НичеНипанимаю• 21 января 2023
Заміж без кохання?
Є хлопець. Приємний, добрий, уважний до мене. Не бідний, багато чого дарує, подорожі були. Робить все для мене та моєї дитини. Знайомі дуже давно, але стосунки якось не будували, так як я була у кілька інших досить довго. Секс з ним та поцілунки не огидні, як і дотики до мене.
Ось остаточно пропонує переїхати до нього. Хоче щоб ми оформили з часом стосунки, але я не можу сказати що у мене є кохання до нього. Просто дуже поважаю його за все що робить, подобається як людина і як чоловік. Варто пробувати чи ні? Яке ваше ставлення до цього?
Анонимба• 21 января 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Я вже бабця?

Не бабушка, но и не девушка. Женщина средних лет.
НичеНипанимаю
• 21 января 2023
Ответ дляСемена рукколы
Конечно ещё молодая , но есть полно девушек примерно её возраста ( я не говорю про моложе) без детей.
Мужчина, у которого нет своих детей ( да даже если и есть) не очень то стремится к чужому ребенку . Он ведь тоже ещё молод , зачем ему гемор.
Моя дитина його взагалі не напружує. З цим все ок.
НичеНипанимаю
• 21 января 2023
Ответ дляАнонимба
А я і не писала, що я дівчина. Так, я молода жінка.
НичеНипанимаю
• 21 января 2023
Ответ дляАнонимба
Взагалі до 44 чи 45 це молодість
Анонимба• 21 января 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Взагалі до 44 чи 45 це молодість
Ага))до 80 как тут рассказывают на советчице)так же как и в 90 здесь первого ребенка рожают))что Вы слушаете)
НичеНипанимаю
• 21 января 2023
Ответ дляАнонимба
Ви не перегинайте теж.
Благоуханочка• 21 января 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Мені 30 років. Можу вже і не знайти. Також я з дитиною. Не всі хочуть такий комплект.
Так вам и надо решать хотите вы жить с этим мужчиной или нет. У вас той любви может никогда и не быть. И не факт, что снова попадётся такой мужчина как нынешний. Форум за вас решить не сможет.
Благоуханочка• 21 января 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Я виходила заміж тільки, коли любила. Досвіду з таким напів за рахунком немає.
Ну и какой результат вашего замужества по любви ?
Свезло так свезло• 21 января 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Когда пишут ’ страдаю ради ребенка’, врут себе и окружающим.
И ребенку тоже врут.
Давайте спробуєм бути конструктивними. Що на вашу думку вчинити в такій ситуації. Донька обожнює свого тата. Він з дитиною носиться як з торбою. Розлучивши, зробити їх нещасними ’чтоб не врать окружающим’?. Це не тупо?
Свезло так свезло• 21 января 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
И ребенку тоже врут.
Де написано ’страдаю’. То ваш власний висновок