Виходячи з допису Ігора Клименка, серед загиблих — міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та державний секретар Юрій Лубкович.
Всього наразі відомо про 16 загиблих, з них 2 дітей. З них 9 перебували на борту гвинтокрила.
22 потерпілих перебувають в лікарні, з яких 10 дітей.
Ответ дляunser
Эксплуатация вертолетов Супер Пума, который сегодня разбился, была приостановлена всеми западными государствами, после крушения одного из них в Норвегии в 2016 году (погибло 13 человек) - оторвался винт в воздухе. С того момента эти вертолеты неликвидны на мировом рынке.
не правда , их разрешили использовать после того, как разработчик устранил проблему в конструкции и все вертолеты прошли модернизацию
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ дляБолаболик
Причину падения наряд ли узнаем истинную , в ошибку пилотов не верю , руководство не поручают везти не опытным пилотам . Поэтому или умышленная порча или 💩 вертолет . Но ни то ни другое не будут озвучивать , удобнее сделать вину пилотов .
Тут советовали фильм ’Черный ящик´, очень в тему.
В ЕС тоже не всегда стараются правду народу открывать(
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Заслуженно получили должность
Представьте себе. +/- заслуженно. Например, атомными станциями могут управлять только профессионалы.
И полно таких отраслей, где нужно профильное образование, опыт и т.п.
Или Вы думаете, везде одни идиоты?
Ответ дляOasis in Desert
Это с одной стороны правильно . Ну не компрометировать же службы страны или разрывать дружбу с союзниками . Людей похоронят с почестями , на этом все . На завтра новые министры . Кого мне безумно жаль это детей и их родителей .. вот как тем родителям жить (((
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ дляБолаболик
Мне жалко всех наших людей. И детей, и взрослых. Родственников жалко больше всего, умершим уже всё равно.
Ответ дляHelloKitty18
Ну як сказати , подивіться ось, загинув міністр, заступник міністра і секретар, вони були в курсі всього, а тепер наступники можуть повільніше приймати рішення, робити прмилки.
Це значуща втрата для,України у воєнний час.
У кожного міністра купа заступників, у яких в свою чергу теж купа заступників. Основна робота припадає якраз на заступників та заступників заступників.
Дітей шкода і їх батьків
Ответ дляOasis in Desert
Или Вы думаете, везде одни идиоты?
Керувати атомкою - так, будуть професіонали. Міністерствами керують люди, які зазвичай дуже далеко від професії, але мають потрібні зв´язки.
Ответ дляjulil
Удалено администрацией...
Діти і батьки міністрів розуміють, що на державній роботі у військовий час може бути і такий наслідок.
На мою думку, саме цей вертоліт спричинив аварію. Навіщо летіти над житловим сектором? Вище писали, що вже у попередніх населених пунктах цей вертоліт відхилився від траси щонайменше на 500м і полетів на низькій висоті над приватним сектором. Навіщо? А тому що їм все можна. По трасі летіти 200+ км/год, над будинками літати наднизько. Дотримувалися б правил - принаймі діти живі були б. Тому мені шкода жертв цієї аварії, невинних дітей і працівників садочка.
П.С. сама маю досвід держслужби. Всі держслужбовці розуміють на що йдуть, тим більше такого рангу.
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ дляA no name
Так, є такі ЦОВВ, де керівництво може лише патякати.
Але це рідкість. Зазвичай потрібен професіоналізм + зв´язки. Або зв´язки + професіоналізм)
Я знаю випадок, коли провідний спеціаліст виріс до першого заступника. Зв´язки у нього з´явилися уже на роботі.
Alice_Sherman• 18 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Или Вы думаете, везде одни идиоты?
Удалено администрацией...
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Удалено администрацией...
А потому что всеми этими людьми руководит Голова Держатомрегулювання - головний державний інспектор з ядерної та радіаційної безпеки України. А это министерская должность.
Kusalochka• 18 января 2023
Ответ дляjulil
Удалено администрацией...
Мне жаль и детей. Но вертолет с пассажирами - это огромная потеря для Украины, особенно сейчас, а не просто горе в семьях.Ппц просто
Kusalochka• 18 января 2023
Ответ дляnatapril
Ну який збіг?
Вдарили по Дніпру, за ним диверсія з геликоптером з керівниками Мвд на борту і далі сьогодні промова путлера за планом.
Збіг?
Таких збігів не буває. Диверсія
HelloKitty18• 18 января 2023
Ответ дляjulil
Удалено администрацией...
Так, міністрів не жаль бо не люди .
Чому наші люди такі злі, заздрять мабуть міністрам звідси така злість.
Alice_Sherman• 18 января 2023
Ответ дляjulil
Все включая пилота, уже вами заклеймлены без суда и следствия. Супер.
Я про пилота и словом не обмолвилась.