Фрекен бок• 22 января 2023

Муж ест ВСЕ с майонезом

Картошка жареная жирная, все обманывает майонезом, пельмени с майонезом, приготовила мясо по французски как-то, так он и свекровь даже не попробовав предварительно обмазала все майонезом и кетчупом, лазанью когда-то сделала, тоже майонезом обмазали. Зачем? яйца жаренные всегда обильно сверху майонезом. Муж не толстый, но мышц маловато, и бока сальные уже есть.
Царевна_несушка• 22 января 2023
Ответ дляСиликоночка
А вы молодая девочка на 10 лет младше, зачем вам тот, кто с мамкой до сих пор живет, жрет как свинка-все залить и хряпать и уже нажрал сальные бока?
Через пять лет тема ,я дома все делаю,он жрет на диване,уйти не могу квартира свекрови,ребенок маленький

Силиконочка• 22 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так отож....
автор Фрекен бок • 22 января 2023
Ответ дляСиликоночка
А может вы и правы.
Вилами по Воде• 22 января 2023
Той тоже ел, потом объелся 😄😄
Гербария• 22 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Собираются квартиру разменять.. но.. через два года, пока брату стукнет 18, и чтобы у отца забрать долю в квартире за счёт неоплаченных алиментов брату
Да никто ничего не будет менять. Моя сначала было заикнулась про разменять, потом сказала, что за нее мало денег будет, потом старший брат сказал, будем туда тебе внуков привозить, а потом вообще заявила, хватит жить на съеме, переезжайте жить ко мне. И вам тоже скажет, зачем отдельно, чем плохо вместе, и мужу хорошо, не вы так мама наготовит, постирает, уберет.
Запароленое одеяло• 22 января 2023
Ответ дляУлыбАчка
Що смачного? Майонез забиває смак страви.
Не ешьте его
Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Говорит зачем нам снимать, когда в квартире пустуют две большие комнаты. Кухня тоже большая, 17 квадратов. Дом 2007 года, очень нравится эта квартира
Біжіть, авторе. Біжіть доки не пізно.
Кіна не буде.

Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Всему свое время. От одного хорошего кофе - редко, а от чая и кофе именно с молоком именно по несколько раз каждый день - легко
Кстати, кофе в таких объемах сильно закисляет организм. Я пытаюсь отвыкать потихоньку
Нещодавно про каву ось трапилось таке.

