ФФФФристайла• 22 января 2023
По чому ви бачите, що людина з села?
Справа в тому, що мені моя подружка кілька років тому сказала, що при першій зустрічі зі мною вона подумала, що я з села, і постійно мені наголошувала *дівчина може виїхати з села, а село з дівчини ні*. Я не розумію, чому вона так подумала. По чому ви бачите, що людина з села, тільки чесно) поведінка, одяг, чи по тому як людина розмовляє?
Нетутешня• 22 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Исключительно по уровню образования, кругозору, воспоминаниям, у селян однообразная скучная жизнь, такие же простые их родственники, впечатления о жизни, семейные истории, все это неинтересное, одинаковое, скучное.
К примеру, мой папа закончил университет, играет на фортепиано, у него и друзья такие же, их семьи имеют интересные истории. конечно, ему не о чем говорить с потомственным трактористом, при этом он отнесётся у нему с уважением.
Навіть не знаю, що вам сказати. Я закінчила університет, граю на фортепіано, учасник багатьох олімпіад, гуртки і інтереси і різних сферах. Це все в селі.
Anjavoloschykk• 22 января 2023
Ответ дляГолубец
На Закарпатті такі села ,такі будинки,що просто вау.
А ви класна 👍👍👍
Щиро дякую🥰
Голубец• 22 января 2023
Ответ дляНетутешня
Ой,що ви.😂😂Яке фортепіано в селі?
То тільки містяни знають що воно таке.
Трусиковед• 22 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Я маю вищу філологічну освіту+освіту маркетолога. Лише за передостанній рік побувала в чотирьох країнах. Друзі такі ж - у кожного своя справа+якесь цікаве хоббі, часто подорожували до 22-го.
Живу все життя в селі. Що скажете про свою теорію?)
Kozashok2010• 22 января 2023
Все- и манера общения,и внешний вид,и речь,а так,это не подруга,которая такое сказала,Я бы сразу прекратила с ней общение
Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Тоді тим більш дивно. Ну ладно, ви вважаєте, що виглядаєте по-сільському. Але хіба в своєму селі ви не бачите дівчат, які виглядають по-іншому?
Ви теж нічого не зрозуміли з того, про що я писала? :) Ні слова не було про ’як виглядають’.
Манери, ось що видає наше походження. Навіть те, як ви цигарку тримаєте ))
Трусиковед• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
У вас погані манери? Так це не проблема села, а лише вашого виховання. У мене і мого оточенння прекрасні манери. Навіщо ви проектуєте власні вади на інших?
ЗабежАЛОЧКА• 22 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
От цікаво зможете розпізнати кто з села а кто з міста .
Чувство вкуса и стиля не привязаны к месту жительства. Если они даны, то очень легко их развить, поменяв окружение и среду. В городе тоже очень много безвкусных женщин, даже среди известных людей их немало. У молодежи сейчас свой стиль, они еще не определились со своим личным стилем, поэтому адекватно оценивать их тяжело. По факту адекватно выглядит последняя, но это не значит, что она из города.
Anjavoloschykk• 22 января 2023
Ответ дляГолубец
Ой,що ви.😂😂Яке фортепіано в селі?
То тільки містяни знають що воно таке.
Так)Тут же про таке ні слухом,ні духом-музична школа)
РукиМыли?• 22 января 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Останне фото сільска жіночка.
А чому інші не адекватно виглядають? Аж цікаво стало
Голубец• 22 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Панянка на останньому фото з села?
РукиМыли?• 22 января 2023
Ответ дляГолубец
Панянка на останньому фото з села?
Так,вона з села. Але не тільки вона на тіх фото з села
Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляТрусиковед
:) Це проблема будь-якого села. Заперечувати це - демонструвати свою обмеженість.
Голубец• 22 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
На першому фото також ?
ЗабежАЛОЧКА• 22 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Останне фото сільска жіночка.
Первая просто копирует инстадив, что характерно для 99% молодежи , у 2 и 3 весь образ в целом, начиная от прически и макияжа, это нулевые. Четвертая очень симпатичная, но все выдает полнейшую безвкусицу без привязки ко времени. Последняя не претедует на стильность и рафинированность, но все очень уместно, интеллигентно, без пафоса, даже выражение лица).
Трусиковед• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Здається, саме навпаки, обмеженість - це заганяти всіх людей в свої особисті надумані рамки)) Але бачу, ваша обмеженість так розрослась, що будь-яку протилежну думку ви взагалі не сприймаєте.
Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Бо в данному випадку протилежної думки не існує :)
Трусиковед• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
да, ви абсолютно необмежена, незакомплексована і відкрита всьому людина:) Сарказм якшо шо)))
Море Счастья• 22 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
1 и 5 город.
РукиМыли?• 22 января 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Першої 16 ,вона звичайно виглядає так як зараз модно в лапках.
2-3 майже під 50 тому да ,відбиток часу є
4 просто фото на документ. А що видає там несмак?
5 просто гарнюня. Мама двох діток. І просто чудова людина.
ЗабежАЛОЧКА• 22 января 2023
Для меня село, это не место рождения и проживания, а общее впечатление от человека. Возможно, это обидно для жителей этой местности, но не наша в этом вина. Просто так повелось, еще когда границы не были так размыты и различиям между людьми из села и города очень четко прослеживались.
Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Удалено администрацией...
Цвіту і пахну• 22 января 2023
Ответ дляПапина дочка
Я раніше теж могла ляпнути щось типу ’село село’ і головою похитати. Але в мене це не навмисна образа людини за місцем народження. Я й про себе так кажу, коли туплю або щось елементарне очевидне не можу зробити. Я не бачу з села людина чи ні, особливо якщо молода. От старших жіночок і чоловіків видно)
А чому одразу образа? Просто інший спосіб життя дає свій відбиток. Практичність, стійкість, фізична витривалість, менш чуттєві емоційно. Не всі звісно, але в основному.
Папина дочка• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Образа, бо коли я так сказала подрузі, коментуючи якісь її дії, (а вона родом з малюсінького міста), то вона образилась і на довго це запамятала. З вашими характеристиками не погоджусь, мені такі люди не траплялись.
ЗабежАЛОЧКА• 22 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
На 4 фото: дешевое черное кружево в одежде, неухоженные волосы в ужасном цвете ,жуткие брови. Но из девочки можно сделать конфетку. Больше читать художественной литературы, общаться с людьми с врожденным чувством стиля и смотреть на стильных людей. Насмотренность развивает вкус, если он не дан от природы.
РукиМыли?• 22 января 2023
У нас аграрна країна і дуже прикро що селоу багатьох асоціюїця з чимось меньшовартим.
Треба міняти політику країни до сіл .А люди кругом однакові . Можливості у людей різні .