ФФФФристайла• 22 января 2023
По чому ви бачите, що людина з села?
Справа в тому, що мені моя подружка кілька років тому сказала, що при першій зустрічі зі мною вона подумала, що я з села, і постійно мені наголошувала *дівчина може виїхати з села, а село з дівчини ні*. Я не розумію, чому вона так подумала. По чому ви бачите, що людина з села, тільки чесно) поведінка, одяг, чи по тому як людина розмовляє?
Голова колгоспу• 22 января 2023
Ответ дляМизимец
Мені теж дуже дивно. Я бувала багато разів у друзів в селі. Величезні хати, санвузли, сучасні кухні, інтернет, авто, іноді 2. Жінки роблять манікюр, діти ходять до репетиторів (або онлайн)
Одяг купують через інтернет, туди ж косметику, книги.
Що їх має виділяти?
Маникюр их выделяет. Все лучшее и сразу, и стразы, и перья😁
барабанщица• 22 января 2023
Ответ дляКуплю орехи
Так у нас в селах, вообще, все с ВО. Каждый первый - КНУ, каждый второй - Могилянка. Отстальные - Оксфорды да Гарварды. Куда там городским....
А яка різниця звідки вчитися? Доступ до он лайн навчання однаковий чи в селі чи в місті.
неДоЖиру• 22 января 2023
Дівчата, які мешкають у селі, працьовиті: можуть і шпалери переклеїти, і зачіску красиву заплести дітям, і страву домашню приготувати швидко і смачно. Чоловіки можуть щось збудувати для двору: альтанку там, гойдалку, відремонтувати криницю, покосити і т.д. Словом, майстри на всі руки. У місті частіше все віддається на ’аутсорс’: прибирає інша людина, продукти замовляють із доставки частіше, ремонтує, будує ціла бригада. Звісно, залежить від доходу. І це були мої спостереження.
Карусель-весель• 22 января 2023
Ответ дляКуплю орехи
До чого ваша зверхність? У місті й маргіналів вистачає.
неДоЖиру• 22 января 2023
А, дівчата/жінки ще море квітів біля будинків садять. Навесні краса. Хоча в приватному секторі і у місті інколи теж буває, але там частіше все в хвойних і просто газончик, а не квіти.
Инста_Богиня• 22 января 2023
из села они разные
есть воспитанные тихие
а есть быдло
я отличаю только малообразованных людей
есть такие киевлянки що хай бог милуэ, а из села (точнее небольшого городка) девочка была на работе, ну видно было что она старается одеваться модно, но выглядела дешево, но ничего, прошло пару лет, она на работе была безотказной и исполнительной, шеф ее стал ценить и она теперь его правая рука, уехала в Нью Йорк и там живет, модно одевается. Из села обычно хотят что-то доказать разве что, у столичных таких амбиций как правило нет, они разве что эмигрируют
есть воспитанные тихие
а есть быдло
я отличаю только малообразованных людей
Затишне кубло• 22 января 2023
Ответ дляГолова колгоспу
А какой собранный образ городской девушки?))) дайте угадаю, угги, пуховик, каре, упаси Боже длинные волосы. Никакого тона. Вроде все в стиле советчицы? А, нет, забыла никаких ароматов, дабы не ранить чувства окружающих. Женщины такие женщины, пытаются внушить окружающим, что выделяться нельзя. И я не о стразах и перьях сейчас)))
Найщасливіша• 22 января 2023
По общению. Они с короной на голове, потому что выехали с своего села и поэтому считают себя уже из-за этого успешными, хотя абсолютно ничего для городского жителя из себя не представляют. Есть и другой типаж - зашоренные, бояться сказать слово, потому что кругом ’городские’. Еще выдает отсутствие вкуса и стиля в одежде, неухоженные волосы, ногти, не умеют красится и т.д.
Карусель-весель• 22 января 2023
Як же гидко читати тут коронованих містян. Як у лайно вступила
неДоЖиру• 22 января 2023
Ответ дляНайщасливіша
Містяни всі, звісно, зі смаком і власним неповторним стилем. Аякже
Пожарник• 22 января 2023
Ответ дляПышечка
Что за дискриминация людей из села? Что плохого в том чтобы жить в селе? Это обычные люди как и мы, защищаю людей из села, хотя сама из города.
Поддерживаю, тоже бесят здесь местные снобихи
Карамбулкул• 22 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
Я писала вище, що сама з глибокого села.
Як тільки у мене з´явилася фінансова можливість перше, що я зробила, це найняла хатню робітницю. А коли з´явилися діти ще й няньку.
Хатня робітниця в мене з´явилася задовго до чоловіка.
Так, я все вмію робити самостійно, але навіщо? Вільний від хатньої роботи час я приділяла своєму розвитку та навчанню.
неДоЖиру• 22 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Хорошенько подумайте о том, что вы написали? А теперь вдумайтесь в то, что пишу я.
Ваши наисильнейшие студенты, что могли рассказать о своей прошлой жизни, о своих родителях, о своих детских воспоминаниях, семейной истории, семейные фото, где они были и что видели до приезда в город?
Речь не об уровне интеллекта, а о том, чем наполнен человек до того, как...
