Раз одела не бу• 17 января 2023
У кого дуже різний зір на очах - як ви почуваєтесь?
У мене з юності одне оке різко стало близькозоре, по суті я бачу верхній рядок таблиць, далі все розмите. Інше око - 100 % вдаль.
З роками це око стало дальнозорке, тобто вдаль я їм дивлюся, а читати не можу ))) Читаю за допомогою близькозорого)
Регулярно перевіряю зір, декілько різних лікарів підтвердило, що окуляри не потрібні.
Іноді, коли змінюєтьсч погода, різкість в очах порушується, оце неприємно. Звісно, з цвєю проблемою періодично до лікаря і хожу. Але сказали, що з цим вже нічого не зробиш.
А як у вас?
Блoшка-матрешка• 17 января 2023
В мене дуже різний зір на очах.
Це з народження, тому я звикла.
Окуляри ношу з дитинства. Але лінуюсь і на вулицю не завжди вдягаю.
Око, яке гірше - ’ліниве’. Його потрібно було заставляти працювати. Але я цього не робила тому що сказали мені це вже в дорослому віці, коли щось виправити було пізно.
Як раз вчора була у лікаря. Різниця стала більшою.
Сходіть в Британський офтальмологічний центр. Мій лікар мені подобається тим, що гарно все пояснює, просто та зрозуміло. А спеціалісти там всі нормальні.
Я все життя з офтальмологами, але в цьому центрі зробили найширше обстеження, і найкраще все розтлумачили.
Це з народження, тому я звикла.
Безпринципная• 17 января 2023
Ответ дляДжусс
Я думаю, для комфорта вам нужны очки или контактные линзы.
Нельзя очки, косоглазие будет развиваться
Начальник Анонимов• 17 января 2023
Ответ дляБлoшка-матрешка
В мене дуже різний зір на очах.
Це з народження, тому я звикла.
Мені в цьому центрі взалі нічого не пояснили. Купа раздруківок в яких я нічого не тямлю. Виписали рецепт і сказали результат.
Блoшка-матрешка• 17 января 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Співчуваю. Погано, що до такого потрапили.
В цей центр ми ходимо з дитиною вже років 4-5. Донька кожні пів року, я рідше.
У мене другий лікар за цей час, у дитини теж.
Проблем не було. Навіть на малюнку, схемі ока, все пояснюють та малюють.
Перші, хто доступно пояснив що таке астигматизм, і який його різновид у наших випадках, а вони різні.
А дитині не просто сказали, що обмежити гаджети, а пояснили на малюнку і на прикладах, що трапляється при грі на телефоні, чому більший монітор краще, ніж малий, як грати, щоб менше очі напружувати, що робити, і скільки можна і чому.
ПочтальЁнша• 17 января 2023
Теж маю ’ледаче око’. І нажаль теж жоден лікар не запропонував вирішення проблеми.
Самая СоветЧиваЯ• 17 января 2023
У мене -1 і -4.25 на різних очах)
ношу лінзи вже роки 4-5, в них все добре)
Окуляри з такою різницею підібрати не змогли
Майструю крила• 17 января 2023
Ответ дляБлoшка-матрешка
а підкажіть , у дитини міопія ? що британський центр каже з приводу нічних лінз ( якщо питали ) чи яким способом йде корекція зору ?
Паравозик• 17 января 2023
У меня так. Разное зрение.. Астигматизм на левом глазу. Сейчас на левом близорукость, на правом дальнозоркость. Выписали очки корректирующие. В них разные линзы. Я уже лет 8 в них. В основном дома . Если долго не ношу- голова болит. Особенно если что-то делаю что требует напряжения зрения, то без очков мигрень гарантирована
Паравозик• 17 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Какая дикость. И как по-вашему это корректировать?
Блoшка-матрешка• 17 января 2023
Ответ дляМайструю крила
В нашому випадку корекція тільки лазерна після 18 років
Інших шляхів немає
Тільки підтримувати на такому рівні, щоб потім корекція була можливою.
Про нічні лінзи питала знайома. Її відмовили. Але можливо саме в їх випадку.
Інших шляхів немає
Пьяная вишня• 17 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Не будет развиваться, что за бред?
У меня такое зрение, очки помогают.
Пупс• 17 января 2023
В мене так. Спочатку носила окуляри, потім зняла, толку з них, якщо завдяки одному оку в загальному я бачу на 100%.
Хтось з лікарів казав, що лікувати не має сенсу, бо з віком близькозорість вирівнюється.