Кракадэ• 19 января 2023
Як правильно?
Не працюю давно. Є син 10 років. Грошей вистачає. Задумалась про роботу. Зараз вибір зробити на роботу чи на дитину? І на роботу хочеться і дитину боюсь саму залишати дома в даний час.
Результат:
вже голосів:
37 (52.11%)
Іти між люди
22 (30.99%)
Сидіти і дальше дома
12 (16.9%)
Цікаво
Сиамская сороконожка• 19 января 2023
Зачем пихаться на работу, если есть возможность не работать? Разве что зарплата будет от 100 000
Кракадэ
• 19 января 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Гроші не помішають. Звичайно 100 т це фантастика. І зараз не багатії, але вистачає, не економимо .
Кракадэ
• 19 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
10 років дитині, ви чого?
Війна(. Ракети. Ще зовсім не дорослий.
Форс мажор• 19 января 2023
Я оставляю. А что делать. Работать надо((
Если бы меня обеспечивали,то именно сейчас (в войну) сидела бы дома
Птица Говоруша• 19 января 2023
Ответ дляКракадэ
Війна(. Ракети. Ще зовсім не дорослий.
Якщо грошей вистачає і є можливість сидіти вдома - чекайте кінця війни.
Курочка-чубаточка• 19 января 2023
Ответ дляКракадэ
Хто проголосував іти в люди. У вас є діти? Якого віку?
Навіщо тоді тема, якщо Ви не бажаєте працювати? Сидіть вдома. Не маєте потреби працювати? То й не працюйте.
никогда такого не было• 19 января 2023
Моїй 9. Одну не залишаю і не збираюсь поки війна. Моя дитина лякається навіть повітрянної тривоги, пару раз в будинку спрацьовувала пожежна сигналізація, так вона взагалі панікувати починає, що казати, в мене серце в п´ятки уходило, клди воно починало говорити... Тому під час війни працювати не збираюсь. Йду на роботу тільки,якщо чоловік з нею або коли моя мама з нами деякий час жила...а так, коли жили вдома у себе до війни, я її в 8 років легко залишала саму і їхала на 2-3 години на роботу
Кусочек Сыра• 19 января 2023
Смотря в каком вы регионе, конечно. Если есть финансовая возможность, сидите до конца войны.
Пенять на зеркало• 19 января 2023
Эх, складне питання дуже. Я з-за кордону повернулась в т.ч. через роботу. Було що втрачати.
Робота - це важливо не тільки ради грошей.
Але якби не було роботи, то не пішла б зараз.
А ще важливо яку роботу пропонують (перспективи, гроші). В будь-якому випадку саму дитину зараз залишати не можна. Хоча, якщо це Берегово, напр, то можна. Якщо Київ - не варто.
Стетоскопуло• 19 января 2023
Ответ дляКракадэ
А є тут такі, хто десятирічних залишає дома одних?
Моя сусідка в 6 років самого залишає.
Мама Карло• 19 января 2023
Ответ дляКракадэ
Я інколи залишаю, коли потрібно в офіс, моїй 8,5. Попереджаю сусідів на всяк випадок. Дитина сама, але сусіди якщо що на підхваті.
Але в основному працюю вдома.
На всі гуртки ходить сама - пішки 15-20 хвилин
Питайте по знайомим работу онлайн. Я так знайшла - без освіти та досвіду. Так само знайшла подруга - ВО в неї є, але по іншій спеціалізації.
Але в основному працюю вдома.
Кракадэ
• 19 января 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Просто цікаво, як роблять люди. От і все. Не шукайте тайного.