Бутылка с банками• 22 января 2023
Имею ли я право на часть дома?
Когда женились у мужа был участок. построили дом. имею ли я право на часть дома при разводе?
Карамелька• 22 января 2023
Довго та дорого доводитимете в суді, що вкладали туди кошти. Треба чеки на будматеріали та ін.збервгати...
Якщо ще не розлучаєтеся, а лише от побудували й чоловік розказує, що то все наше, спільне, пропонуйте офіційно подарувати Вам половину. Воно ж ваше, спільне, а Вам спокійніше
Карамелька• 22 января 2023
Ответ дляВишиванка
Дом на кого оформлен?
На того, на кого і земля, інакше не вийде
Бусурманша• 22 января 2023
Статтею 60 Сімейного кодексу України визначено, що майно, яке набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Набуваючи у власність майно, дружина та чоловік мають рівні права на володіння, користування і розпоряджання цим майном, що належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено домовленістю між ними
Карамелька• 22 января 2023
Ответ дляЛеска
А что значить вкладивались? Якщо її зп йшла на життя, а його зп на будівництво? Чи вона там бетон місила та плитку клала.
Це все логічно, але суд цікавлять чеки, договір на будівництво, акти виконаних робіт, оплати з чийогось рахунка та ін.
Так, на жаль.
Госпожа Белладонна• 22 января 2023
Да, имеете. Но нужны подтверждающие документы, что строительные материалы покупались, когда вы уже состояли в браке. Т.к. согласно семейному кодексу зарплаты являются общим бюджетом семьи.
ЯкаКраля• 22 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
на мужа
Нет, вы ничего не имеете там. Вы можете начать судится, это все деньги, адвокаты, время.
Но доказать, сто он ел вашу курицу каждый день и вы ему массаж делали, когда он уставал, поэтому вам надо часть его дома - это все вилами по воде
Бутылка с банками
• 22 января 2023
Ответ дляКарамелька
Так, на жаль.
никаких чеков нет. ни у него ни у меня.
Карамелька• 22 января 2023
Ответ дляБусурманша
Але земля набута до шлюбу, а от що саме на ній з´явилося у період шлюбу доведеться доводити в суді й лише від того можна претендувати на половину.
Скаже чоловік, що там фундамент був і всі будматеріали давно, а він оце лиш склав усе на увагу та ввів в експлуатацію. Знайде дружина чеки на шпалери й батареї, от це порахують і виділять їй половину
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
никаких чеков нет. ни у него ни у меня.
Тогда почти нереально... Совет на будущее: не вкладывайтесь в чужую недвижимость.
ЯкаКраля• 22 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
никаких чеков нет. ни у него ни у меня.
Любовь была? Любовь проходит. Нужны документы
Стильная штучка• 22 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
никаких чеков нет. ни у него ни у меня.
То нічого вам немає. Забудьте.
Бутылка с банками
• 22 января 2023
Ответ дляЯкаКраля
Хорошо. Есть еще квартира, которая на меня оформлена.у меня есть все бумаги об оплате квартиры, и чеки за ремонт. имеет ли он право на квартиру?
СтелькаОТединицы• 22 января 2023
Автор, вы не о вентили на вопрос.
Вы вкладывались в строительство этого дома??
Карамелька• 22 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Придбана у шлюбі? Так, він має право на половину
ЯкаКраля• 22 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Квартира куплена до брака? Тогда не имеет. Если в браке, то да, имеет
Бутылка с банками
• 22 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дом введен в эксплуатацию в браке
Стильная штучка• 22 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Що значить: на вас оформленв? Вона куплена у шлюбі?
Творог для розжига• 22 января 2023
Якщо будинок будувався і вводився в експлуатацію під час шлюбу, то ваша там половина і не слухайте дурниці, які тут понаписували
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Квартира до брака куплена? Вот это вот: на кого оно оформлено, вообще, не важно. Важно, когда это было куплено: до брака или в браке.
Эскиз бесконечности• 22 января 2023
Так, будинок набуто в шлюбі, ваша половина. Це він має документально довести в суді, що будував виключно на свої. Земля його, бо була його до шлюбу. Але наше законодавство дозволяє володіти будівлею і не володіти землею.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 января 2023
Ответ дляТворог для розжига
Вы пытались через суд это доказать?
Бутылка с банками
• 22 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
квартира куплена в браке. дом построен и введен в эксплуатацию в браке.
Творог для розжига• 22 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вы пытались через суд это доказать?
Що саме доводити?