Робот Вертер• 19 января 2023
Покажіть ваші зачіски? Які укладки робите на щодень?
Я зараз в декреті. В мене каре, але останнім часом не можу носити розпущене волосся. Зазвичай з хвостиком, або творчий безпорядок на голові.
Love_Love_Love_• 19 января 2023
Якщо в кого волосся до пояса і він вам покаже косу як це вам допоможе?
Для драки• 19 января 2023
у меня кератин, просто ровные волосы до лопаток, или хвост, или распущенные
Там-тарарам• 19 января 2023
Карэ, каждый день мою, сушу, укладываю, 25 минут занимает одна укладка лишь
ДаЗдраПерма• 19 января 2023
Косичка. Распущенные и короткие не идут и мешают. От остального дикая мигрень начинается. Скоро психану и налысо побреюсь.
Неместная Я• 19 января 2023
Ответ дляУгадайс
Просто розпущене ) Але в декреті це була вічна дулька ))
Гарне волосся
Своє таке рівне?
Угадайс• 19 января 2023
Ответ дляНеместная Я
Гарне волосся
Своє таке рівне?
Дякую ) Так, своє. Колись мріяла про хімії різні, а зараз помила голову і все, можу й не розчісуватися ))
Неместная Я• 19 января 2023
Ответ дляУгадайс
Класно) в мене і не рівне і не кучеряве ото важче )