тогдалия• 17 января 2023
Повестки Харьков
У нас на каждом шагу выдают повестки, кому выдавали мужьям их забрали? Я просто интересуюсь, просто ужасно интересно если дают бумажки 2000 как минимум в день и что всех берут?
Бензопирен• 17 января 2023
А що, бородата принцеса не хоче Батьківщину захищати? Жити хоче, а служити ні? Так, українці гинуть на передовій сотнями в день і хтось має їх замінити, то ж служити будуть майже всі. Війна завтра не закінчиться.
Добрый Жук• 17 января 2023
Ответ дляБензопирен
Удалено администрацией...
Все буде Україна• 17 января 2023
Під києвом так само, нажаль. При чому враження, що гребуть повально. Я не уявляю, що я робитиму, якщо з роботи всіх хлопців заберуть. В нас вузька спеціалізація, але броні нема.
Ms. Dolly• 17 января 2023
Ответ дляБензопирен
Удалено администрацией...
тогдалия
• 17 января 2023
Ответ дляБензопирен
Удалено администрацией...
Утренняя зорька• 17 января 2023
У нас в місті тепер не просто повітски видають на кожному кроці, а тепер ще й запихають тепер чоловіків в машини і везуть напряму у військкомат. Отак виловлюють.
Раніше так на строкову службу виловлювали і везли уже в військкомат.
тогдалия
• 17 января 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Жесть, кто-то собственно ручно хочет чтоб муж погиб, мой муж не военный со своими проблемами, я считаю что кто это замутил пусть сам и разбираться
Все буде Україна• 17 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Бл@ха, це де таке? І
КараПузовна• 17 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Ви це самі бачіли?Як когось запхали у машину
Дама с собачкой• 17 января 2023
Ответ дляБензопирен
А вас не смущает , что аж целый полковник Арестович до сих пор не на войне , а выгораживает рашу сидя на диване ?
Страхованная• 17 января 2023
Ответ длятогдалия
Удалено администрацией...
Перед войной тоже писали, что под юбкой спрячут, как спрятали?
Утренняя зорька• 17 января 2023
Ответ дляКараПузовна
На власні очі не бачила, але багато хто говорить про це + бачив вітчим.
Я_з_Франека• 17 января 2023
Ответ дляБензопирен
А можно поцікавитися, коли херої України кошовий та пікалов нарешті будуть служити? А дитятки данілова?
Ответ дляКараПузовна
Я лично видела и не раз Харьков, они в край охерели
СтрашнаяНаташа• 17 января 2023
Ответ дляДобрый Жук
Удалено администрацией...
А ви замість нього будете? Звалите на наступний день? Зеля і команда, це скільки? 200-500 людей? На один день, будемо чесними. А далі все одно черга за іншими. Зеля хоч зброю виклянчує, хоча я його не обирала і не оберу в жодному разі ще, та зі своєю презентаційною роллю він порається.
Богдана-df90• 17 января 2023
Ответ дляБензопирен
Удалено администрацией...
Ответ дляnata.ant
У мене родичі,знайомі в Харкові,перший раз я таке чую.
Повезло вам.... А я каждый день и вижу и слышу
Anas tasia• 17 января 2023
Ответ дляnata.ant
Я не з Харкова)
black-opium• 17 января 2023
Ответ дляВсе буде Україна
В Киеве то же
Видела уже раз 5 точно как раздавали
Военные и полиция останавливали мужчин и давали повестки
Многие знакомые тоже видели
Видела уже раз 5 точно как раздавали
Многие знакомые тоже видели
Ответ дляБогдана-df90
Удалено администрацией...
Ладно если по согласию и они подготовлены и умеют как мин автомат держать, а у нас как всегда....
Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляДобрый Жук
Удалено администрацией...
И повністю Верховна Рада с поплічниками і Батальйон Монако особливо, і тоді закінчиться війна
Ответ дляnata.ant
Як людей забирають на вулиці, запихають в машину і везуть в военкомат?ви це бачіте кожного дня
Такое тоже практикуется, но чаще просто выписывают
Вкусныйпончик• 17 января 2023
Ответ дляblack-opium
В Киеве то же
Видела уже раз 5 точно как раздавали
Многие знакомые тоже видели
Видела уже раз 5 точно как раздавали
Многие знакомые тоже видели
А в якому районі? Звісно якщо не секрет.