Пусин Кукин• 19 января 2023

Як вам куртка і я в ній?

Цьотка 40 років, якщо шо
Ольчик1998• 19 января 2023
💥

Мизимец• 19 января 2023
Вам личить!
СережкинаЯ• 19 января 2023
Яка Ви тьотка?як дівчинка,
yana_zab• 19 января 2023
Носите с удовольствием 🌿
Платья Всем• 19 января 2023
хорошо
Хомяк с пастой• 19 января 2023
Класна!
І Ви, і Ви в курточці!)
ШапкаУшанка• 19 января 2023
Если вам нравится, то в чем проблема?

Мне такие куртки не нравятся. Не мой стиль)

Но на других может и неплохо смотрятся
пицунда• 19 января 2023
честно. на модели лучше. может вам надо брюки поменять и на каблуки залезть...т.е. удлиниться
Atlantis_gate• 19 января 2023
Все гуд. Главное что попу прикрывает

MiraTarot• 19 января 2023
Мне нравится. Цвет красивый и Вам хорошо
Шарфик хорошо подобран по цвету
автор Пусин Кукин • 19 января 2023
Сумніваюсь, бо взагалі не мій стиль. Люблю стримані пастельні кольори. А тут подруга підбила змінити імідж. От я і торгують з собою....
Уты-фрутик• 19 января 2023
Вам хорошо. Сама модель не нравится
В каждой бочке...• 19 января 2023
Класс. Мне очень нравится. Вы такая свежая в ней, цвет отличный, выглядите очень мило и классно. Ваше фото подняло мне настроение 🥰🙈✨❤️
АнтиТроль• 19 января 2023
Та де ж тут цьотка) Це дєвочка
Я шалунья• 19 января 2023
Куртка жахлива, ви мила і симпатична
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Курта жах на іото, але на вас вона норм.
Для чого себе в 40 обзивати цьоткою?
Фрикаделька• 19 января 2023
На останньому фото ви? Добре що без хутра .. голі щиколотки не пасують..треба довші і ширші джинси чи вище взуття,а куртка непогана і ви красуня.
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Ответ дляпицунда
На моделі жааааах, на жінці якраз гарно
тянитолкайка• 19 января 2023
Ні ні ні. І ніяка подруга мене на таке би не підбила.

Я шалунья• 19 января 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ніколи! Ніколи не слухайте подруг з порадами змінити стиль! Носіть те, що вам до душі, до лиця і в чому вам комфортно. Одяг - продовження нашого характеру, психотипу. Ось чому всі люди різні.
Домовенок Зюзя• 19 января 2023
Чортєшо.
v_o_l_n_a• 19 января 2023
Вам хорошо!
Вся в кредитах• 19 января 2023
Куртка як куртка , я не видивляюсь на людей , в чому вони вдіті , мене це не цікавить
Не умею мерить• 19 января 2023
куртка і ви в ній норм , а от жовта шапка не подобається. не личить до тону вашої шкіри. може щось біленьке, освіжити?
Первая леди колхоза• 19 января 2023
Ответ дляЯ шалунья
Не будьте так категоричны. Иногда надо взгляд со стороны. Просто не забывайте критично мыслить, анализировать. Меня например всегда очень тянет на пастельные тона, но сливаюсь я с ними (светлокожая блондинка) и если бы мне не предлагали часто посмотреть в сторону одежды поярче, то и не обращала на это внимание.
Лукава Кішка• 19 января 2023
Какая то маловатая на вас
Сколько_мне_лет?• 19 января 2023
Ви - гарнюня!!!
Носіть із задоволенням!
І подружка у вас класна )
Разачаровусь_очень_быстро• 19 января 2023
Ви гарна, куртка подобається, але образ в цілому ні. Або джинси треба ширші і довші, або лосини с високими ботинками. Шарф і шапка теж гарні, але не в цьому образі, я би переміряла зі всім, що маю, може щось складеться.
Бла бла бла• 19 января 2023
Мені подобається!
Малинка• 19 января 2023
Модель куртки не очень, но с длинными ногами еще куда ни шло. А на вас как-то нелепо