неДоЖиру• 18 января 2023
ФОП ІІ група. Складна бухгалтерія?
Торгівля в Інтернеті.
Без найманих працівників.
Потрібен бухгалтер?
Чи можна самостійно?
Поділіться досвідом.
На що звернути увагу.
Без найманих працівників.
Потрібен бухгалтер?
Чи можна самостійно?
Поділіться досвідом.
На що звернути увагу.
Дама с собачкой• 18 января 2023
Нуу вам тут швиденько курс бухгалтерія для фопів навряд чи хто розпише. Читайте, дивіться. Не складно. Відсотків 80 працюють самі без бухгалтера
Цветов Мне срочно• 18 января 2023
Веду свой 3я группа, и мужа - 2я группа. Я не бухгалтер и никогда с этим не сталкивалась. Немного времени и всё реально осилить, вся инфа есть в интернете.
Мюллерная• 19 января 2023
Все що Вам потрібно це подати звіт раз в рік, я в тому році подавала в дії, там дуже просто, дві хвилини і є.