kuskus• 18 января 2023

В Броварах горить садок після падіння невідомого об‘єкта

Кажуть, там були діти, жах…
mirka-milka• 18 января 2023
Ответ дляКлементина
Це натяк, що все керівництво ’під прицілом’
Так легше переговоры вести
Моя думка
Я тоже такого мнения (
По типу ,если надо ,сделаем все ,что хочешь
lisenok_8282• 18 января 2023
Ответ дляalistar
Ніхто нікого не підбивав, не несіть сюди русняве ІПСО!
Місцеві мешканці в Броварах чули лише падіння вертольота і все.
а чому ви кричите? такі самі очевидці пишуть, шо вертоліт летів і горів ще в небі.
I_am_Ukrainian• 18 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Что вы несете? Какие бомбочки?
Там ракета х-22
Даже британская разведка подтвердила
Читайте а не додумывайте. Что за люди такие. Кто сказал что у нас была бомба ? Я сказала что метод одинаковый. Ракета, бомба неважно. И так все знают, что ракета. Я это дописать должна была ? И выбирайте выражения.
Tori1602• 18 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Довели страну до такого?
Ага и лайкают ей
Павлодарская• 18 января 2023
Ответ дляCharming person
Страшно за Зеленского
У него хорошая служба охраны. Может, станет ещё лучше теперь
LudaSHS• 18 января 2023
Очевидцы. ’Вертоліт зробив три кола над ’Форою’, полетів в центр, почав різко знижаться, ударився, загорівся і все’, - мешканець Броварів про останні хвилини перед авіакатастрофою

https://t.me/kievreal1/34663
Nasta9019• 18 января 2023
Ответ дляКлементина
Так легше переговоры вести
Моя думка
Так їм ж сказали ніяких переговорів без виведення військ і неважливо, хто буде в керівництві.
julil• 18 января 2023
Ответ дляkuskus
Ну, якщо припустити, що русня ще й паралельно вибухівку заклала, то може бути
В этом типе ракеты хватит взрывчатки совершить такое и без дополнительных усилий. Запустить именно в это подьезд этот тип ракеты невозможно. Это неточная ракета во всех классификациях с отклонениями до 3 км
knopkakyev• 18 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Тоже вероятная версия
Все версии имеют место быть.
Так писали, что он горел в полёте
silma• 18 января 2023
Ответ дляLady luck21
Я так понимаю ещё не всех опознали, кто был в вертолёте...
Так знали же, кто летел, разве что не нашли еще, или не хотят говорить
Milly111• 18 января 2023
Ответ дляharchushyn
Удалено администрацией...
Вы издеваетесь??
автор kuskus • 18 января 2023
Ответ дляКлементина
Кількість жертв внаслідок падіння гвинтокрила у Броварах зросла до 18 чоловік — МВС.

Серед загиблих — вже троє дітей. Поранення отримали — 26 осіб (12 дітей).

Вже троє дітей.....
А звідки ці діти? - в садочку були??

Боже, як я надіялась, що там лише один загиблий, той, що був на парковці. І за того душа боліла
Діти були на борту гвинтокрила
Sanechko• 18 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Судя по тому, кто погиб, я уже сильно сомневаюсь в версии тумана.
Цікаво, хто ще ті шестеро, які теж були на борту...
I_am_Ukrainian• 18 января 2023
Ответ дляJulieta78
Все аргументы в новостных каналах.
А вы смешиваете теплое с мягким.
Бан на ваше усмотрение.
Что я смешала ? Что дома не разрушались там ? Что у нас дом не разрушен ? Что не их это рук дело ?
I_am_Ukrainian• 18 января 2023
Ответ дляjumbo2
який теракт в Дніпрі? є відео де видно як падає та ракета
Так а кто ее отправил ?
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Вы как аристович
Понимаете? Версия - подложили бомбу - теракт’
Ваш пост так читается
Павлодарская• 18 января 2023
Ответ дляkuskus
Діти були на борту гвинтокрила
Откуда инфа ?
silma• 18 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
У мчс должны быть все
Это ж спасатели
И в стужу и в туман
Так отож. Не верю, что управление вертолетом происдит только визуально, не каменный век же.
@льга• 18 января 2023
В мене знайома білизну вішала на балконі в будинку навпроти. Каже, що не було вибуху. Був шум від вертольота потім як грохот від падіння. Сестра дзвонила, вона в сусідньому районі міста була, дітей в школу підвозила в цей час, взагалі нічого не чула.
Я теж нічого не чула, від мене до того садочка навпростець 1,5-2 кілометри. Мені чутно як ракети збивають над Києвом , а це набагато далі.
julil• 18 января 2023
Ответ дляkuskus
Діти були на борту гвинтокрила
Где вы это нашли
max2013• 18 января 2023
Ответ дляkuskus
Діти були на борту гвинтокрила
Це звідки інформація про дітей?
I_am_Ukrainian• 18 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Вы как аристович
Ваш пост так читается
Давайте я начну придираться к Вашим постам.
alistar• 18 января 2023
Ответ дляlisenok_8282
Правильно, люди бачили, що вертоліт горів ще у повітрі, але додаткових вибухів при цьому не чули. А русня вже пише, що то наше ППО збило... Тому їхні інсайти краще як аргументи не використовувати.
Sanechko• 18 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Сообщают, что на борту, кроме руководства МВД, было еще шесть человек, их данные уточняются

Киев Ирпень Буча | Подписаться

Кто-то знал , кто именно там летит и убрал целый вертолет. Спец по терактам - плешивая моль.
Та якби просто лиш тих 9. А так скільки невинно постраждалих 😭
вредная_я• 18 января 2023
Ответ дляSanechko
Руководство МВС
ОльгаХ• 18 января 2023
Ответ дляlisenok_8282
от от.... може його зплутали з якимось шахедом та підбили? ох, не знаю, але все якось дивно
Вы теперь на должности Арестовича? Снова наше пво «підбило»?
jumbo2• 18 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Так а кто ее отправил ?
ясно хто, просто ви навели приклад як Путін робив теракти в Росії, я подумала ви маєте на увазі що ракети в принципі не було
Тетяна23• 18 января 2023
Ответ дляspain2406
Влітку я бачила неоднократно , як поліцейські вертольти у нас літають так низько над будинками, ледве не зачіпаючи лінії електропередач. Саме поліцейські вертольоти. Тому так, вони можуть літати низько. А варіант халатності не можна скидати з розрахунку на жаль
Знайома живе поруч. Вертоліт летів і в повітрі вже горів.
julil• 18 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Мы все прочитали ваш пост, так, как вы изложили мысль.
lisenok_8282• 18 января 2023
Ответ дляalistar
зрозуміла, дякую. я, якшо чесно, не читала русняві новини ще