festa• 19 января 2023

Повернення дитини в Україну з простроченим паспортом

Донька, 13 р. повертатиметься з групою з Румунії і на заплановану дату повернення у неї буде 3 тижні, як прострочений паспорт закордонний. Підкажіть чи впустять її і Україну. Як діяти? Хто має досвід чи володіє актуальною інформацією?
Love_Love_Love_• 19 января 2023
От як ви собі це уявляєте що українця не пустять в Україну?
Просто цікавий хід ваших думок- куди її дінуть?

Люблю море• 19 января 2023
Впустят
автор festa • 19 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Логічно, що мають впустити. Але їде вона з групою, і не хотілося б створювати додатковий клопіт собі, дитині і супроводжуючим.
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Ответ дляfesta
Продовжіть паспорт це 20 хв роботи
автор festa • 19 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Продовжіть паспорт це 20 хв роботи
Це можна зробити он- лайн?
Ирина_Конор• 19 января 2023
Ответ дляfesta
Це можна зробити он- лайн?
А подумать?
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Ответ дляfesta
Це можна зробити он- лайн?
Ви вибачте , але ви дуже цікава. Як цікаво документ з фото і відбитками можна продовжити онлайн?
автор festa • 19 января 2023
Ответ дляИрина_Конор
А подумать?
А можна по темі?
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Ні, тільки особисто в посольстві країни яка видала документ

автор festa • 19 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я впевнена, що цього не зробити он лайн. Але ’пані’ вище впевнена, що це 20 хвилинна справа, особливо коли дитина з паспортом за кордоном, а батьки в Україні.
автор festa • 19 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую за конструктив!
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Ответ дляfesta
Пані вище це я і так це робиться за 20 хв, але я не телепан щоб знати хто з ваших родичів де знаходиться, ви елементарними знаннями не володієте, а від конось вимагаєте надможливостей🤷‍♀️
Ирина_Конор• 19 января 2023
Ответ дляfesta
Зайти на сайт дмс, получить талон и прийти потом заказать, действительно минут 20
Ирина_Конор• 19 января 2023
Ответ дляfesta
А можна по темі?
Все описано.
Паспорт нужно вовремя заказывать.
ксюша2010• 19 января 2023
Ребенок возвращался через Венгрию с просроченным паспортом уже как полгода. Никто даже внимания не обратил. Вернется без проблем.
lor• 19 января 2023
’Право громадян на в’їзд в Україну гарантується Конституцією України та іншими законодавчими актами. Згідно з роз’ясненнями Держприкордонслужби, всі громадяни, які документально доведуть свою належність до громадянства України, зможуть безперешкодно повернутися додому. Тому всім, хто виїхав за простроченим закордонним паспортом, за внутрішнім українським паспортом або за їх ксерокопією, хвилюватися не варто.’