Вроде ж маленькая вероятность была, что наступят с белорашки. Кто этот Умеров?
Люсильда.ua• 21 января 2023
Ответ дляoksanav
У цього рашко-троля задачі тільки про наступ дерунів строчити.
Узкій спєциаліст
Ну а скрін цей що... підроблений?! Не було такої новини у телезі? Це ж не автор вигадала, вона просто посилається. А вже наша справа : вірити чи ні.
Люсильда.ua• 21 января 2023
Ответ дляWitty
двйт прврм ч в спрвд укрнк
Рзмте?
Супер-супер! Я все зрозуміла, черга за автором
Ответ дляЛюсильда.ua
Тут спитати нічого не можна, зразу підозри...я вже і мовчу не відповідаю. Мабуть вже нічого не буду питать
Люсильда.ua• 21 января 2023
Автор, не хвилюйтесь. То в телезі мабуть фейк. Я передивилася Блискавку - там новини навпаки такі:
*⚡️ЗСУ проводять навчання у Чорнобильській зоні*
’На даний час загрози безпосередньо сухопутних дій з боку республіки Білорусь, того спільного угруповування, яке там знаходиться – немає. Цей рівень низький, але ми цей час використовуємо саме для того, щоби збільшити свої спроможності, зміцнити нашу оборону’, – повідомив командувач Об´єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.
YouTube канал ’БЛИСКАВКА’ -
підписатись
YouTube канал ’БЛИСКАВКА’ -
підписатись
Ответ дляЛюсильда.ua
YouTube канал ’БЛИСКАВКА’ -
підписатись
YouTube канал ’БЛИСКАВКА’ -
підписатись
Дякую
от тепер можна спати піти, хоч щось хороше
Ответ дляWitty
двйт прврм ч в спрвд укрнк
Рзмте?
Розумію) справжня
Ответ дляДресса
В нас дуже тут полюбляють зради знаходити. А мені теж цікаво, навіщо ця стаття? Може заклик щоб зброю швидше надавали?
Може і такий хід бути
Ответ дляЛюсильда.ua
В телезі купа каналів, створених рашистами для закиду іпсо.
Тому цей скрін означає лиш те, що в телезі був вкид. І у автора задача далі цей вкид рознести.
Ответ дляWitty
Тоді відповідаю ще раз: поки що не буде. Нема ударного угруповання там. І поки що ніде нема групування сил для масштабного нового наступу. Це не тиждень діла, всіх перекинути, підготувати техніку й логістику
Дай Бог
Ответ дляКвітка України
Дай Бог
А ще я загуглила Рустам умеров стаття daily beast в пошуку. Так ось, знайшла тільки два посилання. Одне наше українське і одна рашистська сторінка тільки. Тут треба подумати чи була стаття взагалі, хоча ось вона на скрінах. І для чого рашисти раді старатися її перепощувати. Схиляюся до думки все ж таки про прохання зброі. Бо наголошується що не вистачає і наші хлопці голими руками б’ються . Будемо надіятися що такого не буде- немає в них зараз ресурсу.
Ответ дляЛюсильда.ua
YouTube канал ’БЛИСКАВКА’ -
підписатись
YouTube канал ’БЛИСКАВКА’ -
підписатись
Я помню что то про шашлыки.
Светлый День• 21 января 2023
Я очень хочу ошибаться, но боюсь дожмут таки белорусов и зайдут с той стороны… но надеюсь ошибаюсь🙏
L-i-s-a-92af• 21 января 2023
Раша троли с свежей регистрацией заступили на смену ;)
Передайте шефу,что да,наступление планируется: ждем,когда технику наступательную подвезут.
Ответ дляArgesha
Давайте вже гавкать про це тоді, коли буде. А так вже мільйон ’’попереджувальних’’ тем було, вже задрало.
Буде - й буде.
Я особисто відтепер бачу тему ’’наступ Білорусь’’ - тисну кнопку ’’бан’’, бо вже просто бісить одне й те саме по колу.
Буде - й буде.
Ну вам в Ужгороде переживать нечего. А в прошлый раз людей из Бучи не предупредили, к сожалению....и тех, кто собрали чемоданы банили и смеялись над ними