Каравай-каравай• 21 января 2023
Освітяни, вам були виплати заробітної плати в січні?
Дякую.
Веселая моль• 21 января 2023
Зарплату за грудень отримали 28 грудня
Сьогодні прийшов аванс .
А взагалі січень особливий. Тільки фінансова система запрацювала. А всі педагогічні працівники у відпустці до 23 січня. Вони без зарплати звичайно.
Сьогодні прийшов аванс .
Вишнёвая Леди• 21 января 2023
Був аванс. Потім відправили за свій рахунок на 10 днів, потім всім зняли доплати за кл. керівництво, порізали ставки, кажуть, що грошей на зп дали 67℅ від необхідного. З нетерпінням чекаю січневу зарплатню, цікаво подивитись скільки залишили. Харків.
Стебель_березы• 21 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
нам дали аванс, але чомусь в 2 рази меньший, ніж в попередні місяці, тепер зрозуміло чому...
Мальчун-задирун• 22 января 2023
Так і є, кошторис меньший трохи чим в минулому році і не тільки на зп, а й на комуналку