ФФФФристайла• 22 января 2023
По чому ви бачите, що людина з села?
Справа в тому, що мені моя подружка кілька років тому сказала, що при першій зустрічі зі мною вона подумала, що я з села, і постійно мені наголошувала *дівчина може виїхати з села, а село з дівчини ні*. Я не розумію, чому вона так подумала. По чому ви бачите, що людина з села, тільки чесно) поведінка, одяг, чи по тому як людина розмовляє?
Stiflers Mom• 22 января 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Ну я наприклад виросла в сім’ї вчителів-думаєте теж виховання не вистачає?Різні ж сім’ї бувають,як у селі так і в місті.Хоча я ніколи і не приховую так я з села!
Вы даже не понимаете, о чем я пишу :( Манеры - это не о том, что нужно уступать место старшим и вести себя как воспитанный человек, это то, как вы ставите ударение в словах, ваш словарный запас и ваша манера есть суп, например :)
Сумчатая кошка• 22 января 2023
Ответ дляВероятненько
Да, на свинине. У них все домашнее и жирное. Им норм
Вот кстати да, жирное, всё жиром и шкварками поливают. Я у свёкров ела пюре, они мне пару столовых ложек жира налили сверху, не спрашивая. Муж в Киеве от такой еды быстро отвык. Потом мне говорил, я смотрел на всю эту еду, и у меня мысль: я такое не ем
Пожарник• 22 января 2023
Ответ дляКарусель-весель
Як же гидко читати тут коронованих містян. Як у лайно вступила
Згодна. Мабуть це люди яким окрім того що вони містяне, пишатись більше нема чим
Мочалкин блюз• 22 января 2023
По-разному. Все люди разные. У меня есть знакомая, при достатке, из богатой семьи, несколько языков знает, Шевченко закончила, но поведение и как откроет рот
Как из леса сбежала.
По лицу, по поведению, по разговору, по рукам, много факторов, даже те, кто давно переехал в Киев, отличаются. Согласна с фразой, человек уезжает из села, а село из человека нет. Сразу для тех, кто во всём видит происки врагов, матрёшек и т.д., никто не говорит, что люди из села плохие, они просто отличаются от городских)
Угги_в_горошек• 22 января 2023
Лучше пусть человек будет из села, чем городская губатая дура. Я сама киевлянка, но в детстве всё лето проводила в селе у бабушек. Там у меня были самые лучшие друзья, с которыми я до сих пор общаюсь. Сельские намного человечные, чем городские. Да и в Киеве всегда было масса понаехавших, которые себя мнили пупами земли
Угги_в_горошек• 22 января 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Как быстро ваш муж стал городским
Угги_в_горошек• 22 января 2023
Ответ дляyaaaa
Можно подумать в городах тупо одна элита живёт??? Быдла хватает и его намного больше, чем в селе
Жабры жабы• 22 января 2023
Мені подобаються люди з села, вони виглядають здоровими психічно і фізично і мають милий лексикон 🙂
Бабушка-байкерша• 22 января 2023
Скільки недалеких людей!
Маю дві вищі освіти, одна з яких фізмат, спілкуюсь українською, щоправда є деякі слова-празити з російської, а ще - почуття стилю та краси.
Що мене відрізняє від тих, хто народився у місті? Руки. 17 років життя в селі, де доводилось виконувати усіляку важку і брудну роботу, відобразились на шкірі рук
ЖонДуан• 22 января 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Так я одразу зрозуміла)Але думаю Ок,вже ж три тижні витримаю.Часу переробляти не було.Три останні фото моі)
Ви гарно виглядаєте. Дуже приємно.
Тільки брови так не малюйте). Сходіть до професіонала, нехай проконсультує.
Ось плафон такий висів. Чомусь відразу згадала. Соррі, якщо що)
Мадам Подлинник• 22 января 2023
Ответ дляКузякин
Речь не о говоре, а неправильно произнесенных словах.
Ви чули як в Ужгороді чи Франківську говорять?
Це просто діалект.
Так само як амеканці з різних штатів, різна вимова слів
Це просто діалект.
Нетутешня• 22 января 2023
Ні по чому. Можна ще відрізнити по мові, якщо говірка відрізняється від місцевої. І то, просто ’не тутешній’.
Угги_в_горошек• 22 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Це просто діалект.
Откуда про штаты знаете?
Пожарник• 22 января 2023
Ответ дляИМХОля
Я з міста, не скажу, що еталон працьовитості, але шпалери вмію клеїти, дочці складні коси плела, готую смачно, крім того, можу подоїти корову, гребти сіно і стояти біля молотарки. Чоловік з села, альтанку і огорожу на батьківському обійсті робили найняті люди, для ремонту побутової техніки викликаю майстрів. А по темі - при всій повазі до сільських, мені в них не подобається ’а шо люди скажуть’.
Мне уже вот это вот ’а шо люды скажуть’ как триггер. Да всем на самом деле важно что о них думают, кому то больше, кому то меньше, это в подсознании, потому что мы в обществе живём. А тут прям каждая доказывает что плевать она хотела на мнение окружающих, ага, как же
Нетутешня• 22 января 2023
Ответ дляВероятненько
Кто сказал что ушло?
На советчице? Потому что за это банят?
Ні, тому що саме менше людей реагує на цю ’образу’. З села так і з села, що в цьому такого? А образити людину, яка не ображається - складно
Мадам Подлинник• 22 января 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Откуда про штаты знаете?
Я жила там 4 роки
Свисток ля-минор• 22 января 2023
Ответ дляЖонДуан
Саме так.
Часто.
І курці голову відрубати - як має бути.
Часто.
І курці голову відрубати - як має бути.
Це ж нормально.
Отут міське ханжество краще не починати.
Якщо ваші діти будуть голодні, ви й курку зарубаєте, і кроля...
Я цього ніколи не робила, бо є хтось, хто робить це за мене, миє, розділує, пакує, і я маю можливість купити це в маркеті. Але як не буде альтернативи, доведеться самій.
Я мала на увазі дещо інше. Тварини в селі - то або їжа, або помічник. Тому й підхід до них як в бізнесі. Або корисний, або нащо ти взагалі потрібен.
Угги_в_горошек• 22 января 2023
Ответ дляyaaaa
Согласна, быдла хватает и в селе и в городе, но внешне, быдло не всегда имеет характерные признаки)
Не правда. Быдло видно и слышно сразу
Нетутешня• 22 января 2023
Ответ дляВероятненько
Вот как раз в сёлах, фермеров единицы. Если это не элитный посёлок.
Люди батрачат как и 20 лет назад.
Что изменилось? Уровень дохода позволил не экономить?
Люди батрачат как и 20 лет назад.
Моя сусідка щ села виглядає точно так само, як міська злидня. Має такі ж міркування, принципи і світогляд. Нічим не відрізняється від містянки того ж класу. Особисто на мій погляд.
Угги_в_горошек• 22 января 2023
Ответ дляuma
?
Ну в селах нема речі, є мова. Речь є в деревнях в рашне