Аноним Завхоз• 19 января 2023
Отцьі и дети
Давно виникла причина цієї теми, але все не створювала її тут. Бо сподівалась, що зможу зрозуміти як вирішити цю ситуацію.
Опишу. Ситуація між мною і батьками. Живемо в різних обласних центрах.
Дотримуюсь ведичного віросповідання. Є велика кількість відмінностей з моїми батьками.
Недавно розлучилась і мої батьки плекали надію, що я повернусь до християнства, але я їм чітко дала зрозуміти, що до християнства я не буду повертатись, а залишають у ведизмі, як і була.
Моїх батьків напружує не тільки вегетаріанство і відсутність алкоголю в моєму житті, а й постійно поздоровляють з світами християнськими (навіщо мені це? і постійні вказівки "ти ж нічого сьогодні не роби, бо...")
І тепер після розлучення, мені мама заявила, щоб я не сміла шукати своїх однодумців в місті, де я народилась і де вони зараз і живуть. Щоб там не проводила ніякі "обряди" і ніхто не знав, що в мене інша віра.
Раніше так різко вона не говорила, а тепер...певно розуміє, що я можу повернутись в батьківську квартиру.
Але своїми словами....в мене жодного бажання не тільки повертатись, але і їхати туди. чому я повинна никатись, коли мені щось потрібно зробити?
Щоб ви сказали батькам на такі їх ідеї і вимоги? їхали б ви на місяць відпустки до них в такому випадку?
В шоколаде• 19 января 2023
По вашим відчуттям, якщо почуваєтеся у батьківському житлі недобре, коли гостюєте(тобто постійні сварки, напруження),то не їхала б. А можна трохи ширше про ведичну релігію? В мене чоловік послідовник ведичної кулінарії, а також знань аюрведи, про релігію нічого не чула за 25 років разом.
Черноморская ривьера• 19 января 2023
Вы слишком близко берете к сердцу, поздравили ,спасибо,ничего не делай,хорошо. Не смей что-то делать ,сама разберусь. И в отпуск не ехала бы,я нервная ,терпения хватило бы до конца дня, самое большее.
12 галюцинаций• 19 января 2023
Странные родители.
Это счастье -когда дети вырастают осознанными.
Пусть меньше думают о мнении других.
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
Да Щас же• 19 января 2023
А нельзя этот месяц провести, не тратя время на поиски единомышленников ?
Или у Вас миссия ?
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
В отпуск бы точно не ехала.
ось для мене також відпустка буде напружною...
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
Провідати батьків поїхала б на пару днів, а не на місяць.
дякую за вашу думку, можливо так і зроблю
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
я не сильно беру до сердця. це в мене батьки, що про все потрібно не тільки розпитати, але і влізти...
і де що поклала і ле що переклала, як і в речах, так і в ділах.
набридаЄ. пояснюю, що так не треба, а вони знову.
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Ви з чоловіком не через це розлучились?
ні. зовсім не через це.
В шоколаде• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Дякую, все одно не зрозуміло, це по моїм відчуттям не схоже на релігію, Ви послідовники якогось вчителя? Можливо, я не розуію щось поки що. Бгават Гіту також читаєте?
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ для12 галюцинаций
Странные родители.
Пусть меньше думают о мнении других.
дякую.
В шоколаде• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Моя покійна мама хоч і не розуміла вподобань та харчування мого чоловіка, але завжди питала, що він буде їсти, чи підійде їжа, та що є, чи щось
інше. Спрорбуйте своїм пояснити твердо про це.
Черноморская ривьера• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Меньше поясняйте и отчитывайтесь,вообще научитесь сворачивать ненужные вам разговоры,если тема становится неприятной.
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Или у Вас миссия ?
можна. але, якби ви вдома кожного дня б пили зранку склянку води, також в обід склянку води і ввечері склянку води. і для вас це було б досить звичним дійством.
а раз чи два на місяць ви б зустрічались з друзями і цілий день би пили воду.
і тут ваші батьки кажуть: коли приїдеш до нас, то щоб ми не тільки твоїх знайомих не бачили, але і воду пити тобі буде не можна.
Як би вам було?
Черноморская ривьера• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Як би вам було?
А почему они так против?
ЖонДуан• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Прочитала
Дорогой Адикави прабху, прими, пожалуйста, мои смиренные поклоны
Далі питань нема))
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
так, не тільки читаю, але і прочитала. і дитині читала.
послідовники Шріли Прабхупади (духовний учитель Ом Вішнупада Шріла Бхактісіддханта Сарасваті Госвамі Махарадж).
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
вже десять років пояснюю....
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
зараз так і почала робити, бо ось ці перетирання з пустого в порожнє набридають
В шоколаде• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Дякую, я мала на увазі, що мій чрловік доволі часто до неї повертається, перечитує.
ЖонДуан• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Як би вам було?
Християни теж п´ють воду. І мусульмани, юдеї, буддисти...і навіть атеїсти)
З друзями зустрічайтесь поза межами батьківського дому і пийте, що заманеться.
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
А почему они так против?
бо вони християни. але все це зводиться до паски та різдва. але ж християне.
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
це дуже добре. там багато інформації важливої.
якщо піде далі, то наступна книга - це Шрімад Бхагаватам (вона в 10 раз довша за БГ)
В шоколаде• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Дякую, якщо знайду, може на день народження йому подарую.
Черноморская ривьера• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Мне этого не понять, лишь бы мои дети не пили кровь младенцев и не совершали человеческие жертвоприношения, а так пусть верят в кого хотят.
Или вы какие-то внешние атрибуты имеете,прическу,одежду,ирокез?
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляЖонДуан
в моєму пості ’вода’ - це щось, що роблю я і не роблять мої батьки взагалі.
стосовно зустрічей за межами батьківського дому, то батьки хочуть, щоб це було за межами батьківського МІСТА!!! а це вже занадто. бо в цьому місті я виросла і воно навіть більше моє ніж їх. бо вони народились в інших містах!!!