_ Кава❤️- не тільки смачно, але і корисна!
На основі метааналізу( Метааналіз — статистичний аналіз, який поєднує результати багатьох наукових досліджень) зроблено висновок, що:
✅Кава- не є канцерогеном, ще в 2016 році каву викреслили зі списку потенційних канцерогінів!
✅Кава- навпаки має протипухлину дію,при помірному(2-4 чашки на день) споживанні зменшує ймовірність раку передміхурової залози, рака ендометрія, меланоми,рака печінки(https://bmccancer.biomedcentral.com/articles/10.11...)
✅Кава вранці покращує настрій, ми швидше прокидаємось , підвищується працездатність!
✅Кава зменшує ймовірність депресії на 30% та суїцидальних дій на 45% ( https://www.nature.com/articles/s41430-018-0121-2)
✅При помірному споживанню (2-3 чашки на день) зменшує смертність від інсультів, та всіх причин смерті(https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31055709/)
✅ Зменшує ймовірність виникнення цукрового діабету 2 типу(https://diabetesjournals.org/care/article/37/2/569...)
✅ Помірне споживання кави зменшує розвиток вже наявного гепатиту С та інших хронічних захворювань печінки! (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19676128/)
✅Зменшує прогресування хвороби Паркінсона!
❌Але є і дослідження, що каву з кофеїном не можна:
-вагітним!(https://ebm.bmj.com/content/26/3/114.full)
- хворим, які страждають на остепороз, але дослідження тривають!
✅☝️Майте на увазі, що каву бажано вживати до 12.00, період напіврозпаду кофеїну -4-6 годин, і якщо пізніше- то може бути порушення сну!
✅Споживайте в міру! Навіть, вода може бути шкідлива при надмірному споживанні( навантаження на нирки, збільшення ОЦК і внаслідок цього підвищення артеріального тиску)
Будьте здорові! Бережіть себе та близьких!
Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляПросериарила молодость
А муж как хозяин не должен готовить?
Повинен???
В ідеалі - ніхто нікому нічого не повинен. В нас не рабовласництво.
Є відносини в яких кожен робить те, що йому комфортно і що влаштовує обидві сторони. Як такого нема - йдемо, шукаємо далі.
Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Біля 40 почнуться проблеми зі здоров´ям. Воно Вам, молодій, треба таке щастя? У 45 буде вже ’дідок’ якщо ще доживе і інсульт не розіб´є.
Спостерігаю таких серед однокласників/однокурсників.
Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляМорожена_курка
Недавно читала , что в майонезе нет ничего такого Мега вредного (полезного тоже) но , вроде как доказали что стенки сосудов не закупоривает .
Я майонез як складову соусів різних часто роблю сама. В мене там тільки олія і молоко.
Нічого шкідливого, у невеликих дозах - корисно (олія в мене екстра вірджін). По суті майже усі ппшники їдять салати з олією. Майонез по суті збита олія.
Але там дофігіща калорій і розумний баланс кбжу вживаючи багато майонезу важко дотримуватись. Ложка зверху на варене яйце - ок. Додавати до тих продуктів які не містять жирів та контролювати калорійність - то все норм буде.
Магазинне не коментую. Хоча ми купуємо hellmans babuni до нр олів´є.
Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляМорожена_курка
Мой майонез не ест. Зато кетчупом все поливает ))
Робіть домашній кетчуп та нехай поливає на здоров´я 😉
Це швидко, просто. Я літом набиваю морозилку помідорами цілими. Потім під краном з водою шкірку зняла - у кастрюльку, проварила + спеції улюблені - блендернула. Пару хвилин.
Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Двоє дітей.
Царевна_несушка• 22 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Двоє дітей.
Точно,новорожденный
Морожена_курка• 22 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Ага , не ест такое , только Торчин К Шашлыку фаворит 😅)))))
Просериарила молодость• 22 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Повинен???
Вы не видите, что я ответила девушке, которая писала, что жена как хозяйка должна…? Сначало узнайте что к чему , уточните, а потом уже пишите нелепые и неуместные ответы мне, понятно?
Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляПросериарила молодость
І чим вам відповідь ’нєлєпа’ та ’нєумєстна’ ?
Протирічить вашому світогляду чи що?
Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ой, в мене з цим вкрай жорстко :)))
Компроміси, в усьому компроміси.
Я взагалі навіть без солі, цукру усе. Мені в кайф натуральний смак. Дуже поважаю спеції, трави. Вони не перебивають смак продукту, а підкреслюють.
Але я бачу і розумію, що таких людей одиниці.
Як діти були маленькі, перший прикорм - то ’битва’ моя була жорстока навіть з власною мамою.
- Підсоли бо прісно
- Підсолоди бо несмачно
І тд і тп.
Але я задоволена результатами.
В принципі зараз ми вживаємо інколи ’гадості’, нема аж такого фашизму :))) але оті перші роки дитинства то було повне табу навіть купувати ’щось таке’ додому і відповідно змінило наші з чоловіком харчові звички. Точніше сформувало нові. В мене особливий ’бзік’ був вагітність + ГВ. Ото вже організм налаштувався на здорову хвилю як треба! Така я гарненька тоді була, струнка!
Потім як завершувала ГВ і ’відривалась’ на ’все тепер можна’ - то одразу плюс кілька кг було кожен раз.
Просериарила молодость• 22 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Протирічить вашому світогляду чи що?
Повторюсь) посмотрете сначало на какой совет Я ответила , а ПОТОМ уже пишите мне

Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Ну так просто не за адресою.
Я ж не особисто Вам в приватні ломанулась.
Просто у відповідь на ’должен’
На форумі часто втрачається гілка чийогось діалогу, але подальша репліка не є недоречною - швидше підкреслює вашу думку і продовжує її.
А ви одразу на хамство опускаєтесь
Просериарила молодость• 22 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Ну так просто не за адресою.
Просто у відповідь на ’должен’
А ви одразу на хамство опускаєтесь
А чому не написали це людині, якій я відповіла, а мені? Звісно, я вина що ви не умієте вникати в сенс
Просериарила молодость• 22 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Ну так просто не за адресою.
Просто у відповідь на ’должен’
А ви одразу на хамство опускаєтесь
А ответила на подобный вопрос, где написала «должна» по отношению женщине и я спросила про мужчину, вопросы есть или дальше притензии будете заявлять?
Просериарила молодость• 22 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Ну так просто не за адресою.
Просто у відповідь на ’должен’
А ви одразу на хамство опускаєтесь
Я не хамлю просто так
Просериарила молодость• 22 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Ну так просто не за адресою.
Просто у відповідь на ’должен’
А ви одразу на хамство опускаєтесь
Ой, яка Ви ображена, не треба було лізти, не «хамила» би Вам
Очень добрый аноним• 22 января 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Просериарила молодость• 22 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Что опять не нравится?
Полковник Панда• 24 января 2023
Ну нравится им так и что теперь?Вы уверены в том,что вы идеал?
Полковник Панда• 24 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Смакові звички змінити доволі непросто. Але можна. Мені вдалося.
Насампепед це - здоров´я. Вам же дітей разом робити і ростити.
Він в вас адекватний взагалі? Можете з ним про це серйозно говорити?
Для початку майонез можна заміняти соусами різними.
У хорошому кетчупі нема нічого поганого. Нехай їсть.
Як на то пішло,то що поганого у майонезі?