Dashko007• 20 января 2023

Що там пост/шоу Холостяк, хтось дивиться?

Щось є цікаве в двух словах?
руки_Крюги• 20 января 2023
Нічого цікавого. Розійшлися до війни )
Бяки-козяки• 20 января 2023
Вже закінчилось. Віка заміж вискочила
Укуси меня• 20 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Нічого цікавого. Розійшлися до війни )
А яка причина, щось казали?
ЖенаАйтишнеГа• 20 января 2023
Віка Варлей заміж вийшла??
руки_Крюги• 20 января 2023
Ответ дляУкуси меня
А яка причина, щось казали?
Не підійшли один одному. Катя сумна була, розчарована. Але нафіг він їй здався. Він ще й ляпнув, що нещодавно з Мудрою переписувався, то вона узагалі поникла.
Укуси меня• 20 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Він мені сразу не сподовся, треьа було з Мудрою гарцювать, Катя для сім ´ї, а в нього в голові гуляночка
автор Dashko007 • 20 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Катя реально хороша дівчина.. Алекс трохи не дотягує.
Луноходик_Ик• 20 января 2023
Ранiше дивилась холостяка , було цiкаво.
Працюю бiля готелю , де знiмали фiнал. Бачила Катю та Сашу . Знiмали як кiно, по сценарiю, раз по 10 все перезаписували , навiть холостяк з бумажкою стояв , читав , що казати потрiбно. Награна постановка.
З першого випуску знала, хто буде в фiналi.
Ламзак_сдутый• 20 января 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
По сценарію навіть саме шоу,це гра(
Луноходик_Ик• 20 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
По сценарію навіть саме шоу,це гра(
Ну , я не бачила , не знаю. Бачила тiльки зйомку освiдчення i вручення каблучки. Привернуло увагу, те , що бiля нашого входу було багато людей з камерами та говорили росiйською та украïнською мовами. Навiть не знала , що знiмають.. це було на початку лютого 2022 року. Зi сторони трохи подивилась , та й пiшла .
из_под_тишка• 20 января 2023
Казали що скажуть що хтось вагітний, хтось народив. А нічого не сказали. Чи я пропустила?
ksusha1155• 20 января 2023
Цікаво Віку побачити і її чоловіка) не дивилася фінал, ну такий мені нужний той Алекс ((( найнудніший холостяк, я не могла себе примусити дивитися останні випуски.. Мудра це жах якийсь
Банка с бутылками• 20 января 2023
Ответ дляksusha1155
В инсте уже куча фото
100%• 21 января 2023
девочки, дайте, плз, ссылку на пост-шоу. На сайте СТБ не могу найти (
Веселая моль• 25 января 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
А де Ви працюєте?
Луноходик_Ик• 26 января 2023
Ответ дляВеселая моль
А де Ви працюєте?
В магазинi , при входi в готель, де була зйомка.
100%• 28 января 2023
Уже нашла, посмотрела.
Тоска, а не шоу
Веселая моль• 28 января 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
У якому місті?
Луноходик_Ик• 28 января 2023
Ответ дляВеселая моль
У якому місті?
А чого ви так мене допитуете ??? Де працюю , яке мiсто...
Фуншал мiсто , о. Мадейра . Краïна Португалiя.
Може ще за зарплатнюмою запитаете ,чи може посаду , сiмейний стан , i т.д.
Сметчица• 28 января 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Та просто интересно людям ))
100%• 28 января 2023
Ответ дляksusha1155
Пару фото показали в пост-шоу. Вика сказала, что его зовут Петр и он давно живет в Америке
ksusha1155• 28 января 2023
Ответ для100%
Вже бачила в інеті. Вони підходять один одному, на фото вона щаслива)
100%• 28 января 2023
Ответ дляksusha1155
Да). А для Макса она немножко громоздкая)
ksusha1155• 28 января 2023
Ответ для100%
Так, і це дивно, бо вона дуже мініатюрна на всіх фото. просто Алекс занадто жіночний)
100%• 28 января 2023
Ответ дляksusha1155
Да, согласна)