Пацан к успеху шел• 18 января 2023
Фінансова подушка
Не знаю чому у мене такий дикий страх залишитися з дітьми без грошей. Батьки в мене супер, найкращі, люблю їх, ніяких травм чи обід з дитинства. Завжди був достаток. З чоловіком за 16 років подружнього життя теж ніколи не мала проблем особливих,і з фінансами теж,він не олігарх, але заробляє нормально, не жадний, гроші не контролює, куди я трачу.За мою з/ п особливо не цікавиться, от я й почала відкладати- там 100 $,там 600$,коли як виходило.
Розкажіть історії, чи треба мати таку страховку
Результат:
вже голосів:
50 (40.32%)
Маю до 2 тис доларів
46 (37.1%)
Маю більше 8 тис доларів
28 (22.58%)
Маю 2-8 тис доларів
Lydmila408• 18 января 2023
Капец опрос.
Как сказал Остап Бендер ’Может тебе еще и ключи от квартири,где деньги лежат?’
Ход конём• 18 января 2023
Ви із його відкладаєте чи зі своїх зароблених? Якщо зі своїх - нормально, знадобиться
175см55кг19лет (она)• 18 января 2023
Странный вопрос. А какие варианты могут быть? Чи треба мати таку страховку? Ні, не треба, треба все витрачати під 0?
Естественно, должны быть сбережения. Чем больше, чем лучше.
Мона_Лиса• 18 января 2023
Чим більшими краще, який би чоловік не був
У меня більше 10.000$ зупинятися не збираюсь
Пацан к успеху шел
• 18 января 2023
Ответ дляХод конём
Лише із своїх
Пацан к успеху шел
• 18 января 2023
Просто одного разу читала тут тему про це, то так зафукали тих, що мають заначку, що жах. Відкладаю виключно із своїх і не вважаю це страшним гріхом) Нехай будуть, мені так значно спокійніше. А то як подивлюся, що інколи в житті трапляється
Ламзак_сдутый• 18 января 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
В мене чоловік знає що є. Але у нас різні підходи. Для нього нормально все в 0 витратити, для мене це жах, повинно щось бути на раптом що
Магиня• 18 января 2023
я тоже от своей жены начал заначку откладывать и друзьям посоветовал, пусть будет
Ход конём• 18 января 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Все правильно, вона може стати у нагоді
Магиня• 18 января 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
А Ви що тут робите на жіночому форумі?
постигаю мудрость
База_птеродактилей• 18 января 2023
Навіть не в контексті можливого розлучення з чоловіком, вдома мають бути якісь заощадження на випадок непередбачених витрат, хвороби, та чого завгодно. Тож якщо вам треба благословіння порадниць - моє ви маєте.
Живчик-счастливчик• 18 января 2023
Я розпорядник всіх сімейних грошей, бо чоловік багато років тому визнав, що у мене виходить краще. Тому складаю-складаю, але не просто так, а на щось. На авто, на квартиру, на офіс. Назбирала - купила. В резерві максимум 5 тисяч доларів, але є що швидко продати у разі потреби.
Последний вагон• 18 января 2023
Конечно надо. Я без мужа осталась одна с двумя детьми. Из заначки было только 3000$ недавно начала открывать. Веселуха короче
Новопоштинская• 18 января 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Вы может не совсем поняли ответ.Тут девочка писала,что во всем себе отказывает-собирает на ремонт(квартиру уже купила).Так она,простите,лет 5 себе ничего конкретного не покупала,никуда не ходит,даже на еду деньги ей жалко тратить.А ей до 30....Вот таких я не пойму никогда.Так и жизнь вся пройдет в ’накопительствах’
Kusalochka• 18 января 2023
В нормальных семьях крысятничества нет. Я бы офигела, если бы в тайне от меня делали заначку.
Kusalochka• 18 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну так сбережения семейные- это одно. А на нычку себе - другое
Фисташковый кокец• 18 января 2023
Финансовая подушка семьи не имеет никакого отношения к вашему крысятничеству.
Вы явно не уверены в своей семье и своем муже.
Это ваш выбор. Но для меня это - не норма.
База_птеродактилей• 18 января 2023
Ответ дляKusalochka
Якщо це без утискання інтересів сім´ї і автору так спокійніше живеться, то взагалі не бачу проблеми. Вона могла б на ті ж кошти накупити сумочок/прикрас/парфумів, але вирішила розпорядитися ними інакше.
Педиатор_я• 18 января 2023
Ответ дляKusalochka
Семейные сбережения ни о чем, муж может в любой момент разлюбить и забрать все себе на новую любимую
Kusalochka• 18 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
А женщина может так же?
Lydmila408• 18 января 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
В Донецьку колись грабували так під час тривоги.
Спочатку,коли гроші ще були у людей.
Всі йшли до бомбосховища..з грошима..а їх по дорозі грабували.
.
Ненадійно : під матрацом,в трусах..в Банках наших, теж ненадійно.
Спочатку,коли гроші ще були у людей.
.
Педиатор_я• 18 января 2023
Ответ дляKusalochka
А женщина может так же?
У женщин кобелизм отсутствует, она в первую очередь о детях думает, а те забывают обо всем
Kusalochka• 18 января 2023
Ответ дляПедиатор_я

Жена сантехника• 18 января 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Автор, так заначку или подушку? Заначки у меня есть, есть подушка, и ее мне предоставил муж