Донька, 13 р. повертатиметься з групою з Румунії і на заплановану дату повернення у неї буде 3 тижні, як прострочений паспорт закордонний. Підкажіть чи впустять її і Україну. Як діяти? Хто має досвід чи володіє актуальною інформацією?
Love_Love_Love_• 19 января 2023
От як ви собі це уявляєте що українця не пустять в Україну?
Просто цікавий хід ваших думок- куди її дінуть?
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Ответ дляfesta
Логічно, що мають впустити. Але їде вона з групою, і не хотілося б створювати додатковий клопіт собі, дитині і супроводжуючим.
Продовжіть паспорт це 20 хв роботи
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Ответ дляfesta
Це можна зробити он- лайн?
Ви вибачте
, але ви дуже цікава. Як цікаво документ з фото і відбитками можна продовжити онлайн?
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви вибачте
Я впевнена, що цього не зробити он лайн. Але ’пані’ вище впевнена, що це 20 хвилинна справа, особливо коли дитина з паспортом за кордоном, а батьки в Україні.
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Ответ дляfesta
Пані вище це я і так це робиться за 20 хв, але я не телепан щоб знати хто з ваших родичів де знаходиться, ви елементарними знаннями не володієте, а від конось вимагаєте надможливостей🤷♀️
Ирина_Конор• 19 января 2023
Ответ дляfesta
Зайти на сайт дмс, получить талон и прийти потом заказать, действительно минут 20
Ирина_Конор• 19 января 2023
Ответ дляfesta
А можна по темі?
Все описано.
Паспорт нужно вовремя заказывать.
’Право громадян на в’їзд в Україну гарантується Конституцією України та іншими законодавчими актами. Згідно з роз’ясненнями Держприкордонслужби, всі громадяни, які документально доведуть свою належність до громадянства України, зможуть безперешкодно повернутися додому. Тому всім, хто виїхав за простроченим закордонним паспортом, за внутрішнім українським паспортом або за їх ксерокопією, хвилюватися не варто.’