Бывает и такое• 20 января 2023

Дефіцитна річ в 2023 році- де можна замовити?

Кожного року користуюся датованим планером формату А6. Мені він дуже зручний, але станом на 20 січня так і не змогла його ніде знайти. Всі магазини обшукала- нема. Підскажіть, де шукати? Дякую
А_мій_самий_самий• 20 января 2023
Вам обов´язково щоб презентабельний?
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вам обов´язково щоб презентабельний?
Мені обов´язково на 2023, і формат А6, а презентабельність і колір не принциповий
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 20 января 2023
пром?епіцентр ?папірус? акварель?
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
пром?епіцентр ?папірус? акварель?
На сайті пром юа нема, в епіцентрі тільки не датовані або 2022, в папірусі нема датованих
котопёс• 20 января 2023
Ответ дляБывает и такое
з того року датованих планерів дуже мало.... в основному недатовані
А_мій_самий_самий• 20 января 2023
Автор, без образ, але самому роздрукувати, ніяк?

На місяць, два
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 20 января 2023
Ответ дляБывает и такое
жах((пошукала і не знайшла
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий

На місяць, два
У мене є світло в день на годину - дві, і витрачати їх на кльопання табличок, вписуванням дат і друком- щось не хочеться. Невже купити тижневик на поточний рік так складно?
А_мій_самий_самий• 20 января 2023
Ответ дляБывает и такое
Китай...
Оябунчик• 20 января 2023
Когда-то я в Метро такой купила, немецкий Brunnen.
Но там буду только на следующей неделе

Пока уточните тут https://ua.datebook.com.ua/p/ezhenedelnik-brunnen-...
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Китай...
Формат не той. Не влізе в мої сумки
А_мій_самий_самий• 20 января 2023
Формат а6
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляОябунчик
Но там буду только на следующей неделе

На цьому сайті була. У них нема нічого на 2023 і поки не планується
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Формат а6
Чому ви вирішили, що він на 2023? Було б круто знайти в Україні і просто замовити
А_мій_самий_самий• 20 января 2023
Ответ дляБывает и такое
Ви ж просили на 23!?

Замовте в Китаї , як в Україні немає
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ви ж просили на 23!?

Замовте в Китаї , як в Україні немає
Саме так. Як правило, в них пишуть дату на обкладинці. Я вже готова чекати з китаю...
А_мій_самий_самий• 20 января 2023
Ответ дляБывает и такое
Не створюйте проблему там де її немає
Кредитная• 20 января 2023
Тільки схоже знайшла
Оябунчик• 20 января 2023
Ответ дляКредитная
Тільки схоже знайшла
Та нет его в наличии.
Действительно, дефицит..
Бамбарбия! Кергуду.• 20 января 2023
Ні, не дефіцит. В блокбастері є магазин канцтоварів лібраріум. У них є сайт. Для цікавості зайшла на нього, щоб глянути на Ваш дефіцит. Вони є в наявності. Ставте фільтр вашого формату, датовані, сортування по ціні і шукайте 2023. Тому що там дійсно практично всі 2022. Але є і 2023.
Olga_72• 20 января 2023
Как вариант загуглите Еженедельник Полиграфист недатированный А6 502 1140 Marano спираль сверху, зеленый. Они в наличии
Оябунчик• 20 января 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Магазин хороший, но того, что ищет автор, нет.
Аноним Секретарь• 20 января 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Пишет есть в наличии, а на самом деле нет его
Скользкая• 20 января 2023
Завтра посмотрю в магазине. Покупаем такой учителю каждый год.
ЗавЛабСнаб• 20 января 2023
Киев. Сегодня такой видела в канцтоварах. Не обратила внимания датированный он или нет.
Лама_мама• 20 января 2023
Класний формат, весь тиждень перед очима 👍, бажаю автору знайти.
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляOlga_72
Датованість мені важлива. Так зручно стало за роки користування
Санта Барбара• 20 января 2023
Ответ дляБывает и такое
Можна спробувати замовити в студіях фотодруку. Я календар замовляла, сама зробила в електронному вигляді, вони роздрукували і прошили (чи як це називається)
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляСанта Барбара
Цікавий варіант. Найближчий фотодрук навідаю
автор Бывает и такое • 20 января 2023
Ответ дляЛама_мама
Дякую