Dashko007• 21 января 2023

На параше пишуть що вони різко перейшли у наступ на Запоріжжя

Це може їх така пропаганда, що вони вже на 7 км просунулись там і захопили деякі райони, але ж треба розвіяти це нашими новинами. Є якась інфа від нас? Я не нагнітаю, але звикла перевіряти
ok1904• 21 января 2023
Не знаю, вчора вечером спілкувадася запорожанкою, казала, що все спокійно, стабільно.
Чашечка чая• 21 января 2023
Прям ’резко’?
ok1904• 21 января 2023
А як Ви тут перевірите достовірність? По яких ознаках?
чаревна• 21 января 2023
Самоубийство, а не наступление: в Генштабе ВСУ показали неудачную вражескую атаку в Запорожской области

Результат блестящий — минус 30 захватчиков и 3 танка.

’Давно анонсированное рос пропагандистами ’наступление’ 58-й армии рф на Запорожском направлении только уменьшает количество его личного состава. Это скорее напоминает самоубийство, чем наступательные действия’, — отмечают в Генштабе.

🎥 Генштаб ВСУ
автор Dashko007 • 21 января 2023
Ответ дляok1904
Може люди живуть десь і знають. Може хтось читав щось. Як ще на порадниці діляться новинами
автор Dashko007 • 21 января 2023
Ответ длячаревна

🎥 Генштаб ВСУ
Дякую велике
Rina Kisskiss• 21 января 2023
У вас такі різноманітні інтереси. Щодо тем. Майже всі міста..
agata116• 21 января 2023
Бачила сьогодні таку інфу про наступ, може іпсо...надіюсь, що так.
автор Dashko007 • 21 января 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Які міста?
автор Dashko007 • 21 января 2023
Ответ дляagata116
Це теж бачила, але чогось не віриться в такий сценарій
Rina Kisskiss• 21 января 2023
Ответ дляDashko007
Які міста?
Та гляньте самі. Одеса, Кропивницький, Миколаїв, Запоріжжя. Канада, Білорусь.
До чого ця тема про наступ? Чи хто живе в цих містах мало нервує, чи не знає цього.
Птица-синица• 21 января 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Ага, тоже глянула темы автора. Такая каша в голове)
Natalie 37• 21 января 2023
я живу на схрді, стало гучніше
автор Dashko007 • 21 января 2023
Відповідь для Rina (бо щаблокувала)
Та глянула. Бо я з півдня і нервую коли там якийсь шум починається. І ви що теми за рік подивилися? Бо за Одесу я вже не пам’ятаю коли питала що. А Кропивницикий біля мого міста
Чашечка чая• 21 января 2023
Ответ дляDashko007
До конца войны может быть любой сценарий
автор Dashko007 • 21 января 2023
Ответ дляПтица-синица
Ага, у вас все ясно в голові, коли війна. Прям кожен день війна у людей. І всі так ясно мислять , тільки в мене каша в голові
kanuka• 21 января 2023
Ответ дляagata116
нифига себе, а з пивночи это интересно откуда? Говорили типа волынь, житомир может быть, чтобы поставки оружия отрезать.
agata116• 21 января 2023
Ответ дляDashko007
Просто переживаю((
agata116• 21 января 2023
Ответ дляkanuka
белорашка на Киев, не знаю...сама приуныла((
До этого читала, что это вбросы и ипсо от парашки, но тут пишут, что наши говооят(
kanuka• 21 января 2023
Ответ дляagata116
я весну вспоминаю с ужасом до сих пор, я в пригороде( новости пипец, день ото дня не легче
mamaМия• 21 января 2023
Дівчата, ще тиждень назад говорили про наступ в цьому напрямку. Особисто мені говорила людина, що має відношення до розвідки. Сподіваємося на зброю, яку нам все обіцяють і обіцяють(((
agata116• 21 января 2023
Ответ дляmamaМия
А що ця людина говорида, про наступ з 3х сторін?
agata116• 21 января 2023
Ответ дляkanuka
Я тоже в пригоооде.
Наверное пересмотрю чемодан(
Jave• 21 января 2023
Дівчата, Вам самим подобається нагнітати обстановку. Такий собі стокгольмський синдром.. Вони не змогли захватити Київ, Запоріжжя від 24.02 6 міс беруть Соледар [100 тис населення) і Бахмут, а тут різко в наступ перейшли. А що у них змінилося що в наступ пішли?
wer-inn• 21 января 2023
Ответ дляJave
Да собственно вопрос больше не в том возьмут или не возьмут Запорожье, а в том что если наступление хоть минимальное начнется обстреливать нас начнут как Бахмут, выжечь всё чтобы идти дальше. Это и беспокоит город.
ok1904• 21 января 2023
Ответ дляJave
Соледар 10 тис населення, які 100 тис?
Леска• 21 января 2023
Та можуть навіть писати що ,перемогли , нас най тільки відїбуться
elrineri• 21 января 2023
Я смотрю на дипстейт и мне не нравится то, что последние дней десять они подползают. Утешает только, что перед освобождением Херсона тоже похоже движения туда сюда были.
Темканика• 21 января 2023
а ударная группировка есть или нет у них.а на улице каша и болота.это как-только по асфальту тяжелой технике?если джавелинами их тогда как мух то сейчас одним пшиком в молекулы.а все заминировано везде.а перерыто.
Lydmila408• 21 января 2023
Ответ дляJave
Откуда 100 000 человек в Соледаре?
10000 максимум