Кажуть, там були діти, жах…
Все кто будут говорить и настаивать что это отказ техники, виноват туман/пилот и т.д
Можете сразу игнорить - это либо ИПСО либо наивные люди.
Это ГИБРИДНАЯ ВОЙНА. Не прямые действия.
А мы не причем (с) кремляди
Одно дело ракетой зарядить. Другое диверсия (спланированная операция).
А мы не причем (с) кремляди
ДевушкаЛав• 18 января 2023
Ответ дляКлементина
Кількість жертв внаслідок падіння гвинтокрила у Броварах зросла до 18 чоловік — МВС.
Серед загиблих — вже троє дітей. Поранення отримали — 26 осіб (12 дітей).
Вже троє дітей.....
А звідки ці діти? - в садочку були??
Боже, як я надіялась, що там лише один загиблий, той, що був на парковці. І за того душа боліла
Вже троє дітей.....
А звідки ці діти? - в садочку були??
Пишут, что упал на детский сад, в котором были детки 😭😭😭😭
Ответ дляlisenok_8282
Дівчата, от пишуть шо вертоліт летів низько дуже, зачепив будинок і впав. Чому там просто купа попілу. Там від вертоліта нічого не лишилося. Невже він від падіння з низької висоти отак в труху перетворюється? Може він вибухнув ще раніше?
Влітку я бачила неоднократно , як поліцейські вертольти у нас літають так низько над будинками, ледве не зачіпаючи лінії електропередач. Саме поліцейські вертольоти. Тому так, вони можуть літати низько. А варіант халатності не можна скидати з розрахунку на жаль
I_am_Ukrainian• 18 января 2023
Ответ дляJulieta78
Треснуть бы вам по башке ...
Аргументы будут или сразу в бан вас ? Кто ракету отправил ??? Себя тресните лучше
Вкусныйпончик• 18 января 2023
Ответ дляlisenok_8282
от от.... може його зплутали з якимось шахедом та підбили? ох, не знаю, але все якось дивно
Ще може бути ворожа ракета повітря-повітря.
Ответ дляДевушкаЛав
Я вообще не знаю как они выбирают работу пилотами, я вот боюсь летать ужасно , а они прям живут этой профессией, не понимаю как так
Согласна, это моя фобия падение самолёта тоже! У меня малой 12 лет хочет пилотом быть, но там такие требования к оценкам и образованию сильные... Надеюсь не пройдет
любительница• 18 января 2023
Ответ дляomg_meow
трое детей уже погибли. это ужас
Отвели детей в садик

это ужас

Павлодарская• 18 января 2023
Ответ дляElizaP
А мы не причем (с) кремляди
Это пока официальная версия
Клементина• 18 января 2023
Ответ дляNasta9019
А з іншої сторони це ж поки поліція. Їм від цього не холодно та не спекотно. Крім радості. Це не ЗСУ або розвідка чи СБУ. Для них ж нічого не зміниться.
Це натяк, що все керівництво ’під прицілом’
Так легше переговоры вести
Моя думка
Так легше переговоры вести
Моя думка
Ответ дляI_am_Ukrainian
И в Днепре я думаю тоже был теракт. Фото домов, которые взрывал путин в 1999 году на росии. Уж сильно похожими методами действует - взорвать дом, убить руководство устроив поломку самолёта или ошибку пилота.
Что вы несете? Какие бомбочки?
Там ракета х-22
Даже британская разведка подтвердила
Там ракета х-22
Даже британская разведка подтвердила
1234svetsvet• 18 января 2023
Ответ дляElizaP
А мы не причем (с) кремляди
А если это будут говорить оф источники, они у нас Ипсо?
Павлодарская• 18 января 2023
Ответ дляКлементина
Так легше переговоры вести
Моя думка
Так легше переговоры вести
Моя думка
Да, это хороший такой удар поддых. Морально
Renesmeе 16• 18 января 2023
Ответ дляomg_meow
писали, что он летел и уже горел.
❗️Гвинтокрил загорівся ще в повітрі і почав падати, – повідомляють очевидці.
При падінні зачепив житлову будівлю. Чекаємо на офіційну інформацію.
Труха⚡️Київ | Надіслати новину
Таке пишуть незнаю наскільки це правда
Труха⚡️Київ | Надіслати новину
Таке пишуть незнаю наскільки це правда
Charming person• 18 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Страшно за Зеленского
Ответ дляI_am_Ukrainian
який теракт в Дніпрі? є відео де видно як падає та ракета