Фрекен бок• 17 января 2023
Це мені здалося чи це дійсно скільки квіти коштують?
Питання:за що???
Фрекен бок
• 17 января 2023
Ответ дляSo_so
Может там колечко внутри?))
Не написано було нічого про це
Мадам Тю-лю-лю• 17 января 2023
Зараз не сезон квітів
Великий букет
Їх виростили та зберігають використовуючи генератори (що робить їх ще дорожчими)
Великий букет
Шаманю второпях• 17 января 2023
Дійсно)
Зараз пік сезону на гортензію і такий букет мав би коштувати 500 грн)
Фрекен бок
• 17 января 2023
Ответ дляШаманю второпях
Дійсно)
Не зрозуміла вас
Физрукая• 17 января 2023
Ответ дляSo_so
Может там колечко внутри?))
Річний запас бензину, гречки і яєць там повинен бути ще на додачу каблучки за таку ціну))))
Фрекен бок
• 17 января 2023
Ответ дляФизрукая
Тобто я так розумію це просто розвод?
Сладко-соленая• 17 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Тобто я так розумію це просто розвод?
гортензія ніколи не була дешевою,та ще й не сезон
Бутылка с банками• 17 января 2023
Ответ дляШаманю второпях
Дійсно)
За ветку
Физрукая• 17 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Тобто я так розумію це просто розвод?
Ну таку ціну вони поставили(( чого так дорого хз, може Олег Вінник чи Бред Пітт букет власноруч збирали
Бутылка с банками• 17 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Тобто я так розумію це просто розвод?
Автор, ветка гортензии стоит в районе 500 грн. Пересчитайте сколько их в букете и умножьте.
Веснушка• 17 января 2023
На гортензию всегда была конская цена,но тут однозначно запредельно было)
Заставляличка• 17 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Зараз не сезон квітів
Великий букет
Та они максимум пару дней стоят
Кто из за 20 тыс купит
Заставляличка• 17 января 2023
Ответ дляФизрукая
У нас на даче как бурьян росла , ее прям куча цвело
Бывшие хозяева насадили
Убрала всю , красоты вообще не вижу в этих цветах
Бывшие хозяева насадили
Мадам Тю-лю-лю• 17 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Та они максимум пару дней стоят
Кто из за 20 тыс купит
Если из продают, значит кто-то это покупает. Богатых людей у нас хватает
Я_и_моя_собака• 17 января 2023
Ні не показалось. Стежу за однією дівчинкою із Києва, їй чоловік подарував букет, але у них там були розборки що не так зібраний як у зразку, квіти замінили, і він коштував 12тис. Теж була в шоці. Ну можливо у Києві такі ціни, у нас в провінції таких нема
Пингвинчик сизокрылый• 17 января 2023
Знакомый совладелец известного цветочного инет магазина,берут дорогое
Кашпо• 17 января 2023
Багатим треба ж кудись витрачати. От так і працює економіка.
Мені більше дивують витвори сучасного мистецтва - шкурка банана на стіні за мільйон і такого типу ))
Осторожная• 17 января 2023
1 гілка гортензії зараз 300 грн. Це виходить тут має бути десь 65 гілочок + коробка
На фото я нарахувала близько 33 гілочок, нехай ще декілька не ввійшло в кадр і їх там 40. В будь-якому випадку ціна завищена.
Не служанка• 17 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Не написано було нічого про це
ціна однієї такої квітки приблизно 400 грн. Якщо їх там 50, то так і коштує
Гортензия безусловно очень красивый цветок, но , учитывая что это многолетка и растёт кустом( т.е. не один стебелёк/ бутон) не понимаю её цены. А как вспомню, что у бабушки моей перед домом рос куст 1,5 кв.м. как сорняк, только поливали иногда, а цветов давал как куст невесты , то вообще кажется что цена необоснована. Да, генераторы , общий экономический спад и рост цен....но блин, не стоит это тех мульонов.
Дедуськина бабуська• 17 января 2023
Люблю красиві букети і гортензії в тому числі. Але чомусь домашні гортензії, зрізані влітку стоять набагато краще ніж ось такі. У жовтні дарували букет з гортензіями. Простояв ледь 4 дні.
То ж своїх грошей не вартує зовсім
жижифреймут• 17 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Не написано було нічого про це
прикольно то что я видела тот букет за такую стоимость но у другого флориста