Цвіту і пахну• 18 января 2023

В Броварах загинуло керівництво МВС та держ секретар

Виходячи з допису Ігора Клименка, серед загиблих — міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та державний секретар Юрій Лубкович.

Всього наразі відомо про 16 загиблих, з них 2 дітей. З них 9 перебували на борту гвинтокрила.

22 потерпілих перебувають в лікарні, з яких 10 дітей.
Болаболик• 18 января 2023
Ответ дляHelloKitty18
Ну так скрізь так у світі.
Чиновники Евросоюза гораздо беднее наших .
HelloKitty18• 18 января 2023
Ответ дляБолаболик
Не знаю як вони живуть, не рахую я чужі доходи.
Sanechko• 18 января 2023
Ответ дляYuliya-23
вспомните про трагедию ,когда самолет упал с Польским правительством, там тож рашка была замешана
Ну, не знаю. Деякі поляки вдячні за такий випадок
Sanechko• 18 января 2023
Додам. Поляки не роблять ідолів зі свого уряду. Вони лише вимагають нормального життя та виконання передвиборних обіцянок - як і має бути
Болаболик• 18 января 2023
Ответ дляHelloKitty18
Зарплаты наших чиновников формируются с ваших отчислений и они все ДОЛЖНЫ и обязанны декларировать , это залог здорового государства.
Kalinaira• 18 января 2023
Ответ дляMari4ka 25
Девочки, вы видели как низко над домами пролетают вертолеты? Я когда увидела обалдела просто. Думаю зацепились. Ужасная трагедия, очень страшно.
То вы еще не видели как самолеты так летают
Tasya-Natusya• 18 января 2023
Ответ дляnatapril
+++
Чогось не з міністром агросектору чи спорту,а саме МВС.
А зачем министру спорта куда-то летать на вертолете?
Разве Вы не видите какая погода - туманы стоят уже который день, видимость плохая, сколько уже было во всем мире таких трагедий и на борту тоже находились известные люди.
Kalinaira• 18 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Пишуть помилка пілота через туман
Поляки вспомнились
Еленка14• 18 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Так, є такі ЦОВВ, де керівництво може лише патякати.
Але це рідкість. Зазвичай потрібен професіоналізм + зв´язки. Або зв´язки + професіоналізм)
Я знаю випадок, коли провідний спеціаліст виріс до першого заступника. Зв´язки у нього з´явилися уже на роботі.
Ну це тільки ви знаєте. Я зі свого досвіду бачила багато разів, коли керівника ставлять ’лівого’, не дивлячись на те, що є багато в цій структурі досвідчених фахівців. Наприклад, екологія....... коли приходить начальник і ні в зуб ногою. (навіть на обласному рівні).... А як міністром МВД поставили Луценка? А міністром МНС шуфріча? ото профі були!
Ви, наче, як не з України
Апель-синка• 18 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Шок ((
Навіть не подумала б , що зараз з дітьми літають над Україною ...
Я просто ничего не читала и не поняла, почему дети были в том вертолёте в таком количестве и чьи это были дети на борту с Министром и его подчиненными?
Sanechko• 18 января 2023
.
Еленка14• 18 января 2023
Ответ дляnatapril
Ну який збіг?
Вдарили по Дніпру, за ним диверсія з геликоптером з керівниками Мвд на борту і далі сьогодні промова путлера за планом.
Збіг?
А промова вже була? Бо тільки про анонс читала
Леди Репях• 18 января 2023
Ответ дляA no name
Діти і батьки міністрів розуміють, що на державній роботі у військовий час може бути і такий наслідок.
На мою думку, саме цей вертоліт спричинив аварію. Навіщо летіти над житловим сектором? Вище писали, що вже у попередніх населених пунктах цей вертоліт відхилився від траси щонайменше на 500м і полетів на низькій висоті над приватним сектором. Навіщо? А тому що їм все можна. По трасі летіти 200+ км/год, над будинками літати наднизько. Дотримувалися б правил - принаймі діти живі були б. Тому мені шкода жертв цієї аварії, невинних дітей і працівників садочка.
П.С. сама маю досвід держслужби. Всі держслужбовці розуміють на що йдуть, тим більше такого рангу.
Поддерживаю.
Sanechko• 18 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Шок ((
Так діток і не було на борту. Дітки були в дитсадку, на який гвинтокрил впав
Апель-синка• 18 января 2023
Ответ дляmarata
Ви серйозно? Вони на дитсадок впали
Я тоже прочитала фразу

