А ви знали, що Олексій таємно, під іншим прізвищем, ще з 2014 року був командиром мінометного розрахунку в лавах ЗСУ?
Може хтось чув-на якому він зараз напрямку? Думаю, що десь в гарячій точці. Не те, що липові арестовичі-генерали.
Ответ дляJave
Українці не голосували за краще із худшого, а голосували за того хто більше набрехав.. і Правильно Бутусов сказав ’ через брехню Зеленського загинули десятки тисяч, і їхні імена відомі, багато тисяч імен... У путіна руки в крові українців, він вбивця. У Зеленського в крові гаманець та язик. Він брехун’, – заявив журналіст.
Порохоботи прокинулись
Апель-синка• 18 января 2023
Ответ дляkissaniya
Эти люди как раз работают на Победу
Удалено администрацией...
Апель-синка• 18 января 2023
Ответ дляNat-li
А можно подробней про ’отказались выводить’?
Если начинать подробней, то уже десятки томов уголовных дел можно было бы написать. Жаль, что я не прокурор, очень.
Viktoria_St• 18 января 2023
Ответ дляNat-li
Вот история обороны Соледара от тех кто был там
Ответ дляNat-li
Порохоботи прокинулись
Тобто коли я констатую факт що зеленський брехав, спочатку про війну, яка вигідна Порошенко, про ЗП вчителям в 4 тис у.е, про кінець епохи бідності, планував розібратися в справі сина Байдена, про шашлики в січні 2022 я порохоботка? .. краще бути порохоботкою чим почЄтатільницею великого боневтіка..
Ответ дляJave
Аы прямо по классике, по пунктам. А тема то про другое. Не заметили?)
TATATA1973• 18 января 2023
Ответ для Toyota
Автор, скільки коштує зараз пропіарити пороха?
Удалено администрацией...
Ответ дляuma
Ага, я еще первый пиар в 2014 забыть не могу. Там что-то в стиле : скромный, смелый парень сидел и ел арбуз…
Сколько лет прошло, а тошнит при упоминании…
Скромный смелый парень сидел и ко арбуз…. 20 охранников в кустах резались в карты, ещё 30 от межведомственной охраны тихо сидели на Тиндере, время от времени поглядывая на своего подопечного.
- все, снято!- крикнул оператор.
«На наконец-то»,- подумал смелый скромный парень и в плотном кольце охраны сел в машину. Время не ждёт, как и не ждёт забронированный столик в парижском Метрополе.
- все, снято!- крикнул оператор.
Ответ дляViktoria_St
А як ви відноситесь до того що в ТГ які ви наводите тут автори пишуть про довіру до Юрія Бутусова, в тей же час прихильники боневтіка, Бутусова називають ’стрьомним чуваком’ а сам Юрій називає зеленського брехуном..отож вас треба або хрестик зняти або труси одягти

Апель-синка• 18 января 2023
Ответ дляNat-li
Т.е. просто очередной вброс. Ок
Да, вся эта тема - очередной вброс. Овна на вентилятор. Заказуха.
Ответ дляNat-li
Мені смішно, як невдало петеботи намагаються з´їхати з теми синочка-командира мінометного взводу, який якимось чином зараз не воює, а за бугром сидить. І шашлики, навіть, в бій уже пішли))))
Вам смішно...То де чоловік син на фронті на нулі? Самі хоч в Україні находитесь чи виїхали за кордон перечекати в комфорті війну?