Як і де знайти інформацію чи померла людина? Не військовий. Щойно ошарашили новиною про смерть знайомого, в його родичів питати не варіант, сьогодні до новини розмовляла з його мамою, вона нічого не сказала взагалі.
ВаЛеНТинКА-39• 17 января 2023
Странно, конечно. По смыслу вопроса не подскажу. Только через родных и близких знакомых
Ответ длякотик88
В соцсетях могут писать
На сторінці брата (закрита) та мами ніяких свічок на аватарках, нічого. В новинах нічого
Ответ дляVona-7d6b
Может мама не знает ещё...
Може бути, бо вона закордоном , але сказали, що хлопець загинув тиждень тому. Як бути в цій ситуації не знаю( вона моя колега
Ответ дляvalentina8608
Капець... Це ви в новинах побачили? А хтось іще з рідних у нього є, кого не так ця новина ошарашить? А йому подзвонити, може його телефон у когось зараз, хто знає?
Ответ дляVona-7d6b
Ні, це передзвонили на роботу і висловили співчуття, але ми всі не в курсі, до того ж я з нею зранку говорила, вона запитувала лише про роботу і швидко попрощалася. Телефонів її знайомих і родичів немає
Kot_v_meshke• 17 января 2023
Попробуйте через общих знакомых узнать. Ну и соцсети не показатель, не все любят вываливать свою жизнь напоказ.
Kot_v_meshke• 17 января 2023
Ответ дляvalentina8608
Может, ошиблись, помните, как в Служебном романе с Бубликовым.
Ответ дляKot_v_meshke
Я на це найбільше надіюся, мене колотить з обіду(
Kot_v_meshke• 17 января 2023
Ответ дляvalentina8608
А у того, кто звонил с соболезнованиями, можно уточнить откуда инфо?
Kievljanotchka• 17 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Однажды моему мужу позвонил друг и сказал, что умер их общий друг. Мой решил позвонить жене ’покойного’, узнать может помощь нужна. Трубку снял сам ’виновник торжества’.
Kot_v_meshke• 17 января 2023
Ответ дляKievljanotchka
Та вариантов много, надо понимать, кто звонил с соболезнованиями и надежный ли это источник. Откуда он узнал и тд. И вообще, этот сын коллеги что, работал с автором? Почему с соболезнованиями на работу звонят? А если работает у них - то по идее на работу должны сообщить.
Ответ дляVona-7d6b
А у того, хто подзвонив на роботу спитати?
Він не мені дзвонив
Odna Takaya• 17 января 2023
Ответ дляvalentina8608
Підійдіть у відділ поліції.
Та дізнайтесь. Якщо правда і родичів не знайдуть, буде комунальне поховання. Тоді і рідним буде клопіт.
Odna Takaya• 17 января 2023
Ответ дляvalentina8608
Він не мені дзвонив
Ну, спитайте номер в того кому дзвонив або нехай та людина передзвонити і дізнається подробиці.
Ви, як мала дитина.
Ответ дляKot_v_meshke
Передали співчуття матері ’загиблого’ через начальника, який охренів, бо не в курсі.
Ответ дляOdna Takaya
Ви, як мала дитина.
Так той кому дзвонили (начальник) не каже хто саме дзвонив, від нього не доб´єшся, просто прийшов і спитав чи ми не в курсі.
Борисфенка• 17 января 2023
Ответ дляvalentina8608
Так хай тепер начальник і вирішує, що робити з цією інформацією і як донести до підлеглої.
Ответ дляБорисфенка
Ми з нею в дружніх стосунках, але я лізти в душу не буду, не можу, я не знаю як себе поводити в цій ситуації , як висловити співчуття і чи воно доцільно, як підтримати і чи вона цього хоче, як з нею розмовляти, щоб не нашкодити, вдавати, що не знаю, чи як...(((
Kievljanotchka• 17 января 2023
Ответ дляBell-k@
Бідний ваш чоловік, я уявляю його емоції
Так, він був тоді найщасливішою людиною у світі.
Борисфенка• 17 января 2023
Ответ дляvalentina8608
Залежить від того, наскільки ви близькі. Вона ваша подруга?
Ответ дляБорисфенка
Не зовсім, але доволі близька
Борисфенка• 17 января 2023
Ответ дляvalentina8608
Не зовсім, але доволі близька
День почекайте. Начальник щось зробить.
Ответ дляБорисфенка
День почекайте. Начальник щось зробить.
Дякую, він сказав, що намагатиметься дізнатися все.
Борисфенка• 17 января 2023
Ответ дляvalentina8608
От і правильно, хай дізнається і повідомляє сам.