 2023
Ответ дляМдаа
Сколько можно об Арестовиче говорить?
Раджу просто подивитися відео з Арестовичем з лютого по сьогоднішній день.
Висновлк невтішний- у чувака ’ зіркова хвороба’
Як- і у багатьох наших політиків, на жаль
Sanechko• 17 января 2023
.
stefaniy• 17 января 2023
Можливо комусь допоможе
Bosikom• 17 января 2023
может он и допустил эту ошибку, что бы уйти?) а то уже понял, что его никто всерьез не воспринимает, может надоело врать и перспектив в этом деле не видит. свою миссию успокоить народ вначале войны он выполнил, теперь можно уходить.
alina 94• 17 января 2023
Ответ дляЛерусикП
Ви така дивна,чесне слово.Чого б це цю фразу не помітити?Я дивилася цей ефір і ця фраза мене просто ввела в ступор.Я взагалі виключила це лайно ,і закрила цей канал для себе.
alina 94• 17 января 2023
Ответ дляBosikom
То це тільки в хворій уяві можна було допустити таку помилку ,щоб підти.Адекватна людина не зробила б такого.
Атрика• 17 января 2023
Ой,напишу;.Задля справедливості,напишу ,що я йому вдячна. Бо на початку повномаштпбного вторгнення ,його ’два-три тижні’ тримало мене на плаву,що я не одна притрушена ,що не їду з дому .Він ,як валерьяна,я засинала під його голос з сокирою поряд,бо чоловік поїхав:(,а я сама з дітьми .
Реверанс• 17 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Наверное туда же, куда и Винник.
Колька-катлета отримав нагородну зброю.Мабуть за оборону Мукачево.Погугліть
Реверанс• 17 января 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Надеюсь пойдет на фронт.
Навряд чи
Ateya• 17 января 2023
Не ушел он сам...он с довольным видом аннулировал свое извинения, потом записал эфир, где все, кто против него - это спланированная операция, враги народа, и как он там писал ’украинские гниды’....а потом бац заявление, а через пару часов появилась инфа, что пресс-секретарь Зеленского обьявил, что Арестович больше не при офисе. Так что уверена, попросили по хорошему. Пусть мелит все что угодно теперь, как блогер, ему же выгоднее и удобнее, меньше претензий, главное, чтобы его больше не ассоциировали с офиц. источниками.
Реверанс• 17 января 2023
Ответ дляBosikom
Вже чекаю як він, звільнившись, сбіжить з країни і почне розповідати світу страшну правду про нацистів.
Я не жартую, і не перебільшую.
Реверанс• 17 января 2023
Шкода, яку наносить Україні арестович, не лякає. Лапша на вуха вона така солодка.
Якби це був тільки один випадок брехні цього покидька проти ЗСУ, але їх було багато (недавні, про дезертирство ЗСУ з Соледару).
Не чутно ермака, що арестович вже не позаштатний радник. Хто там підписаний на нього в телезі, він там нові ребуси про це не публікував?
ОПу все це влаштовує.