Розбійник• 21 января 2023

Як вам закупівля продуктів для військових?

Немає слів тварі кончені, люди останні копійки віддають , а ці берега не бачать
https://www.unian.ua/incidents/minoboroni-zakupovu...
Міноборони закуповує продукти для військових у 2-3 рази дорожче, ніж у супермаркеті Києва - ЗМІ
opium_black• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Допустимо, що статутний капітал тут дійсно ні до чого.
І допустимо, що продукцію потрібно транспортувати до кожної окремої частини (особисто я думаю, що там вартість включена доставка) . Це, безумовно,призведе до її здорожчання. Але ж не настільки.
Тому що ту ж саму картоплю можна придбати недалеко від військової частини .
Придбати як? В кого? Це ж не в магазин сходити. Тем більше, що якість контролюється. Якщо начальник частини дав замовлення, його потрібно швидше скомпонувати, а не шукатиме картоплю там, олію в іншому місці, яйця ще десь. А можливо вони так й брали по місцю, а маленькими партіями це все дорожче.
alenka3108• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Коболєв крав? Що ви пишите, почитайте скільки він вернув і виграв грошейдля України. Як він парашу нагнув. При ньому Нафтогаз став надприбутковим, які податки платив у бюджет ,але прийшли зелені і все.
Його заслуг ніхто не забув, але ж премії виписані ним собі нікуди не дінеш, це факт. Чи в нас типу це покривається його заслугами? Якщо виграв суд і гроші для України, то має право собі премії мільйонні виписувати?
Реверанс• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
А до чого статутний капітал?
Й послуги з харчування, це не поставка продуктів. Я так розумію, що їх потрібно ще переробити, доставити, погодувати й прибрати.
Звітність за 2020 рік весела
Дохід 13 412 000 грн
Чистий прибуток 41 000 грн
alenka3108• 21 января 2023
Ответ дляBLUE_SKY
всмысле? что не однозначно
что закупают продукты по завышенным ценам? что попался зсмминистра на взятке в 400 тыс дол? вы вдумайтесь в эту цифру
и мололая ж рожа у этого замминистра, новое поколение мля
в очередной раз руки опускаются
Ви трошки не зрозуміли мій посил. Це все має місце бути. Але саме на цьому тижні прям всплеск якийсь. Коли рамштайн, коли заяви про те, що нам дають зі зброї, коли вигнали дристовича...
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
Картоплі є скрізь і багато, і недорого. Вони її куплять по 4 - 5 грн оптом. Ще й можуть вибрати крашу із кращих.

Максимум відстані це хіба в сусідню область зганяти. Так само з олією.
І не смішіть люлей міфічними вимогами до якості
opium_black• 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
Звітність за 2020 рік весела
Дохід 13 412 000 грн
Чистий прибуток 41 000 грн
Я в цьому не розбираюся
Це багато, чи мало. Проста в нас дуже люблять не розібравшись надавати клеймо. Послуги харчування, це не продукти харчування. Послуги закриваються актом, а продукти накладної.
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
Звітність за 2020 рік весела
Дохід 13 412 000 грн
Чистий прибуток 41 000 грн
І контракт на 13 мільярдів грн

Прибуток - 41 000

Я зараз заплачу)))
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляalenka3108
А чому ні? Ну реально! Що за совок! Ми мали платити раші мільярди, що не вибрали газ, Коболєв зробив так, ну не він один , а ціла команда, що параша нам заплатила! Від цього взяв певний відсоток, що він вкрав???
opium_black• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa

Якщо частина замовила 100 кг - це не опт. Крізь я бачила картоплю тільки по 10 грн.
Куздра• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
Яка якість і ким контролюється? Можу вам розповісти, як влітку до частин привозили молочку - Яготинські сирки. Зі строком ’до завтра’. Ні про яку передачу таких продуктів далі на позицію й мови не йшло, ті сирки розбирали додому всі хто міг, аби хоч вони не пропали. А закуповували їх за повним прайсом, не гуманітарка аж ніяк. Ось тільки хто партію на склад прийняв, хто підписав, хто потім від постачальника налом відкат взяв за реалізацію прострочки - не розбереш.
Реверанс• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
І осетрів в список для солдат включили.
Для чого? Мені вже цікаво, що ви придумаєте на виправдання такого гнилого вчинку
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
Ви її бачили на ринках чи ярмаркпх?
А по селах та у фермерів оптом (фурами) вона по 4-5 грн
opium_black• 21 января 2023
Ответ дляMassaraksh
В цьому й потрібно розбиратись. Хіба в договорах немає термінів по продуктах харчування?
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa

Удалено администрацией...
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
Не уявляю частину, якій треба лише 100 кг картоплі за одну закупку
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa
І контракт на 13 мільярдів грн

Прибуток - 41 000

Я зараз заплачу)))
святий
opium_black• 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
І осетрів в список для солдат включили.
Я нічого не придумую, а хочу розібратися!
alenka3108• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Такого штибу історій можна купу навести тоді. Чого тоді лікар не бере собі мільйонну премію, бо зробив операцію, продавець, бо продав вам хліб, прибиральниця, бо помила пол, вихователька, бо навчає дитину і т.д..
opium_black• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Ви її бачили на ринках чи ярмаркпх?
Я бачила на вулиці, з села привозять
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляalenka3108
Що-що???
Лікар не бере?
opium_black• 21 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Ви її бачили на ринках чи ярмаркпх?
так і на ринках майже така сама ціна
Куздра• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
Уявіть собі, що немає. Продукт повинен бути не протермінований на момент отримання. А якщо в нього строк завтра виходить - все ок-норм по документах. Не протермінований же. Так ось тими сирками вже хіба що підлогу не мазали, бо назад не віддаси, та й далі не можна відправити.
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляМариш_ка
так і на ринках майже така сама ціна
Значить по селах можна знайти ще дешевше
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляalenka3108
Ви трошки не про ті маштаби! Я за Коболєва двома руками, як би тоді він не виграв суд для України у нас був дефолт.
Коли людина приносить в бюджет мільярди і бере з того відсоток це нормально! Так працює економіка, так працюють розвинуті країни, вони наймають менеджерів, які дають прибутки. Держава живе з податкіі якщо Нафтогаз приносив роками прибуток, то це його заслуга! Але прийшли зелені і все нафтогаз в мінусах, і дотації держави.
alenka3108• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Що-що???
Лікар не бере?
Так про що йде мова, коли цьому знаходять виправдання? Добре, лікар бере, і Коболєв брав, бо виграв гроші для країни, і інші беруть, а про їх ’ заслуги’ не обов´язково всім знати. То що вас обурює? Все закономірно
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
Удалено администрацией...
___Nina___• 21 января 2023
Ответ дляЛераС
А ви впевнені, що це достовірна інформація, а не чергове розхитування човна?
І ще помітила цікаве спостереження, коли починаються внутрішні гойдалки, срачі і тому подібне, то країні починають надавати меньше озброєння, не надають те, що було обіцяно, або дають в значно меньших розмірах
Тому потрібно виносити на загал і більш жорстко карати таких корупціонерів у воєнний час, щоб іншим було неповадно. Вони наносять шкоду обороноздатності країни.
opium_black• 21 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Вважаю це не нормально. Взяти борошно. В нього термін більше ніж в сирка. З сирками повинно бути розуміння, що вони доїдуть до місця призначення, тобто ще брати термін на логістику й просити постачальника надати свіжу продукцію. Це взагалі можливо, з вашого досвіду? В договорі вказати.