как ’9 детей были на борту вертолёта’ smile]girl_wacko[/smile]
Леди Репях• 18 января 2023
Ответ дляЕленка14
Ви, наче, як не з України
Да. Кум кума, знакомый брата, и все ’надёжные’ люди. Увы.
Апель-синка• 18 января 2023
Ответ дляKusalochka
Нет, в первую очередь надо говорить о гибели руководства! Потому, что для страны это большая проблема.
Ну Вы же не думаете, что Авакова на должности министра МВД сменил кристально, прям ангельски чистый человек?
Чьи руки ’нічого не брали/не крали/не підписували’ противозаконного. И с чьего молчаливого согласия менты не крышевали рейдерство, наркобизнес и прочие язвы на теле Украины (список можно продолжать до бесконечности).
junel• 18 января 2023
Ответ дляЛеди Репях
До нас всіх керівників ставили, які взагалі нічогісенько не розумілися в роботі. Тоді ще донецьких присилали , квартири одразу давали. А спеціалісти їх вчили. Результативність роботи була б вище коли керівники були б обрані зі спеціалістів толкових, а квартири давати кому дійсно треба
Alexandra• 18 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Я тоже прочитала фразу

Очевидно же, что 9 из 16 погибших, а не из 2 детей 9 на вертолете. Но вы правы, написано безграмотно
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ дляЕленка14
Ви, наче, як не з України
Так Шуфрич - это вообще януковская морда...Когда это было?)
Я имела в виду, что если ты специалист узкой направленности, а не ля-ля-тополя, то есть шанс пробиться, потому что меньше конкуренция.
Среди пробившихся наверх откровенных идиотов нет, кроме Януковича, но даже он научился разговаривать. Моральные качества этих людей я не затрагиваю.
На среднем уровне назначают часто кого попало. Тут я согласна!
lekon-lekon• 18 января 2023
Ответ дляKalinaira
Поляки вспомнились
З поляками зовсім інша ситуація - рабсіяни їх просто збили ракетою, не видали уламки. Якщо немає що приховати, то не було б такого
Вокруг света• 18 января 2023
Близкий друг семьи - пилот вертолета. Вертолет ’вести’ намного сложнее, чем самолет. Особенно в туманную погоду.
sammy• 18 января 2023
Ответ дляТемканика
прочтите сколько и за границей катастроф.и автобусы целые в авариях и чего только нет.
Вы сравнили,конечно ( страна,в которой война и страна в состоянии мира
sammy• 18 января 2023
Ответ дляDashko007
Все новости о гибели министра , заголовки только об этом. А дети то уже внутри статьи! В первую очередь горе из за гибели деток, но никак не министров
Кличко вроде написал о детях
sammy• 18 января 2023
Ответ дляSanechko
Нам этому нужно учиться
sammy• 18 января 2023
Ответ дляЕленка14
Приєднуюсь до запитання
sammy• 18 января 2023
Ответ дляSanechko
Хтось писав,що були. Я теж не зрозуміла цей момент
Ta-Ki• 18 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Чим ви читаєте? Серйозно
Апель-синка• 18 января 2023
Ответ дляTa-Ki
Чим ви читаєте? Серйозно
Вам показать?
Платья Всем• 18 января 2023
Ответ дляАпель-синка
А Вы биографию Монастырского читали? чтобы так рассуждать и свои предположения давать....