А ви знали, що Олексій таємно, під іншим прізвищем, ще з 2014 року був командиром мінометного розрахунку в лавах ЗСУ?
Може хтось чув-на якому він зараз напрямку? Думаю, що десь в гарячій точці. Не те, що липові арестовичі-генерали.
valleriya14• 17 января 2023
Ответ дляKlodia
Автор, один сын Порошенко в Цюрихе, второй в Лондоне.
Ну спецзадания они такие. В какую глухомань только не пошлют)
margaritavoronina1• 17 января 2023
Девочки,а кто что слышал за Ляшка? И что говорит Яценюк?чето о них вообще тишина?
0208mariia• 17 января 2023
Отметился в ато, получив все статусы и регалии, которые простые ребята добиться не могут да и все. Такие звезды не воюют на передке. Они в войне другим промышляют
Веточка сакуры67• 17 января 2023
По словам Алексея, в августе — сентябре 2014 года во время вооружённого конфликта в Донбассе он под чужой фамилией был приписан к миномётному подразделению и нёс службу под Краматорском. Жил отдельно от остальных солдат в штабе, в котором расположился министр обороны Валерий Гелетей. В боях участия не принимал
Ответ дляNathalie27
Про воюючого Олексія Порошенка
Син Президента і Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка Олексій таємно, під іншим прізвищем, ще з 2014 року був командиром мінометного розрахунку в лавах ЗСУ. Відповідну інформацію надав обізнаний із ситуацією інсайдер, а також підтвердила дружина Олексія Юлія Порошенко на своїй сторінці у Facebook.
Ну і далі по тексту...
Можу ссилку дати з 5 каналу. Не знаю, чи можна
Ну і далі по тексту...
ksusha1155• 18 января 2023
Ответ дляВиктория1677
В Европе он давно
Какое воюет??? 🥴
Інвалідності собі пооформлювали і дітям і сидять чекають коли б ще вилізти до кормушки.. текст Агонь
Businka_05• 18 января 2023
Ответ дляvalleriya14