Ноги от ушей• 19 января 2023

Порадьте!!!

Потрібна ваша допомога!!!! Бо не має з ким поговорити. Ви би пішли працювати продавцем за 9 тис за місяць і відпрацьованих 260 год в теперішній ситуації? Містечко 4 тис населення, раніше працювала бухгалтером потім пішла обліковцем, бо підходив графік роботи під малу дитину, але зараз заставили написати заяву на звільнення. І якось стидно , але їздити в сусіднє місто і витрачати 2 год на дорогу в день і платять там бухгалтерам 10-12тис, тобто вийде тих самих 9-10тис. І дано : 39років виховую доньку сама 9років, живу з мамою 75років- тобто допомоги мені немає від кого чекати. Але до війни хотіла розвиватися саме в бухгалтерії
Результат:
вже голосів: 85
41 (48.24%) Працювала б
25 (29.41%) Їздила в сусіднє місто
9 (10.59%) Далі шукала
7 (8.24%) Тцццц
3 (3.53%) Не працювала
Борщец• 19 января 2023
А є якісь варіанти?
Наприклад як для Києва то 2 години в день на дорогу (туди назад), то дуже гарно, тому що багато хто витрачає 3-4 години, особливо коли з передмістя їздять.
З приводи з/п дивіться самі, є вища з/п на аналогічних посадах? Якщо це нормальна з/п для вашого міста/району, то чому не йти працювати?
Дитині вже 9, тобто в школу та з школи сама, обід бабуся нагріє, які проблеми?

ВсеПроВсехЗнаю• 19 января 2023
Я бы ездила в соседний город и работала по профессии, а там что то и лучше появится. Продавцом- это дно, вы быстро потеряете квалификацию и вас бухом уже никто не возьмет, и не факт, что вы сможете продавцом работать
Неутомимые шахматы• 19 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Називати чиюсь професію дном- от що дно.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 января 2023
И еще- работая бухом, вы можете онлайн взять неск фирм, хороший приработок
Отчебучкина• 19 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Дно в вашей голове и это неизлечимо.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 января 2023
Ответ дляНеутомимые шахматы
Вы не поняли мой посыл, работать буху продавцом- это дно, уловили разницу?
ВсеПроВсехЗнаю• 19 января 2023
Ответ дляОтчебучкина
Дно в вашей голове и это неизлечимо.
О, еще одна...

автор Ноги от ушей • 19 января 2023
Ответ дляБорщец
А є якісь варіанти?
В нас зараз в зв´язку з війною тотальне скорочення, є запас грошей в сумі 5тис доларів...альтернатива тільки їздити бухгалтером, а потім іти віддалено працювати- це якщо те що хочу. Або про те що все життя мріяла маленька пекарня- але це їхати додатково заробляти гроші закордон, але немає на кого залишити маму і донечку мусово брати з собою
Неутомимые шахматы• 19 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ні. Це суті не змінює.
ПироженкА• 19 января 2023
Якщо підете продавчинею, загубите весь досвід. Справа не в грошах, бухгалтер це постійні зміни у законодавстві, з роками продавцем на ногах стояти буде складніше з часом, а назад повернутися до бухгалтерії буде складніше
автор Ноги от ушей • 19 января 2023
Ответ дляПироженкА
Так це і лякає.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 января 2023
Ответ дляНеутомимые шахматы
Ні. Це суті не змінює.
Те вы мне пытаетесь обьяснить, что я имела ввиду, когда писала свой пост? Ага
Ninjavan• 19 января 2023
Я б спробувала їздити.
автор Ноги от ушей • 19 января 2023
Ответ дляПироженкА
Не моє продавець, але донечка це виїжати в 7.30 і приїжати 19.30 додому.
Покорительная• 19 января 2023
я за роботу бухгалтером,однозначно спробувати.Дві години на дорогу це не так багато,але Ви не втратите кваліфікацію,плюс можуть з,явитись ще варіанти додаткові ведення ПП чи онлайн.Продавцем думаю теж не так легко працювати,чого варті лиш 10годин на ногах не факт,що сподобається.і продавцем думаю буде місце і через пів року.а бухгалтером не факт.Все вийде у Вас,донечка вже не маленька плюс мама пригляне
Борщец• 19 января 2023
Ответ дляНоги от ушей
А чому не їздити працювати бухгалтером? Що не так? Годину в дорозі? Так це нормально, більшість так працює.
Пекарня, з 0, якщо до цього цим не займалася і немає кому допомогти, це утопія (імхо). Потрібно зняти приміщення, купити обладнання, отримати вся дозвола, закупити матеріал, і потім не факт що собівартість булки буде така що хтось це купе.
Пешеходик• 19 января 2023
Напевно їхала б у інше місто, щоб працювати бухгалтером.. Все таки, я так розумію Вам ця професія ближча до душі. Але ще дивлячись на чому ви будете їхати в інше місто? Я про гроші за кожну поїздку
Крапипопка• 19 января 2023
Ездить,конечно.Но я из Киева,это норма.И про ведение нескольких фирм тоже согласна.Можно это прямо сейчас начинать делать.У нас так мамочки в декретах работают).Про потерю квалификации тоже правда,если уйдете. Будете ездить в соседний город,может,по месту найдете что-то с большей зарплатой.
Ромашка_Бегемотовна• 19 января 2023
монетизуватися через інста або ютуб не думали? якщо це бухгалтерія для ФОПів, скажімо. подивіться Михайла Смоковича на ютуб для прикладу. в інста можна ще добавити своє життя, хоббі, рецепти, там трохи інший формат

Покорительная• 19 января 2023
Ответ дляНоги от ушей
нічого,втягнетесь і будуть вихідні.19.30 це не пізно,ще встигнете і до уроків глянути і час донечці приділити
ПироженкА• 19 января 2023
Ответ дляНоги от ушей
Зразу шукайте віддалену, можливо на новій роботі вам дозволять через день їздити, а там взагалі будете наїздами тільки відвідувати офіс
Анка-пулемётчица• 19 января 2023
Плюсуюсь до бухгалтера. Також ще можна почати вивчати англійську і пізніше цілитися на міжнародні компанії
Lennochka• 19 января 2023
Ответ дляБорщец
А є якісь варіанти?
Никого не знаю кто в Киеве четыре часа на дорогу витрачаэ
ВсеПроВсехЗнаю• 19 января 2023
Ответ дляLennochka
Ну, это если из пригорода едут, у меня знакомые из винницы, БЦ ездят. Если из ирпеня на левый берег тоже по 2 часа будет в одну сторону
Амели на мели• 19 января 2023
Автор, лучше ездить и развиваться в бухгалтерии. Тем более там нельзя делать перерыв. Иначе потеряетесь.
И, возможно, в городе найдёте работу с большей зп со временем.
А если засядете в продавцы, то все....
Амели на мели• 19 января 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Чтобы монетизировать инсту, нужно иметь контен, подписчиков и просмотры
автор Ноги от ушей • 19 января 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Це не моє , тобто я не публічна людина-язик не підвішений
автор Ноги от ушей • 19 января 2023
Ответ дляПешеходик
За місяць 2тис на дорогу витрачається на автобус
Шмоточницаца• 19 января 2023
Я за тільки за те, щоб їздити, так Ви зможете розвиватись в професії, може, потім знайдете віддалено або на більші гроші.
Повернутись в професію після перерви, та ще й після 40 важко, з власного досвіду знаю...
Шмоточницаца• 19 января 2023
І через 10 років - 50 річний бухгалтер з досвідом собі роботу знайде, а продавець? І якщо на вакансію претендуватиме ще дівчина 20-25 років?