Я Вас не боюсь• 19 января 2023

Какой для вас «хороший» доход для семьи 3 человека

У нас получается с мужем на двоих примерно 25 тысяч в месяц
Тратим 5, остальное копим
Живем в селе, магазин 1, вещей особо не нужно, ни фитнесов, ни кружков, развлечений нет
Попадалочка• 19 января 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
В зависимости от возраста ребенка, конечно, но по моему мнению, вам бы ещё тысяч 10 не помешали, именно для её развития . Отсутствие в селе кружков - это не аргумент
В селі все є))) Я молодшому знайшла гарного вчителя з англійської, сама в шоці була. Пішла просто в школу і запитала. А ціна уроку 200 грн, і людина додому до нас приходила. Потім там є моделювання, ми і туди пішли. Ну і звісно на початку війни було тро в селі, то малий там колотився пару часів з хлопцями в спорт залі, бо я їздила їсти готувати .
Було б бажання, а знайти можна все. Нам ще і музику пропунували, що навчать малого))

Клин_Кляйн• 19 января 2023
Ответ дляTaFo
хороший доход, это столько, чтоб вы смогьи уехать и пожить нормально. чтоб дочка ваша имела детство. кружки, места для отдыха. чтоб вам на платья краивые было, и ч об было, куда их набевать. кафешки чтоб были, а не плита 24/7. море. путешествия.
Это кто что любит.
У меня в семье к примеру, не любят море, я терпеть не могу платья, к одежде вообще спокойно отношусь, мне главное удобство. А т.к. фигура хорошая - то и мешок сидит отлично)))
Кафе не любим тоже. При чем никто из нас не любит.
Мы любим такой отдых, который почти бесплатно нам обходится.
мегамоСГ• 19 января 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Это кто что любит.
А діти у вас є? Не уявляю, як діти можуть не любити відпочинок в Туреччині, наприклад..
Попадалочка• 19 января 2023
Ответ длямегамоСГ
Мої не люблять Туреччину взагалі і Єгипет, люблять Хорватію, Іспанію, Грецію.
Ви так пишите, що Туреччину повинні діти любити, аж посміхнулась)))
мегамоСГ• 19 января 2023
Ответ дляПопадалочка
не знаю таких дітей, тому й написала , наприклад.. Хорватію мої оцінили вже, коли подорослішали.
Перераховані вами країни не співвідносяться з вашим твердженням про майже безкоштовний відпочинок
Клин_Кляйн• 19 января 2023
Ответ длямегамоСГ
Є діти, 8 та 18 років
Ми коли приїжджаємо на море, ніхто ніколи не сидить на пляжі. Максимум скупались 10 хвилин і все. Старший навіть купатись не любить, хоча плаває добре. Молодша може трохи довше, але вийшла з води і потрібно йти з пляжу. Чоловікові води по роботі вистачає, басейн - частина його роботи. Я якщо плаваю - то це більше ’крос’ , тобто на відстань. Просто бавитись у воді - не наше.
Спека теж не наше. Пляж, засмага - ну такоє, не любимо. Хіба що пляж в лісі)))

Ми любимо на велосипедах поїздити, в лісі погуляти, як туристи з наметами відпочиваємо.
Ще - взимку ковзани, влітку ролики.

Екскурсії - максимум один день витримуємо. Якщо чесно - мало які міста вражають. А от якісь ліси, невисокі гори - так.

На такі хобі багато грошей зазвичай не потрібно.
автор Я Вас не боюсь • 19 января 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Цікаво. 5000 тис це десь 180 в день на трьох.
60 грн. На 1 людину.
І сюди входить попоїсти, вдягнутись, вмитися, попрати речі, комуналка.
По Станіславському - не вірю
попоїсти картопля, морква, цибуля, курка є
супа зварили, яєчню
автор Я Вас не боюсь • 19 января 2023
Ответ дляДайте подуться
Как вы умудряетесь жить на 5к?
обычно
ну вот просто вещи не покупаем, за летними может поеду в город, а зимние уже 3 год с мужем носим
Дочка с прошлого года не выросла
куркулиха• 19 января 2023
Нас в семье четверо. Дочка старшая студентка, до войны жила и училась в Харькове. До войны в месяц на текущие расходы тратили 20-25 тысяч. Сейчас в среднем 15-17. Дети учатся онлайн, социальной активной жизни практически нет.
В месяц хотелось бы иметь доход 50-60 тысяч, нам бы хватало.