Добрый день.кто-то оформлял такую помощь?получали?сколько ждали выплат?
Сільвадора• 24 января 2023
Я отримувала. Весною відправляла декілька заявок та була тиша. В грудні вирішила знову спробували та описала свою ситуацію, підкріпила інстаграм, та потім на пошті побачила що заява прийнята, через пару днів прийшли кошти, я не зрозуміла спочатку звідки, думала ООН, а потім на пошті було письмо, де питали чи отримала я кошти від спонсора 1к проекту) я не вірила вже що щось отримаю, так що пробуйте та заповнюйте все що там потрібно. В мене родина де 2дітей ми не багатодітні. Житло поки що ціле, але ми впо
Ответ дляСільвадора
Дякую. В мене такаж ситуація.я відправила їм анкету десь з місяць тому назад.і ось думаю,отримаю щось,чи ні?
Ответ дляСільвадора
А через скільки вони Вам відповіли?точніше,коли заявку прийняли?