Например, вы можете вспомнить о том, как всем селом какое то событие отметили и Колька тракторист пьяный уснул лицом в салат, а жители города вспомнят, как в детстве отмечали дни рождения в старом кафе, которое уже давно закрыли, или смотрели определённый спектакль, но они помнят и это их роднит
У селі діти можуть згадати, як їздили в ліс щовихідних восени, щоб назбирати грибів, як бачили оленя і лося в дикій природі, як купались усе літо на річці і засмагали, як ходили один до одного в гості і смажили ковбаски та картоплю на вогні, як ганяли на велосипедах і лазили по деревах, як гойдалих у гамаку, збирали польові квіти, шукали ягоди. А що в місті на асфальті згадати в спеку? Як вдома під кондиціонепом сидів і лимонад домашній пив? Чи вийшов увечері в магазин, коли спека спала. Та і в селі таке є. Стереотипи вони такі.
ИМХОля• 22 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
Я з міста, не скажу, що еталон працьовитості, але шпалери вмію клеїти, дочці складні коси плела, готую смачно, крім того, можу подоїти корову, гребти сіно і стояти біля молотарки. Чоловік з села, альтанку і огорожу на батьківському обійсті робили найняті люди, для ремонту побутової техніки викликаю майстрів. А по темі - при всій повазі до сільських, мені в них не подобається ’а шо люди скажуть’.
неДоЖиру• 22 января 2023
Ответ дляКарамбулкул
Я не читала усі відповіді і не засуджую нікого. Навпаки - захоплююсь, це чудово, що людина вміє сама зробити багато чого. Якщо може дозволити аутсорсити і займатись освітою і навчанням- теж чудово.
ЖонДуан• 22 января 2023
Зараз, напевне, немає такої різниці.
Раніше: специфічний діалект. Вигляд або надто простий (типу ´штунда´), або навпаки, доволі потасканий.
Часто з перепаленим (вибіленим) волоссям, різкий макіяж і нарощеніш ногтище зі стразами і візерунками.
Вероятненько• 22 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
Очень многие, когда едут в город, одевают лучшее и сразу.
Городская способна в халате в магазин выйти.
Пожарник• 22 января 2023
Ответ дляВероятненько
Та хоть З села, хоть ИЗ-ПОД села.
Хговор слышно. Притом так. Хг.
Говор больше регион определяет, а не село-город
Свисток ля-минор• 22 января 2023
По відношенню до тварин.
Люди з села (це виключно мої спостереження, мабуть, є виключення, просто мені не траплялися) ставляться до твврин утилітарно і не розуміють, коли тварина - член родини. Собака має сидіти на ціпку та охороняти, жерти, що насипали і не дратувати. Лікувати з операціями - то зайві розходи, можна завести іншу. Ну і так далі.
ЖонДуан• 22 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
’Зачіску красиву заплести дитині’ - яка якраз дуже по-сільському виглядає.
У моєї дочки довге волосся, то часто як хтось доривався до нього, то такого там наплітали...
Зазвичай плетуть з села без відчуття стилю і смаку.
Щось таке, як на фото нижче.
Stiflers Mom• 22 января 2023
Речь и манеры. Сразу видно, где родился, где учился, кем воспитывался.
ЖонДуан• 22 января 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
По відношенню до тварин.
Саме так.
Часто.
І курці голову відрубати - як має бути.
Часто.
І курці голову відрубати - як має бути.
Пожарник• 22 января 2023
Ответ длявареный_look
Я даже ваш пост прочитала с особой интонацией, написано так ’ по-сельски’
У нас одногруппники были с разных уголков страны. И девочек из сел, оторвавшихся от родителей, видно за километр. Маникюр для них ваууу, волосы обесцвечены или выкрашены в ужасный цвет и испорчены, одежда в основном вся с рынка и чем вычурнее тем лучше, макияж по-багаче и эти словечки - сельский суржик и часто очень громко говорят, не имеют чувство такта
Набор типичных стереотипов
Спасатель Малибу• 22 января 2023
Можно жить в огромном городе и быть селом, так сказать. Не стоит заморачиваться. Та и село бывает разное.
барабанщица• 22 января 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
По відношенню до тварин.
І телят на м´ясо ріжуть)
Stiflers Mom• 22 января 2023
Один вопрос у меня, единственный. Почему вы все, подавляющее большинство из вас, пишете ’с села’, ’с города’, ’с разных уголков’?
ЖонДуан• 22 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Але не завжди.
Села теж різні бувають.
І індивідуальний людський фактор.
Моя знайома виросла у злиднях у селі.
Тому вирішила, що її життя і життя її дітей буде забезпеченим.
Її брат ’скотився’, проблеми з алкоголем.
А вона - системна і йде до своєї цілі.
Зараз - успішна IT з пропозиціями за кордоном.
Села теж різні бувають.
І індивідуальний людський фактор.
Моя знайома виросла у злиднях у селі.
А вона - системна і йде до своєї цілі.
ПочтальЁнша• 22 января 2023
Ответ дляДжусс
Это же надо так узко и ущербно мыслить, считая, что городские лучше сельских! Укаждого свои недостатки и достоинства.
То ви ще тему про Одесу та Київ не читали)
Село, потім місто і найвища міра - столиця Київ та кияни!
)))
І хто не вважає Київ мрією для життя, той просто заздрить.
Киянка в третьому поколінні = майже як « онучка Єлизавети»
Еліта еліт
Снобізм такий в українців..
Що поробиш
)))
Еліта еліт
Снобізм такий в українців..
Що поробиш
Oasis in the Desert• 22 января 2023
Главное, чтобы человек был хороший и не подлый.
Весь этот снобизм уже не актуален.
Только человеческие качества важны...
Весь этот снобизм уже не актуален.
Только человеческие качества важны...